Güllüce Haberleri

Güllüce haber, Güllüce son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güllüce - 20.05.2019
3 Yaşındaki Nurcan, Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi
Sarıkamış'a 79 kilometre uzaklıktaki Ortakale köyünde yaşayan Yadigar ve Hayrettin Sade çiftinin 8 çocuğundan 7'ncisi olan Nurcan, 12 Mayıs Pazar günü saat 12.00 sıralarında evlerinin önünde oynarken kayboldu. Aile bri süre aradıkları kızlarını bulamayınca jandarmaya haber verdi.  Aynı gün Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekibi, Artvin İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı dalgıçlar, Ulusal Medikal Kurtarma ekibi (UMKE), İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) görevlileri ve korucular, arama çalışması başlattı. İz takip köpeği 'Atak'ın da kullanıldığı arama çalışmalarının 3'üncü gününde Nurcan'ın kaybolduğunda üzerinde olan eteği köye 5 kilometre mesafedeki dere kenarında bulundu. Arama çalışmalarının 6'ncı gününde de ise küçük kızın ayakkabısının teki Kazıkkaya ve Güllüce köyleri arasındaki bölgede bulundu.
Güllüce - 17.05.2019
Nurcan, Eteğinin Bulunduğu Yerde İkinci Kez Arandı (2)
AYAKKABISI BULUNDU Kars'ın Sarıkamış ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Nurcan Sade'nin bulunması için yürütülen arama çalışmaları hem karada hem de köyün içinden geçen dere yatağında devam ediyor. Çalışmalarının yoğunlaştırıldığı dere yatağının Kazıkkaya ile Güllüce Köyleri arasındaki mevkiide yapılan aramaların 6'ncı gününde küçük kıza ait ayakkabısı JAK timleri tarafından bulundu.
Güllüce - 15.05.2019
Bitlis'te Sokağa Çıkma Yasağı
Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, "Bitlis ili merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan; Sarıkonak, Abacılar, Harmanyeri, Esenburun, Güllüce, Aşağı Çobansuyu, Çobansuyu, Akgün, Kutlu, Kınalı, Uçankuş, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme köy ve mezraları bölgelerinde, BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 06.
Güllüce - 15.05.2019
Bitlis'te Sokağa Çıkma Yasağı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Sarıkonak, Abacılar, Harmanyeri, Esenburun, Güllüce, Aşağıçobansuyu, Çobansuyu, Akgün, Kutlu, Kınalı, Uçankuş, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme köy ve mezraları bölgelerinde, bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanmaları, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince 15 Mayıs Çarşamba günü saat 06.
Güllüce - 15.05.2019
Bitlis'te 14 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı
Açıklama şöyle denildi: "Bitlis ili Merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan; Sarıkonak, Abacılar, Harmanyeri, Esenburun, Güllüce, Aşağıçobansuyu, Çobansuyu, Akgün, Kutlu, Kınalı, Uçankuş, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme köy ve mezraları bölgelerinde, BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 06: 00'dan 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü saat 23: 59'a kadar öğrenim görmekte olan öğrencilerin eğitim ve öğretim hakkı ve devlet memurlarının mesai saatlerinin kısıtlanmaması kaydıyla sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.
Güllüce - 04.05.2019
Erzincan'da Tarım Arazileri Su Altında Kaldı, Demiryolu Ulaşımı Durdu
Kentte yaklaşık bir haftadan beri etkili olan yağmur ve eriyen kar sularıyla birlikte su seviyesi yükselen Karasu Nehri'nde taşkın meydana geldi. Tercan ve Üzümlü ilçesi ile merkeze bağlı Güllüce, Kilimli köyleri ve Kemah ilçesi Tanyeri mevkiinde yaşanan taşkınlar nedeniyle nehir kenarında bulunan tarım arazileri ve ahırlar su altında kaldı.
Güllüce - 03.05.2019
Elazığ'da Yiyecek Arayan Ayı ve Yavrusu Görüntülendi
Güllüce köyü Akdağ mevkiinde çobanlık yapan Mehmet Arıkanoğlu, sürüsünün yakınlarda dişi ayı ve yavrusunu fark etti.
Güllüce - 27.04.2019
Küresel Sistem Barış Getirmekten Ziyade Çatışmaları Destekliyor"
"Güvenlik, demokrasi ve refah içinde bir arada yaşamak zorundayız" Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, yaptığı konuşmada, tüm farklılıklara rağmen birlikte yaşamanın önemine dikkati çekti.
Güllüce - 25.04.2019
Btm Olarak Her Yaştan Girişimciye Destek Veriyoruz"
Reyhan Güllüce, Türkiye'de sokak hayvanlarının durumu kötüye gittiği için bir sistem geliştirdi.
Güllüce - 22.04.2019
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na Doğru
Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makamını Celal Akın İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Rahime Nur Güllüce'ye devretti.
Güllüce - 02.04.2019
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü: ----------------------------- -Hırsız şüphelisinin polis tarafından sorgulanmasından görüntü -Mahalledeki vatandaşlardan görüntü -Camı kırılan araçtan görüntü -Detaylar Süre: 1.25   Boyut: 159 MB Haber-Kamera:  Muammer İRTEM/BURSA, ==================================================== 3)UÇAMAYAN KARTAL İNSANLARA SIĞINDI ERZURUM'un Oltu ilçesinin Güllüce Mahallesi'nde yaşayan 60 yaşındaki Nazım Elibol, kendisine sığınan kartal için Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nü arayıp yardım istedi.
Güllüce - 31.03.2019
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan Oyunu Kullandı
Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Fatma Güllüce ile İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve eski milletvekili Metin Külünk de oyunu aynı okulda kullandı.
Güllüce - 19.03.2019
Bitlis'te 44 Köy ve Mezrada İlan Edilen Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırıldı
Bitlis Valiliği, bölgede PKK'lı teröristlerin yakalanması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için kent merkezine bağlı 44 köy ve mezralarında 20 ve 28 Ocak'ta ikinci bir emre kadar sokağa çıkma yasağı ilan etti. Valilik bugün itibariyle bu yasağın kaldırıldığını belirterek, şu açıklamada bulundu: Ağaçpınar, Ayrancılar, Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Oğulcak, Kalupat, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Beşkaynak, Yarönü, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Kınalı, Cevizdalı, Kayalıbağ, Karaca, Esenburun, Uçankuş, Bayramalan, Üçevler, Başmaklı, Dursun, Yukarıçerman, Kaşıklı, Konalga, Ilıcak, Ünaldı, Ağaçdere, Aşağıkoçak, Harmanyeri köy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının yakalanmaları, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl idaresi kanununun 11/C maddesi gereğince 21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat: 06.
Güllüce - 18.03.2019
Bitlis'te 44 Köydeki Sokağa Çıkma Yasağı
Ayrıca valilik kararıyla Bitlis'te Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Oğulcak, Kalupat, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Beşkaynak, Yarönü, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Kınalı, Cevizdalı, Kayalıbağ, Karaca, Esenburun, Uçankuş, Bayramalan, Üçevler, Başmaklı, Dursun, Yukarıçerman, Kaşıklı, Konalga, Ilıcak, Ünaldı, Ağaçdere, Aşağıkoçak, Harmanyeri köy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanmaları, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 06.
Güllüce - 17.03.2019
Akdağ: "Kirli İttifaktan Memlekete Hayır Gelmez"
Yerel seçimlerin memleketin geleceği bakımında önemli olduğunu ifade eden Akdağ, şunları kaydetti: "CHP'nin İYİ Parti ile ortaya koyduğu ittifak, yanlarına birçok şehirde maalesef Saadet Partisi yönetimini de eklediler, bu ittifak bazı yerlerde açıkça, bazı yerlerde de gizleyerek HDP ile hareket ediyor. Öyle ki HDP'nin büyükşehirlerde adayları yok, CHP'nin adaylarını destekliyorlar. HDP'nin Şanlıurfa'da, Adıyaman'da adayı yok, Saadet Partisi'ni destekliyor. HDP'nin Adana'da adayı yok, CHP'yi destekliyorlar. Mersin'de ise İYİ Parti'yi destekliyorlar. Biz hiçbir zaman başka partilere oy veren kardeşlerimizi töhmet altına sokmuyoruz. İnsanlar inandığı için oy verdiler ama açıkça ifade ediyorum, CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve HDP'nin oluşturduğu kirli ittifaktan memlekete hayır gelmez." "Bizim ayağımızda çarık yokken hepinize birden, topunuza birden tamzara çaldırdık" Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce de Erdoğan ve Bahçeli'nin her şeyi bir kenara bırakıp bir araya gelerek ülkedeki beka sorununu çözmek için Cumhur İttifakı'nı kurduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Güllüce Haberleri | Güllüce Haber - Haberler - Sayfa 5 - Güllüce haberleri, son dakika güllüce haber ve gelişmeleri burada. 2 bin 400 rakımlı Bayrak Tepe'ye zirve tırmanışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 08:57:05. #1.16#

title