Güler: "Cem Uzan'la Geçen Hafta Görüştüm"

Güler: "Cem Uzan'la Geçen Hafta Görüştüm"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Çukurova ve Kepez Elektrik'in Eski Sahibi ve Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın Talebi Üzerine, Geçen Hafta Kendisi ile Bir Görüşme Yaptığını Söyledi.

Güler:

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Çukurova ve Kepez Elektrik'in eski sahibi ve Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın talebi üzerine, geçen hafta kendisi ile bir görüşme yaptığını söyledi.

MÜSİAD'ın iftar yemeğine katılan Güler, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazetecilerin ''Cem Uzan ile bir görüşme yaptınız mı?'' soruları üzerine Güler, Uzan'ın talebi üzerine geçen hafta kendisiyle bir görüşme yaptığını kaydetti. Güler, "Onun (Cem Uzan) talebini yazılı olarak istedik, bir de yetki belgesi istedik kendilerinden. Çünkü zaman zaman yetkisi olmadığı ifade ediliyor. Bunu da arkadaşlarımız değerlendirecekler" dedi.

''Görüşme ne yönde oldu?'' şeklindeki soruya üler, ''Bu gibi şeyler kendilerinden yazılı olarak geldiği için, henüz arkadaşlarımız değerlendirme yapmadılar. O nedenle şu anda açıklama yapacak durumda değilim'' yanıtını verdi.