Haberi Paylaş

2745 Hakim ve Savcıyla İlgili Gözaltı Kararı Alındı

Güncel Haberler

2745 hakim ve savcı hakkında terör örgütü FETÖ üyesi oldukları iddiasıyla gözaltı kararı alındı.

2745 hakim ve savcı hakkında terör örgütü FETÖ üyesi oldukları iddiasıyla gözaltı kararı alındı.

ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI KARAR ALDI

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma başlatan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tüm "Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılıklarına" yazı göndererek, "Aynı örgüte üye oldukları değerlendirilen" idari ve adli yargıda görev yapan toplam 2 bin 745 hakim ve savcının gözaltına alınması ve haklarında soruşturma yürütülmesini istedi.

Haberler.com - Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

YEMEDİM:

BU UYDURMA DARBE BAŞKANLIK HEVESLİSİ TAYİBE YARADI HEMEN NE OLDUĞU BELLİ OLMADAN 28 ŞUBAT BENZERİ CADI AVI BAŞLATILDI

Avukat:

Listedekilerin 80 e yakınını tanırım. Bir kısmı gerçekten Cemaat destekçisidir. Ama cemaatle hiç alakası olmayan hatta cemaat hükümet tartışması sonucunda cemaatin asıl yüzünü görüp cemaatten nefret eden hakim savcılarda var. Bu liste muhalif olarak görünen sağcı-solcu her türlü hakim savcının adının geçtiği bir liste. Hatta içlerinde birçok AKP''li hakim ve savcıda mevcut. Bu listenin nasıl oluşturulduğunu anlamakta zorlanıyorum açıkçası.

cango:

BU OLAYLARDA ERDOĞAN VURULSAYDI. . . İÇ SAVAŞ ÇIKARMIYDI, ÇIKMAZMIYDI. . . HANİ HER GÜN EN AZ BİR POLİS, YADA ASKER, YADA BİR SİVİL ÖLÜYOR YA. . . . BİLİYORUM SENARYOLARIN EN KÖTÜSÜ. . . AMA DEMEK İSTEĞİM ŞU. . . YANLISI-KARŞITI HALKTAN DAHA KAÇ KİŞİ ÖLMESİ GEREKİR. . . YADA ÇOĞUNLUKLADA BAŞA GELSEN. . . AZINLIĞI EZME VE ZORAKİ SUSTURMA HAKKIN YOKTUR. . . VEYAHUT SENİN FİKRİNDE OLMİYANI İŞİNDEN, AŞINDAN ETMEYE HAKKIN YOKTUR. . . YADA HER GÜN BİR OCAK SÖNDÜRMEK NASIL BİR ZİHNİYET. . . NEDİR SENİ DİĞER İNSANLARDAN ÜSTÜN KILAN. .

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title