Haberler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Abone Ol

Ankara'nın Gölbaşı, Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla program düzenlendi.

Ankara'nın Gölbaşı, Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla program düzenlendi.

Gölbaşı Kaymakamlığınca Vilayetler Evinde gerçekleştirilen kahvaltı programına, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı'nın eşi Yeşim Şimşek, okul müdürleri, öğretmenler ve çeşitli meslek gruplarından kadın girişimciler katıldı.

Bilgihan, burada yaptığı konuşmada, tüm kadınların gününü kutladı.

Kadınlarla birlikte Gölbaşı'nda çok büyük bir aile olduklarını belirten Bilgihan, şunları kaydetti:

"Şehitlerimizin annelerini, çok değerli eşlerini, gazi kadınlarımızın hepsinin gününü kutluyorum. Vefat edenleri rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. İyi ki varsınız iyi ki bir aradayız. Gölbaşında üreten mücadele eden kadınlarımız var, hepsiyle gurur duyuyoruz. Hepinize sağlık ve sıhhat diliyorum."

Beypazarı

Beypazarı ilçesinde de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Kaymakam Oktay Erdoğan ve beraberindekiler çarşı içinde kadınlara gül dağıttı.

Atatürk Parkında düzenlenen programda konuşan Kaymakam Oktay Erdoğan, kadınların gününü kutladı.

Nallıhan

Nallıhan ilçesinde de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla programlar düzenlendi.

Nallıhan Belediyesince Çayırhan Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ve eşi Aydan Öntaş ile çok sayıda kadın katıldı.

Öntaş, burada yaptığı konuşmada, toplumun yapı taşını oluşturan bütün kadınların gününü kutladığını kaydetti.

Program televizyon programcısı İkbal Gürpınar'ın sohbeti ve şiir okumasının ardından sona erdi.

Öte yandan Nallıhan İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, kadınlara "Kadın Destek Uygulaması" (KADES) ve sahip oldukları haklar konusunda bilgilendirme yaptı.

Kadınlara KADES uygulamasının anlatıldığı program, karanfil dağıtılmasıyla tamamlandı.

Kaynak: AA / Güncel

Dünya Kadınlar Günü Nallıhan Gölbaşı Mart Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 kim kazandı? Pantene Altın Kelebek oy vermek ücretli mi? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 saat kaçta başlıyor, CANLI izleme linki! Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülü kim kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title