ABD'de Silahlı Saldırı: 4 Ölü - Haberler
Haberi Paylaş

ABD'de Silahlı Saldırı: 4 Ölü

Demirören Haber Ajansı - Güncel
ABD'de Silahlı Saldırı: 4 Ölü

ABD'nin Washington eyaletine bağlı Seattle kentine bağlı Burlington'da, bir alış veriş merkezinde meydana gelen bir silahlı saldırıda, ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü.

ABD'nin Washington eyaletine bağlı Seattle kentine bağlı Burlington'da, bir alış veriş merkezinde meydana gelen bir silahlı saldırıda, ilk belirlemelere göre  4 kişi öldü. Polisin saldırıyı gerçekleştiren kişi yada kişileri yakalamak için başlattığı çalışma sürüyor.

Polisinin verdiği bilgilere göre, saldırı Seattle kentine yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta yer alan Burlington'daki Cascade Alışveriş Merkezi'nde meydana geldi. Alışveriş merkezine gelerek ateş açan kişi yada kişiler  daha sonra olay yerinden kaçtı. Olay sonrası alışveriş merkezi çevresinde yoğun güvenlik ve ilk yardım önlemleri alındı. Polis çevrede yaşayanlara evlerinden çıkmamaları ve tanımadıkları kişilere kapılarını açmama çağrısı yaptı. Saldırıda ilk belirlemelere göre 4 kişi hayatını kaybederken yaralananların da olduğu bilgisi polis tarafından paylaşıldı ancak yaralı sayısına ilişkin bilgi verilemedi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Washington, Seattle, Politika, Güncel, Haberler

title