Gülek Haberleri

Gülek haber, Gülek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülek - 08.03.2020
Adana'da erkekler, 'Kadınlar Günü Mitingi'nden çıkarıldı
Seyhan ilçesi Baraj Caddesi üzerindeki Kasım Gülek Köprüsü'nde buluşan kadınlar, ellerindeki pankartlarla çeşitli sloganlar atarak Uğur Mumcu Meydanı'na yürüdü.
Gülek - 08.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-9
Seyhan ilçesi Baraj Caddesi üzerindeki Kasım Gülek Köprüsü'nde buluşan kadınlar, ellerindeki pankartlarla çeşitli sloganlar atarak Uğur Mumcu Meydanı'na yürüdü.
Gülek - 19.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İdlib harekatı bir an meselesi
Sürecin 2010 yılında başladığını, ilk zamanlar bu yapının oluşturduğu tehdidi kendi çevresine bile anlatmakta zorlandığını kaydeden Erdoğan, MİT kumpasının, bu yapının gerçek niyetinin şüpheye mahal bırakmayacak şekilde anlaşılmaya başlanmasını sağladığını, siyasette ve bürokraside teşhis ve tespit ettikleri FETÖ'cüleri süratle tasfiye etmeye başladıklarını anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan şu değerlendirmelerde bulundu: "FETÖ'nün devlet ve toplum hayatımızın kılcal damarlarına kadar sızmasının tarihi eskidir ve müsebbipleri çoktur, ama FETÖ ile gerçek anlamda amansız bir savaşa tutuşan tektir, 2010 itibariyle o da biziz. Biz ülkenin yönetimini devraldığımızda güya bu konuda en hassas kurumlar ordunun, emniyetin, yargının, akademinin kritik noktaları zaten örgüt tarafından işgal edilmişti. CHP dahil olmak üzere yıllarca irtica ile mücadele bahanesiyle cadı avına çıkar gibi Müslüman avına çıkanların, tek bir gün bile gerçek anlamda FETÖ'cüleri hedef aldıkları görülmemiştir. Çünkü dosyaları hazırlayanlar kimlerdi? Silahlı Kuvvetlerin içerisindeki, emniyet içerisindeki, devletin kurumları içerisindeki FETÖ'cülerdi. Terörist başının ismi ve örgütün rumuzu şimdi daha iyi anlıyoruz ki kasıtlı bir şekilde Müslümanlara karşı yürütülen saldırıların maskesi olarak kullanılmıştır. MGK'da biz bu meselenin üzerine gidene kadar alınan kararların hepsinin de gerisindeki gizli niyetin FETÖ ile mücadele değil, toplumsal reaksiyonu tetikleyerek FETÖ'yü koruma olduğunu görüyoruz." '1 DOLARLIK BANKNOTU VAR MI, MERAK EDİYORUM' Arkadaki gerçek oyunun ortaya çıkmaması için kurulan tezgahın yıllarca başarıyla yürütüldüğünü, Kasım Gülek'ten Bülent Ecevit'e kadar namlı CHP'lilerden, 12 Eylül ve 28 Şubat darbecilerine kadar herkesin bu oyunda üzerine düşen rolü oynadığını ifade eden Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili ise şunları söyledi: "Bu oyunun son perdesinin başrolü de Kemal Kılıçdaroğlu'na verilmiştir.
Gülek - 19.02.2020
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Erdoğan, salondaki duvara yansıtılan fotoğrafları da göstererek, şöyle devam etti: "İşte buyur, FETÖ'cü danışmanlar Bay Kemal'in yanında. Akıl hocaları onlar. Sadece onlar değil, İP'in de danışmanlarında yine onlar var. Tam bir istila hareketi. Arkadaki gerçek oyunun ortaya çıkmaması için kurulan bu tezgahın yıllarca başarıyla yürütüldüğünü teslim etmemiz gerekir. Kasım Gülek'ten Ecevit'e kadar, namlı CHP'lilerden 12 Eylül ve 28 Şubat darbecilerine kadar herkes bu oyunda üzerine düşen rolü oynamış, FETÖ'ye figüranlık yapmışlardır.
Gülek - 19.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu
FETÖ'yü bir terör örgütü olarak tanımlarken ve mücadeleyi başlatırken karşılarındaki sorunun büyüklüğünü bildiklerini söyleyen Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: "Tahmin edemediğimiz husus CHP'nin ve yıllarca zahirde bu gibi yapılara karşı gözüken çevrelerin bir anda karşımıza en büyük FETÖ yandaşı olarak çıkmalarıydı. Bizim bu yapıyla en başından beri hem meşrebi hem itikadı sorunumuz var ama hükümetlerimiz döneminde ülkede bizim gibi düşünmeyen, hareket etmeyen herkes gibi bunlara da hukuk ve hakkaniyet sınırları içinde yaklaştık. Doğrusu ben de görüştüm, bunu kaçırmama gerek yok ama Erbakan hocamın bunlarla ilişkisinin olmadığını da sizlere az önce ifade ettik. Liderler içerisinde zaten ilişkisi olmayan sadece oydu. Demirel'in, Ecevit'in görüşmüşlüğü vardır, şu andaki beyefendinin aynı şekilde görüşmüşlüğü vardır. Hepsinin bunlarla görüşmüşlüğü vardır ve irtibatları ileri derecededir. İlk zamanlar bu yapının oluşturduğu tehdidi kendi çevremize bile anlatmakta zorlandığımızı kabul ediyorum. MİT kumpası bu yapının gerçek niyetinin şüpheye mahal bırakmayacak şekilde anlaşılmaya başlamasını sağladı. Hem siyasette hem bürokraside hem de nazımızın geçtiği sivil toplum yapılarında bildiğimiz, teşhis ve tespit ettiğimiz FETÖ'cüleri süratle tasfiye etmeye başladık. FETÖ'nün devlet ve toplum hayatımızın kılcal damarlarına kadar sızmasının tarihi eskidir. Ama FETÖ ile gerçek anlamda amansız bir savaşa tutuşan 2010 itibarıyla biziz. Bir ülkenin yönetimini devraldığımızda güya bu konuda en hassas kurumlar olan ordunun, emniyetin, yargının, akademinin kritik noktaları zaten örgüt tarafından işgal edilmişti. Milli Güvenlik Kurulunda biz bu meselenin üzerine gidene kadar alınan kararların hepsinin de arkasında gizli niyeti FETÖ ile mücadele değil, toplumsal reaksiyonu tetikleyerek FETÖ'yü koruma olduğunu görüyoruz." FETÖ'cü danışmanların CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında olduğunu söyleyen Erdoğan, "Sadece onlar değil, İP'in de danışmanlarında yine onlar var. Tam bir istila hareketi. Arkadaki gerçek oyunun ortaya çıkmaması için kurulan bu tezgahın yıllarca başarıyla yürütüldüğünü teslim etmemiz gerekiyor. Kasım Gülek'ten Ecevit'e kadar herkes bu oyunda üzerine düşen rolü oynamış, FETÖ'ye figüranlık yapmışlardır.
Gülek - 17.01.2020
Adanalıların kar hasretini gideren yaylalar beyaza büründü
Çukurova insanlarını yazın serinletmenin kışın da kar keyfi yaşatmanın mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Çay, şöyle devam etti: "Son zamanlarda çok ciddi anlamda iç turizm hareketliliği yaşıyoruz. Özellikle bu yıl kış aylarında, tüm turizm rekoltesini üçe katlar hale geldik. Çok büyük ilgi var. Bu ilgi kafamızda bir misyon oluşturdu. Çukurova'nın yeni hamlelere ihtiyacı var. Pozantı gelecekte kış turizminde aradığı değeri bulacak gibi duruyor. Her geçen gün gelişme hamlesi içinde olan bölgemizin bu değerleri turizmle de taçlandırdığında ben inanıyorum. Burası Çukurova'nın cazibe merkezi olma potansiyeline sahip." Çay, Pozantı'daki yaylaların en büyük avantajının ulaşım kolaylığı olduğunu dile getirerek, "Adana'daki turizmcilere yatırım çağrısında bulunuyorum. Akçatekir Yaylası ve Gülek Boğazı arasında kalan Elmalı Boğazı'nın kayak merkezi olarak değerlendirilmesini, Armutoğlu Yaylası'nın bungalov yatırımlarıyla daha aktif hale gelmesini önereceğiz.
Gülek - 31.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
Büyükşehir Belediyesi ekipleri, özellikle yüksek kesimlerdeki Mut ilçesinde Dağpazarı, Kavaközü, Elmapınarı, Demirkapı, Çivi ve Ballı yollarını birbirine bağlayan Dağpazarı Grup Yolu'nda ve Kozlar Yolu'nda karla mücadele çalışması yürütüyor. Ekipler, Sertavul ve Karaman'a bağlanan Narlıdere'de de yol açma çalışması gerçekleştirdi. 3 greyder ve 3 kamyonetle 14 kişilik ekibin yürüttüğü çalışmalarda ayrıca Gökçetaş yolu da kalın kar örtüsünden arındırılarak vatandaşların kullanımına açıldı. Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Çamlıyayla ilçesi ile Tarsus'un Gülek Mahallesi Karboğazı bölgesinde aşırı yağış nedeniyle kardan kapanan ve kapanmak üzere olan yollara anında müdahale ederek temizledi.
Gülek - 31.12.2019
Mersin'de kar yağışı nedeniyle kapanan yollar açılıyor
Tarsus'un Gülek Mahallesi Karboğazı bölgesi ile yayla turizminin öne çıktığı Çamlıyayla'da iş makineleriyle yolları açan ekipler, Gülek Karboğazı bölgesinde de çalışma yürüttü.
Gülek - 17.10.2019
"En iyi çiçek sepeti" Muş ve Bingöl'den
Törende kategorilerine göre ödül alan isimler şöyle: "Centilmenlik' Esin Kahyaoğlu, 'Zor Bölge' Abdulahmit Gülek, 'Özel Tasarım' Pınar Esenyel, 'Siparişte Kusursuzluk' Fatih Öztürk, 'Hızlı Teslimat' Onur Demirbağ, 'Uzak Bölge' Mutlu Yurtsever, 'Gelişimde öncülük' Mustafa Dönmez, 'Zerafet' Esin Kahyaoğlu, 'Uyumluluk' Bora Çaldıran, 'Çözüm Odaklılık' Göksel Kara, 'Azimlilik' Durdu Ergin, 'Özverili Yöneticilik' Erhan Ünal, 'Potansiyel Yöneticilik' Abuzer Yalçın, 'Cömertlik' Naim Demirtaş, İsmail Bakaç, Murat Aytaç, 'Sosyal Medya' Murat Kale, Serhan Alkan, Ömer Aksoy.
Gülek - 02.10.2019
Mersin'de ev yangını
Alınan bilgiye göre, Gülek Mahallesi'nin yayla kesiminde yer alan iki katlı bir evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Gülek - 26.09.2019
Mersin'de tır şarampolde asılı kaldı
Alınan bilgiye göre, Cemil Köksal yönetimindeki elektronik malzeme yüklü 26 RV 069 plakalı tır, Pozantı-Tarsus-Mersin otoyolunun Gülek Boğazı yakınlarında yağış nedeniyle kontrolden çıkarak şarampolde asılı kaldı.
Gülek - 22.09.2019
Bir saat önce aldığı otomobili yandı
Denizhan Günay idaresindeki 33 DOH 06 plakalı otomobilde Pozantı-Tarsus-Mersin otoyolu Gülek Boğazı mevkisinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Gülek - 20.08.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
ACI GERÇEĞİ ADLİ TIPTA ÖĞRENDİLER Hiç evlilik yapmadığı öğrenilen ve yaklaşık 6 senedir sokaklarda yaşayan Güdek, İstanbul'da etkili olan kuvvetli yağış sırasında uyuduğu Unkapanı Köprüsü altında hayatını kaybetti. Unkapanı'nda kalmadığını bildikleri yakınları, hayatını kaybeden kişinin o olabileceğini hiç akıllarına getirmediklerini söylediler. Polis merkezinden aldıkları telefonla durumu öğrenen yakınları, teşhis için Adli Tıp Kurumu'na gittiklerinde acı gerçekle karşılaştı. Büyük üzüntü yaşayan Güdek'in yeğeni,  cenazeyi teslim alarak memleketleri Ordu'nun Kumru ilçesine  götürdü. Güdek bugün öğle namazında Kayabaşı köyünde bulunan camide düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.   Görüntü Dökümü: --------------------- -Gülek'in fotoğrafı  -Olay günü çekilen görüntüler 20.
Gülek - 20.08.2019
/YENİDEN/ SEL BASKININDA HAYATINI KAYBEDEN "CİCİ BABA" İLE İLGİLİ YENİ DETAYLAR
İstanbul'da sel felaketinde ölen 59 yaşındaki Sezai Güdek'in hayatıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.
Gülek - 20.08.2019
SEL BASKININDA HAYATINI KAYBEDEN "CİCİ BABA" İLE İLGİLİ YENİ DETAYLAR
İstanbul'da sel felaketinde ölen 59 yaşındaki Sezai Gülek'in hayatıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülek Haber, Gülek Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 2 - Gülek haber sayfamızda Gülek haberleri okuyabilir, Gülek son dakika haberleri ve güncel Gülek gelişmelerini görebilirsiniz. TÜRKİYE'NİN YAŞAYAN İLİM HAZİNELERİ - Ali Rıza Temel (1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 19:19:45. #1.14#

title