Haberi Paylaş

Adana Kocasını Döverek Hastanelik Etti

Güncel Haberler

Adana Kocasını Döverek Hastanelik Etti

Adana'da 2 çocuk annesi 38 yaşındaki Nuray Erdoğan, eşi 42 yaşındaki Hüseyin Erdoğan'ın başına demir çubukla vurup hastanelik etti.

Adana'da 2 çocuk annesi 38 yaşındaki Nuray Erdoğan, eşi 42 yaşındaki Hüseyin Erdoğan'ın başına demir çubukla vurup hastanelik etti. Hüseyin Erdoğan'ın şikayetçi olmaması üzerine, aile içi şiddet suçundan adliyeye sevk edilen Nuray Erdoğan serbest bırakıldı.

Merkez Yüreğir İlçesi'nde oturan inşaat işçisi Hüseyin Erdoğan, 2 yıl önce kalıp çakarken iskeleden düşüp yaralandı. Ayağındaki doku zedelenmesi nedeniyle Hüseyin Erdoğan yürüme güçlüğü çekince çalışamaz hale geldi. Ölen babasının emekli maaşını alan annesi 70 yaşındaki Fadime Erdoğan'ın yardımıyla geçinen Hüseyin Erdoğan ile eşi Nuray Erdoğan, dün ekonomik nedenlerle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Nuray Erdoğan eline aldığı demir çubukla eşi Hüseyin'e vurdu. Kafası yarılan elinden de yaralanan Hüseyin Erdoğan'ı öfkeli eşinin elinden komşuları kurtardı. Olay yerine çağrılan ambulansla Hüseyin Erdoğan, TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kafasına 4 dikiş atılan Hüseyin Erdoğan taburcu edildi. Nuray Erdoğan ise komşuların ihbarı üzerine harekete geçen polis ekiplerince 'aile içi şiddet' suçundan gözaltına alındı. Taburcu olduktan sonra eşinin gözaltında olduğunu öğrenen Erdoğan, karakola gidip, "Bir anlık öfkeyle vurdu, bizim aile içi meselemiz" diyerek şikayetçi olmadı. Nuray Erdoğan ise sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

KAYINVALİDE: BENİ DE DÖVÜYOR

Nuray Erdoğan'ın, oğlu Hüseyin'e ve kendisine sürekli şiddet uyguladığını ileri süren anne Fadime Erdoğan, "Bu kadın çok sinirli, her gün oğlumu dövüyor. Beni de dövüyor. O kadın bir gün bu adamı öldürecek" diye dert yandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hüseyin Erdoğan Yüreğir Politika Güncel Haberler

title