Gümüşhane: Adalet ve Kalkınma Partisi Gümüşhane İl Başkanı Yusuf Özgün'ün Basın Toplantısı…

Gümüşhane: Adalet ve Kalkınma Partisi Gümüşhane İl Başkanı Yusuf Özgün'ün Basın Toplantısı…

- Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gümüşhane İl Başkanı Yusuf Özgün, Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek Bazı Ulusal Gazetelerde Hakkında Yer Alan İddialara Açıklık Getirdi.

Gümüşhane: Adalet ve Kalkınma Partisi Gümüşhane İl Başkanı  Yusuf Özgün'ün Basın Toplantısı…

- Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gümüşhane İl Başkanı Yusuf Özgün, bir basın toplantısı düzenleyerek bazı ulusal gazetelerde hakkında yer alan iddialara açıklık getirdi.

Basının yazma ve çizmelerini Türkiye’nin bir gerçeği olarak gördüğünü ifade eden AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Yusuf Özgün “Onun için de diyorum ki, hür basın bu ülke için çok önemli. Yanlış yazılsa da fikirler susmamalı, basın susmamalı.” dedi.

Başkan Özgün basın toplantısında daha sonra şunları söyledi: “Bütün iş hayatı mensupları gibi ben de vergimi veriyorum, muhasebecim var, muhasebe defterlerim resmi makamların kontrolü altında. Ticari ahlakımı hem Gümüşhane halkı, hem de esnaf arkadaşlarım çok iyi bilirler. Hakkaniyet prensipleri içerisinde yapmış olduğumuz ticaretimizi illegalmiş gibi gösterme gayretlerini, hele hele bazı benzetmeleri çok çirkin ve ahlaksız buluyorum.”

(İÖ-DB-Y)

Kaynak: İHA