Gülşen ve Murat Boz, Didim'i Salladı

Gülşen ve Murat Boz, Didim'i Salladı

Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki D-Marin Didim Marina'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yaz konserleri kapsamında Gülşen ve Murat Boz konser verdi.

Gülşen ve Murat Boz, Didim'i Salladı

Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki D-Marin Didim Marina'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yaz konserleri kapsamında Gülşen ve Murat Boz konser verdi. İki ünlü pop şarkıcısı, kendilerini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

D-Marin Didim Marinalar Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Didim Marina bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği yaz konserleri kapsamında Murat Boz ve Gülşen'e ev sahipliği yaptı. 7 Temmuz'da Serdar Ortaç konseriyle start alan yaz konserleri dün gece Gülşen ve Murat Boz ile sona erdi. Marinanın büyük çekek alanında kurulan sahneye ilk olarak Gülşen çıktı. Dansçılarıyla sahne alan Gülşen söylediği parçalarla konsere katılanlara müzik ziyafeti çekti. Aşırı zayıflığı gözlerden kaçmayan Gülşen yaklaşık 1.5 saat sahnede kaldı.

Ardından sahneye genç kızların sevgilisi Murat Boz çıktı. Boz'un, dansçı kızlarla yaptığı şov beğeniyle izlendi. Eski ve yeni şarkılarını hayranları için seslendiren Boz, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gece yarısına kadar süren konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi. - Aydın