Haberler

5 Yaşındaki Ebrar Demirbilek'ten Papağana İşkence Uygulayan Murat Özdemir'e Büyük Ders

Güncel Haberler

Papağana işkence ettiği görüntüleriyle tepki toplayan ve gözaltına alınan MasterChef Murat Özdemir'e bir tepkide katıldığı çocuk programında adını duyuran 5 yaşındaki Ebrar Demirbilek'ten geldi. Demirbilek, "Hayvanların küçücük kalbi var onları sevelim." dedi.

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Çocuktan Al Haberi' çocuk yarışmasıyla adını duyuran 5 yaşındaki Ebrar Demirbilek, papağana işkence uygulayan Murat Özdemir'e yaşından büyük ettiği laflarla adeta ders verdi.

Ebrar Demirbilek, papağana işkence uyguladıktan sonra gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen Murat Özdemir'e şu sözlerle sitem etti: "Sevgili abilerim ve ablalarım size bir şey söylemek istiyorum. Kediler, köpekler ve kuşlar onlar bizim çok önemli. Siz nasıl çocuklarınızı seviyorsanız onları da sevmelisiniz.

5 Yaşındaki Ebrar Demirbilek'ten Papağana İşkence Uygulayan Murat Özdemir'e Tokat Gibi Cevap

Hayvanların küçücük kalbi var o yüzden de onları sevmelisiniz. Onları sevmezseniz yanınıza almazsanız onlar ölüp giderler ve hayvan kalmaz. O yüzden onları sevmemiz gerek."

Minik Ebrar'ın videonun sonunda oyuncak köpeğine sarıldığı anlar ise herkesi duygulandırdı.

5 Yaşındaki Ebrar Demirbilek'ten Papağana İşkence Uygulayan Murat Özdemir'e Büyük Ders

Papağana yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkisini çeken Murat Özdemir'in ifadesi ortaya çıktı. Dün gece Beşiktaş Ortaköy'deki evinde gözaltına alınan Murat Özdemir'in, Beşiktaş Araştırma Büro Amirliği'nde ifadesi alındı. Özdemir, ifadesinde "Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum." dedi.

5 Yaşındaki Ebrar Demirbilek'ten Papağana İşkence Uygulayan Murat Özdemir'e Tokat Gibi Cevap

İlgili Haberler
Kaynak: Haberler.com / Güncel

Çocuktan Al Haberi Magazin Güncel Haberler

title