Güllüce Haberleri

Güllüce haber, Güllüce son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güllüce - 27.02.2019
Son Anda Küçük Kızı Otomobil Altında Kalmaktan Kurtardı
Olay, geçen Pazartesi günü Güllüce Mahallesi'nde meydana geldi.
Güllüce - 26.02.2019
Caminin Demir Kapısını Sökerek Çaldılar
Edinilen bilgiye göre Kocasinan ilçesine bağlı Yeşil Mahalle Güllüce Caddesi'ndeki Ünal Camii'nin müştemilatındaki demir kapı sökülerek çalındı.
Güllüce - 22.02.2019
Ezineli Barış Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı
ÇANAKKALE'nin Ezine ilçesinde, 2 Şubat günü aşırı yağış nedeniyle yükselen Menderes Çayı'nın sularına kapılan otomobildeki 4 gençten kayıp olan Barış Kurt'un (16) dün ulaşılan cansız bedeni Güllüce köyü camisinde kılınan cenaze namazından sonra gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
Güllüce - 22.02.2019
Çanakkale'de 3 Arkadaşıyla Derede Boğulan Gencin Cenazesi Defnedildi
İlçede, 2 Şubat akşamı su seviyesi yükselen derede akıntıya kapılarak kaybolan araçtaki 4 kişiden biri olan Celalettin Topçu Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisi Barış Kurt'un cenazesi, Güllüce Köyü Camisi'ne getirildi.
Güllüce - 21.02.2019
Hayatım Müzikle Yol Alıyor!
Tanbur Arp duo projemle 21 Aralıkta Küçükçekmece Geleneksel Sanatlar Akademisinde saat 15.00 da bir konserimiz var 22 Aralıkta 3 Hisar grubumla birlikte Tuzla İdris Güllüce Kültür Merkezinde saat:20.
Güllüce - 06.02.2019
Iğdır'da "Yaya Öncelikli Trafik" Etkinliği
Türkiye genelinde eş zamanlı başlatılan 'Yaya Öncelikli Trafik' etkinliği kapsamında Iğdır Valiliği bir program düzenlendi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun başlattığı "öncelik hayatın" "öncelik yayanın" sloganıyla ülke genelinde eş zamanlı trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması kampanyasına Iğdır'dan da destek geldi. İçişleri Bakanlığı tarafından "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" sloganıyla 2019 yılı "Yaya Öncelikli Trafik'" yılı ilan edilmesine yönelik çalışma başlatan Iğdır Valiliği kentteki tüm kamu, kurum ve kuruluşların katılımıylarıyla 'Yaya Öncelikli Trafik" etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında Atatürk Caddesi üzerinde protokol üyeleri öğrenciler ve engelli vatandaşlar ve milli sporcular, trafikte araç sürücülerini durdurarak, bilgilendirerek broşürler dağıttılar. Program hakkında bilgi veren Iğdır Valisi Enver Ünlü, gazetecilere yaptığı açıklamada, Iğdır'da, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun himayesinde 81 ilde eş zamanlı yapılan yaya öncelikli trafik etkinliğini gerçekleştirdiklerini söyledi. İçişleri Bakanlığının başlattıkları bu projeyle farkındalık oluşturmak amacında olduklarını belirten Vali Ünlü, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bu amaç da biz de Iğdır'da yaya geçitlerinde, kurum müdürlerimiz, sevgili öğrencilerimiz, milli sporcularımız, engellilerimiz, yaşlılarımız, gazilerimiz hep birlikte bu konuda Iğdır'da, bir kamuoyu oluşturmak için geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin okullarına sağlık gidebilmeleri için bu etkinliği yaptık."dedi. Programa, Vali Enver Ünlü, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Güllüce, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hakan Başakçı, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Şerafettin Yiğit kurum amirleri öğrenciler ve sporcular katıldı.
Güllüce - 03.02.2019
Esnafla 'Akademik' İşbirliği
Bu arada kahvaltı programına Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Çelik, Prof. Dr. Fuat Gündoğdu, Prof. Dr. Medine Güllüce, Prof.
Güllüce - 21.01.2019
Bitlis'te Sokağa Çıkma Yasağı
Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada; "Bitlis ili merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Oğulcak, Kalupat, Dutköy, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Beşkaynak, Yarönü, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Kınalı, Cevizdalı, Kayalıbağ, Karaca, Esenburun, Uçankuş, Bayramalan, Üçevler, Başmaklı, Dursun, Yukarıçerman, Kaşıklı, Konalga, Ilıcak, Ünaldı, Ağaçdere, Aşağıkoçak, Harmanyeri köy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl idaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 21 Ocak 2019 pazartesi günü saat 06.
Güllüce - 21.01.2019
Bitlis'te Sokağa Çıkma Yasağı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Bitlis merkez sınırlarındaki Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Oğulcak, Kalupat, Dutköy, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Beşkaynak, Yarönü, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Kınalı, Cevizdalı, Kayalıbağ, Karaca, Esenburun, Uçankuş, Bayramalan, Üçevler, Başmaklı, Dursun, Yukarıçerman, Kaşıklı, Konalga, Ilıcak, Ünaldı, Ağaçdere, Aşağıkoçak, Harmanyeri köy ve mezraları bölgelerinde, bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince, bugün saat 06.
Güllüce - 21.01.2019
Bitlis'te 43 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı
Bitlis Valiliği, bölgede PKK'lı teröristlerin yakalanması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için kent merkezine bağlı 43 köy ve mezrada bugün saat 06.00'dan itibaren ikinci bir emre kadar sokağa çıkma yasağını ilan edildiğini açıkladı. Öğrencilerin eğitim ve öğretim haklarının kısıtlanmayacağı belirtilen açıklamada şöyle denildi: "Bitlis ili Merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan, Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Oğulcak, Kalupat, Dutköy, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Beşkaynak, Yarönü, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Kınalı, Cevizdalı, Kayalıbağ, Karaca, Esenburun, Uçankuş, Bayramalan, Üçevler, Başmaklı, Dursun, Yukarıçerman, Kaşıklı, Konalga, Ilıcak, Ünaldı, Ağaçdere, Aşağıkoçak, Harmanyeri köy ve mezraları bölgelerinde Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl idaresi kanununun 11/C maddesi gereğince 21 Ocak 2019 pazartesi günü saat: 06.
Güllüce - 15.01.2019
İbb'den Çocuklara Karne Hediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı, çocuklara karne hediyesi olarak 'Yarıyıl Tatilinde Tiyatro Neşesi' projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında İstanbul genelinde müzikal, komedi ve kukla türlerinde 300 tiyatro gösterimi yapılacak. Tiyatrolarda, çocukların çok sevdiği Rafadan Tayfa, Minyonlar, Hapşuu gibi çizgi film karakterleri de yer alacak. Bununla birlikte Tuzla'daki İBB İdris Güllüce Kültür Merkezi'nde çocuklar için kukla atölyesi açılacak.
Güllüce - 12.01.2019
Mahsur Kalan Hastaların Yardımına Koştular
Kentin Nazımiye ilçesi Güllüce köyünde yaşayan 57 yaşındaki Necati Babayiğit rahatsızlanınca yakınları durumu 112 Acil Servis görevlilerine bildirdi.
Güllüce - 08.01.2019
Erzincan Minik Öğrencileri Sevindiren Sürpriz
Kent merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Güllüce Köyü İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilere ulaşan Erzincan Anadolu Lisesi yönetimi ve öğrencileri, sosyal proje kapsamında her öğrencinin hayal dünyasında ki istekleri yerine getirmek için geçtiğimiz haftalarda bir sandık bıraktı.
Güllüce - 08.01.2019
Minik Öğrencileri Sevindiren Sürpriz
Kent merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Güllüce Köyü İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilere ulaşan Erzincan Anadolu Lisesi yönetimi ve öğrencileri, sosyal proje kapsamında her öğrencinin hayal dünyasında ki istekleri yerine getirmek için geçtiğimiz haftalarda bir sandık bıraktı.
Güllüce - 06.01.2019
Elazığ'ın 3 İlçesinde Eğitime Kar Engeli
Bu kapsamda Palu'ya bağlı Gemtepe, Atik, Büyükçaltı, Küçükçaltı, Kırkbulak, Güllüce, Tarhana, Yarımtepe, Karataş, Bozçanak, Kayaönü, Yaylacık köyleri, Karakoçan ilçesinin bazı köyleri ile Kovancılar ilçesine bağlı Okçular köyünde yaşayan öğrenciler için eğitime öğretime yarın ara verildi.
Güllüce - 02.01.2019
Iğdır'da "Bu Kış Kalpler Beraber" Isınacak
"Bu kış kalpler beraber" adıyla organize edilen faaliyet kapsamında Iğdır'ın Tuzluca ilçesi Güllüce Mollakamer İlkokulu ve Ortaokulu'nda 300 öğrenciye kışlık mont, bot, kırtasiye malzemeleri yardımı dağıtımı faaliyeti gerçekleştirildi.
Güllüce - 24.12.2018
102 Yaşında İlk Kez Doğum Gününü Kutladı
Güllüce köyünde hayatını sürdüren 102 yaşındaki Emine Özkan'ı torunları doğum gününde unutmadı.
Güllüce - 15.12.2018
Kars'ta Kar ve Tipiden 5 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
Kar yağışının en etkili olduğu Sarıkamış'a bağlı Güllüce, Kozan, Ortakale, Şehit Halil ve Uzungazi köylerinin yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
Güllüce - 07.12.2018
Bitlis'te 44 Köy ve 20 Mezrada Uygulanan Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırılıyor
Bitlis Valiliği, bölgede PKK'lı teröristlerin ve kullandıkları sığınaklar ve barınakları tespit etmek için 22 Eylül'den itibaren Bitlis Merkez'e bağlı Yukarı Ölek, Aşağı Ölek, Ilıcak, Üçevler, Oğulcak, Kalupat, Aşağı Balcılar, Yukarı Balcılar, Karakuş, Aşağı Yolak, Yukarı Yolak, Yarönü, Beşkaynak, Uçankuş, Kınalı, Dikme, Yukarı Dikme, Aşağı Dikme, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri ve Dutköy köyleri ile Hizan ilçesine bağlı Ekinli, Deliklitaş, Bilgili, Sarıbal, Yaylacık, Çalışkanlar, Yeniçay, Yolbilen, Gedik, Akyazı, Özenli, Sarıtaş, Uzerban, Erencik, Otluk, Tatrik, Harmandöven Gayda köyleri, ile Arpalı, Bağışlı, Recepli, Aşağı Kılavuz, Yukarı Kılavuz, Üçdirek, Küplü, Kanigölü, Güreci, Tutumlu, Alancık, Akyel, Karbastı, Karlıtepe, Koçyiğit, Doyumlu, Horozdere, Karaağaç, Ağılözü, Bereket Mezraları'ndaki sokağa çıkma yasağının, bu akşam saat 23.
Güllüce - 07.12.2018
Bitlis'teki Sokağa Çıkma Yasağı
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Merkeze bağlı Yukarı ve Aşağı Ölek, Ilıcak, Üçevler, Oğulcak, Kalupat, Aşağı ve Yukarı Balcılar, Karakuş, Aşağı ve Yukarı Yolak, Yarönü, Beşkaynak, Uçankuş, Kınalı, Dikme, Yukarı ve Aşağı Dikme, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri ve Dutköy köyleri ile Hizan ilçesine bağlı Ekinli, Deliklitaş, Bilgili, Sarıbal, Yaylacık, Çalışkanlar, Yeniçay, Yolbilen, Gedik, Akyazı, Özenli, Sarıtaş, Uzerban, Erencik, Otluk, Tatrik, Harmandöven,Güreci, Tutumlu, Alancık, Akyel, Karbastı, Karlıtepe, Koçyiğit, Doyumlu, Horozdere, Karaağaç, Ağılözü köyleri ile Gayda köyüne bağlı Arpalı, Bağışlı, Recepli ve Akşar köyüne bağlı Aşağı ve Yukarı Kılavuz, Üçdirek, Küplü, Kanigölü mezralarında farklı tarihlerde uygulanan sokağa çıkma yasağı, 7 Aralık saat 23.
Güllüce - 07.12.2018
Bitlis ve Hizan'daki Sokağa Çıkma Yasakları Kaldırıldı
Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, "Hizan ilçe sınırları içerisinde bulunan Ekinli, Deliklitaş, Bilgili, Sarıbal, Yaylacık, Çalışkanlar, Yeniçay, Yolbilen, Gedik, Akyazı, Özenli, Sarıtaş, Uzerban, Erencik, Otluk, Tatrik, Harmandöven, Gayda köyüne bağlı Arpalı, Bağışlı, Recepli, Akşar köyüne bağlı Aşağı Kılavuz, Yukarı Kılavuz, Üçdirek, Küplü, Kanigölü, köy/mezraları, Güreci, Tutumlu, Alancık, Akyel, Karbastı, Karlıtepe, Koçyiğit, Doyumlu, Horozdere, Karaağaç, Ağılözü, Bereket köy/mezralarında bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince ilan edilen sokağa çıkma yasakları, 7 Aralık 2018 günü saat 23.59'dan itibaren kaldırılmıştır. Öte yandan Bitlis ili merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan Yukarı Ölek, Aşağı Ölek, Ilıcak, Üçevler, Oğulcak, Kalupat, Aşağı Balcılar, Yukarı Balcılar, Karakuş, Aşağı Yolak, Yukarı Yolak, Yarönü, Beşkaynak, Uçankuş, Kınalı, Dikme, Yukarı Dikme, Aşağı Dikme, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri ve Dutköy köyleri bölgelerinde, bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 22 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 18.
Güllüce - 04.12.2018
Beyoğlu'nda 3 Katlı Bina Alev Alev Yandı
  Beyoğlu, Yenişehir Mahallesi, Güllüce  Sokağı'nda saat 01.
Güllüce - 04.12.2018
Dha İstanbul Bülteni - 1
Görüntü Dökümü: ----------------------- -Yanan otelden görüntü -İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi -Çevredeki vatandaşların yangını izlemesi -Dumandan etkilenen bir kişinin ambulansta tedavi edilmesi -İtfaiye ekibinin otelin camlarını kırarak dumanı tahliye etmesi -Genel ve detaylar 03.12.2018 - 17.33 Haber Kodu : 181203182 03.12.2018 - 18.01 Haber Kodu : 181203192 03.12.2018 - 18.55 Haber Kodu : 181203207 03.12.2018 - 18.58 Haber Kodu : 181203208 03.12.2018 - 19.01 Haber Kodu : 181203210 ==================== 5- BEYOĞLU'NDA 3 KATLI BİNA ALEV ALEV YANDI  Haber-Kamera: Ozan URAL /İstanbul DHA Beyoğlu'nda 3 katlı bir binanın üçüncü katında bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu. Sokakların darlığına ve araçların düzensiz park edilmesi nedeniyle itfaiye ekipleri yangına ulaşıp müdahale etmekte zorlandı. Mahalleliyi sokağa döken yangında herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken dumandan etkilenen 3 kişi hastaneye kaldırıldı. Yangın sonrası bina kullanılamaz hale gelirken yanında bulunan 2 bina da kısmen hasar gördü.  Beyoğlu, Yenişehir Mahallesi, Güllüce  Sokağı'nda saat 01.
Güllüce - 04.12.2018
Beyoğlu'nda 3 Katlı Bina Alev Alev Yandı
Beyoğlu, Yenişehir Mahallesi, Güllüce  Sokağı'nda saat 01.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Güllüce Haberleri | Güllüce Haber - Haberler - Sayfa 6 - Güllüce haberleri, son dakika güllüce haber ve gelişmeleri burada. Bitlis'te 44 Köy ve Mezrada İlan Edilen Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 12:42:42. #1.14#

title