Haberler

AB 7. Çerçeve ve Horizon 2020 Programları Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Güncelleme:

TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanlığı Avrupa Birliği Çerçeve Programlar Ofisi tarafından Bülent Ecevit Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen AB 7. Çerçeve ve Horizon 2020 (H2020) Programları düzenlendi.

TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanlığı Avrupa Birliği Çerçeve Programlar Ofisi tarafından Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenen AB 7. Çerçeve ve Horizon 2020 (H2020) Programları Üniversite başlangıç seviyesi eğitim ve bilgilendirme toplantısı 21 Haziran 2013 tarihinde Prof. Dr. Arif AMİROV Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Orhan UZUN'un açılış konuşmasının ardından toplantı kapsamında, AB 7. Çerçeve Programı, AB Çerçeve Programları, Çağrı ve Proje Sunma Döngüsü, 7. Çerçeve Programında Ülkemizden Başarılı Proje Örnekleri, Horizon 2020 Programı, Horizon 2020 Bilgi Kaynakları, Horizon 2020'de Yer Almanın Kazançları, Ulusal Koordinasyon Ofisinin Ortaklık Kurmaya Yönelik Faaliyetleri ve Destekleri konularında TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanlığı Avrupa Birliği Çerçeve Programlar Ofisinden Uzm. İlknur YILMAZ ve Uzm. Yavuz BAYHAN bilgilendirme yapmıştır.

Toplantı sonrası Uzmanlarımız katılımcıların sorularını yanıtlamış, akabinde Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Orhan UZUN kapanış konuşması yaparak konuşmacılara çeşitli armağanlar takdim etti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bülent Ecevit Üniversitesi Avrupa Birliği Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title