Haberler

4'üncü Ali Dağı Yamaç Paraşütü Kupası Başladı

Talas Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Kupası açılış törenine, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, Vali Vekili Erdoğan Aygenç, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Türk...

Talas Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Kupası açılış törenine, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, Vali Vekili Erdoğan Aygenç, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Türk Hava Kurumu Havacılık ve Eğitim Başkanı Bekir Akyüz, davetliler, sporcular ve vatandaşlar katıldı. Başkan Rifat Yıldırım, 10 yıl önce başlattıkları çalışmalarla Ali Dağı'nda yamaç paraşütü yapılabildiğini anlattı. Devam eden çalışmalarla Ali Dağı'nın Türkiye'nin bu sporda bir markası olduğunun altını çizen Başkan Rifat Yıldırım, 'Resmi yarışma yarın başlıyor. Amerika'dan Hindistan'a kadar yani dünyanın her tarafından sporcular, Ali Dağı'nda hünerlerini gösterecekler. Yarışma hazırlıklarında herhangi bir eksikliğimiz bulunmuyor dedi. Milli Pilot ve Organizasyon Görevlisi Semih Sayır da iki hafta boyunca turnuvanın hazırlıklarını yaptıklarını anlatarak, meteorolojik verilerin de yarışmaya olanak sağlayacağını söyledi. THK Havacılık ve Eğitim Başkanı Bekir Akyüz ise amatör branşlara kurumun devamlı destek verdiğini anlatarak, 'Ali Dağı bizim için çok önemli. Hiçbir yarışmacının alın terini ziyan etmeyeceğiz. Başarılar birlikte olunduğu zaman anlamlı oluyorö diye konuştu. Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya ve İsmail Tamer de birer konuşma yaparak sporculara başarılar diledi. Organizasyon Görevlisi Semih Sayır'ın sporculara İngilizce ve Türkçe verdiği brifing sonrası gerçekleştirilen törenle 'Pencere' açıldı. Bu yıl 8 ülkeden katılan 51'i yabancı 175 paraşütçünün Tomarza ve Pınarbaşı ilçelerinde belirlenen gol noktalarına ineceği bildirildi. Yapılacak mesafe uçuşlarında dereceye girenlere perşembe günü yapılacak törenle ödülleri verilecek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Rifat Yıldırım İsmail Tamer Ak Parti Talas Politika Güncel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title