Gülek Haberleri

Gülek haber, Gülek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülek - 18.01.2019
Dha Yurt Bülteni - 21
Merkez Çukurova ilçesinde, saat 22.00 sıralarında Adnan Menderes Bulvarı üzerinde 01 BOB 77 plakalı otomobilden şüphelenen Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Araştırma Büro Amirliği'ne bağlı sivil polisler, 'dur' ihtarında bulundu. İhtara uymayan otomobilin sürücüsü, polislerin üzerine aracı sürüp, kaçınca kovalamaca başladı. Özdemir Sabancı Bulvarı üzerinden Seyhan ilçesine geçen şüpheli, Kasım Gülek-Mustafa Kemal Paşa bulvarlarının kesiştiği kavşağı trafiği kapatan polis ekiplerince yakalandı.
Gülek - 18.01.2019
Otomobilini Polislerin Üzerine Sürdü, Üzerinden Ağabeyinin Ehliyeti Çıktı
Merkez Çukurova ilçesinde, saat 22.00 sıralarında Adnan Menderes Bulvarı üzerinde 01 BOB 77 plakalı otomobilden şüphelenen Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Araştırma Büro Amirliği'ne bağlı sivil polisler, 'dur' ihtarında bulundu. İhtara uymayan otomobilin sürücüsü, polislerin üzerine aracı sürüp, kaçınca kovalamaca başladı. Özdemir Sabancı Bulvarı üzerinden Seyhan ilçesine geçen şüpheli, Kasım Gülek-Mustafa Kemal Paşa bulvarlarının kesiştiği kavşağı trafiği kapatan polis ekiplerince yakalandı.
Gülek - 16.01.2019
Mersin'deki Yağış ve Fırtına İlçeleri de Etkiledi
Ünal ayrıca, su baskınından dolayı Emine Boro İlkokulu ile taşımalı eğitim görülen Karadirlik, Karadiken, Çamalan, Gülek, Çayboyu ve Baharlı mahallerinde eğitime bir gün ara verildiğini söyledi.
Gülek - 14.01.2019
Mersin'de Hayvanlar İçin Seferberlik
Özelliklele Toroslar dağlarının eteklerinde yoğun kar yağışı nedeni ile yiyecek bulmakta zorlanan köpeklere mama, Gülek Karboğazı mevkiinde bulunan Yılkı atlarına da belediye ekipleri tarafından saman ve kuşlar içinde buğday bırakıldı.
Gülek - 14.01.2019
Dha Yurt Bülteni-9
Özelliklele Toroslar dağlarının eteklerinde yoğun kar yağışı nedeni ile yiyecek bulmakta zorlanan köpeklere mama, Gülek Karboğazı mevkiinde bulunan Yılkı atlarına da belediye ekipleri tarafından saman ve kuşlar içinde buğday bırakıldı.
Gülek - 02.01.2019
Maratona Rekor Katılım
Yarı maraton, Atatürk Caddesi, Sular Yolu, Tren Garı, Ziyapaşa Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, Büyükşehir Belediyesi Önü, İnönü Parkı, Adliye Sarayı, Taşköprü, Kızılay Caddesi, Ulucami, 5 Ocak Meydanı, Ali MünifYeğenağa Caddesi, Yağcamii, Büyüksaat Kulesi, Eski Vilayet Binası, Tarihi Kız Lisesi, Taşköprü üzerinden HiltonSA Otel'e geçiş, Optimum Alışveriş Merkezi, Merkez Cami, Arkeoloji Müzesi, Fuzuli Caddesi, Galeria Alışveriş Merkezi, Demirköprü, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Sağlık İl Müdürlüğü, 6. Kolordu Komutanlığı, Mithat Özsan Bulvarı, Çukurova Üniversitesi kavşağı, DSİ Baraj Köprüsü, Adnan Kahveci Bulvarı, Adnan Menderes Sahil Yolu kavşağı, Özdemir Sabancı Bulvarı, Dilberler Sekisi, ATO Kavşağı, Eski Baraj, Kasım Gülek Bulvarı, Mimar Sinan Açık Hava Tiyatrosu'na takiben Merkez Park'ta sona erecek.
Gülek - 22.12.2018
Dha Ankara - Tbmm Genel Kurulu'nda AK Parti ve CHP Arasında 'Fetö' Tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 2019 yılı bütçe görüşmelerinin son gününde AK Parti ve CHP arasında 'FETÖ' tartışması yaşandı.  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, muhalefetin FETÖ eleştirilerine yönelik, "Eğer illa fotoğraf açacaksak, daha AK Parti tarihte yokken CHP'nin Genel Sekreteri Kasım Gülek, Gülen'le beraber, FETÖ lideriyle beraber dünya kadar toplantı yaptı.
Gülek - 22.12.2018
TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti ve CHP Arasında 'Fetö' Tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 2019 yılı bütçe görüşmelerinin son gününde AK Parti ve CHP arasında 'FETÖ' tartışması yaşandı.  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, muhalefetin FETÖ eleştirilerine yönelik, "Eğer illa fotoğraf açacaksak, daha AK Parti tarihte yokken CHP'nin Genel Sekreteri Kasım Gülek, Gülen'le beraber, FETÖ lideriyle beraber dünya kadar toplantı yaptı.
Gülek - 22.12.2018
Meclisin Bütçe Maratonunda Son Gün
CHP'nin eski genel sekreteri Kasım Gülek'in bu görevi 1959'da bıraktığını, 1964'te CHP'den istifa ettiğini ve Fetullah Gülen ile fotoğrafının 1967'de çekildiğini söyleyen Özel, "Kasım Gülek'in söylediği sözleri CHP Genel Sekreterine atfetmek ancak iftiracı ve kumpasçı, FETÖ'cü bir akılla yetişmiş Adalet Kalkınma Partisine yakışır.
Gülek - 21.12.2018
2019 Merkezi Yönetim Bütçe Görüşmeleri
"Tüm grup ayağa kalktık ve mücadele ettik ama yalnız kaldık" Turan, FETÖ eleştirilerine yönelik olarak, "Eğer illa fotoğraf açacaksak, illa fotoğraf söyleyeceksek daha AK Parti tarihte yokken CHP'nin Genel Sekreteri Kasım Gülek, Gülen'le beraber, FETÖ lideriyle beraber dünya kadar toplantı yaptı.
Gülek - 21.12.2018
Meclisin Bütçe Maratonunda Son Gün
"FETÖ'nün en sevmediği adam bir Erbakan, iki Erdoğan" Türkiye'de, FETÖ meselesinin her kesimi yorduğunu ve üzdüğünü ifade eden Turan, şöyle konuştu: "Devletimiz büyük bir riskten kurtuldu; milletimizle, sayın Erdoğan ile beraber. Fakat her gün buraya çıkan arkadaşlarımız, utanmadan sıkılmadan 3-5 fotoğrafı göstererek, 'FETÖ ile fotoğrafınız var.' dediler. Eğer illa fotoğraf açacaksak, göstereceksek daha AK Parti tarihte yokken CHP Genel Sekreteri Kasım Gülek, FETÖ elebaşı Gülen'le beraber dünya kadar toplantı yaptı.
Gülek - 12.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
Tekrar söz isteyen AK Parti Grup Başkanvekili Turan ise şunları kaydetti: "Hiç öteye beriye gitmeye gerek yok, MİT Başkanı'na yapılan operasyon sırasında AK Parti Grubu toplandı, sabah 07.00'ye kadar 1 madde geçirebildi. 1 madde bir gecede... Sadece FETÖ, MİT'e giremesin diye ama o zamanki CHP Grubu sabaha kadar FETÖ'nün avukatı olarak buradaydı. Banka kapatıldı oradaydınız, dershane kapatıldı oradaydınız, 17 Aralık iddiasını FETÖ savcıları yaptı oradaydınız. Daha ötesi, o zamanki vekiliniz Birgül Ayman Güler, 'Cemaatle ittifaktan utanıyorum.' dedi. Ben diyorum ki, 'Bilerek yapmamışsınızdır inşallah.' ama bununla yüzleşmek zorundasınız. Atatürk'ün partisinin nerede durması lazımsa orada durun. FETÖ 40 yıldan beri burada var. CHP'nin Genel Sekreteri Kasım Gülek'in cenazesini kim kıldırdı? FETÖ kıldırdı.
Gülek - 01.12.2018
Adana Trafikteki Palyaço, Sürücüleri Güldürdü
Kentin araç trafiğinin en yoğun olduğu Kasım Gülek Bulvarı'nda palyaço kostümüyle otomobil süren bir vatandaş diğer araç sürücüleri şaşkına çevirdi.
Gülek - 01.12.2018
Trafikteki Palyaço, Sürücüleri Güldürdü
Kentin araç trafiğinin en yoğun olduğu Kasım Gülek Bulvarı'nda palyaço kostümüyle otomobil kullanan bir kişi, diğer araç sürücülerini şaşırttı.
Gülek - 28.11.2018
Tarsus'ta Kablo Hırsızlığı
Edinilen bilgiye göre, TEM Otoyolu Pozantı-Tarsus istikameti Gülek Tüneli mevkisinde aydınlatma direklerine ait çeşitli ebatlardaki 824 metre uzunluğundaki aydınlatma kablosu, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı.
Gülek - 10.11.2018
Adana'da Motosikletli Polis Ekibi Kaza Yaptı: 2 Yaralı
Merkez Seyhan ilçesi Kasım Gülek Bulvarı'nda, Tahsin Barut yönetimindeki 01 TB 745 plakalı cip ile polis motosikleti çarpıştı.
Gülek - 17.10.2018
İzmir'deki "Askeri Casuslukta Kumpas" Davası
Duruşma savcısı, tutuklu sanıklar Mehmet Emin Çakıcı ile Gökay Ersel Gülek'in tanık dinletme taleplerinin reddine karar verilmesi yönünde görüş belirtti.
Gülek - 15.10.2018
İzmir'deki "Askeri Casuslukta Kumpas" Davası
Uzun süredir cezaevinde olduğundan kendisi ve ailesinin mağduriyetler yaşadığını dile getiren Gökay Ersel Gülek de "Hakkımda 3 iddia nedeniyle hayatımdan 3 yıl gitti.
Gülek - 12.10.2018
Tarsus'ta Kablo Hırsızlığı İddiası
Edinilen bilgiye göre, Tem otoyolu Gülek Tüneli girişi yol kenarında aydınlatma direklerine ait 9 bin lira değerinde toplam 500 metre bakır iletken kabloların kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığı iddia edildi.
Gülek - 10.10.2018
Elma Ağacından Düşüp Yaralandı
Alınan bilgiye göre, Gülek Mahallesi'nde elma toplamak için ağaca çıkan 73 yaşındaki A.
Gülek - 08.09.2018
Tarsus Belediyesinin Yaptığı Tesisler Açıldı
Gülek Mahallesi'nde düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Gülek - 05.08.2018
Çukurova Karboğazı Zafer Şöleni Başladı
Mersin Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Tarsus ilçesine bağlı Gülek Mahallesi'ndeki Karboğazı mevkisinde başlayan şölende, çeşitli etkinlikler yapıldı.
Gülek - 03.08.2018
Kırklareli'nde Trafik Kazası: 2 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Abdullah Salman idaresindeki elektrikli bisiklet, Siteler Mahallesi Eski Bedir Caddesinde yolun karşına geçmek isteyen Gülek Uybadın'a çarptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülek Haber, Gülek Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Gülek haber sayfamızda Gülek haberleri okuyabilir, Gülek son dakika haberleri ve güncel Gülek gelişmelerini görebilirsiniz. Dur' İhtarına Uymayan Ehliyetsiz Sürücü Polisi Alarma Geçirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 15:13:10. #1.14#

title