Haber : 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Haberler

Haberi Paylaş

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Sinop'un Boyabat ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.

Sinop'un Boyabat ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.

Boyabat İlçe Müftülüğünde düzenlenen programda konuşan, İlçe Müftüsü İsa Sağlam, fesat ve bozgunculuk çıkaranlara karşı dikkatli ve uyanık olunması gerektiğini söyledi.

İhanetlerden ders almış bir gençliğin olduğunu gördüklerini ifade eden Sağlam, "Bize böyle güzel bir organizasyonun düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen sayın kaymakamımız ve belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Rabbim 15 Temmuz gibi ihanet şebekelerine karşı dimdik durmayı, ayakta kalmayı, uyanık olmayı Çanakkale'de, 15 Temmuz'da nasıl dimdik durduysak, bundan sonra da birlik, dirlik, huzur içinde yaşamayı nasip eylesin diyorum. Hepinize saygı ve selamlarımı arz ediyorum." dedi.

Konuşmanın ardından İlçe Müftülüğü Kur'an kursları öğrencileri tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve 15 Temmuz konulu şiirler okundu.

Programa, Kaymakam Fatih Aksoy, Belediye Başkan Vekili İsa Bağcı, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin, AK Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

AA / Güncel

Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title