GÜLAY SAMANCI HABERLERİ

Gülay Samancı haber, Gülay Samancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülay Samancı - 01.04.2014
Yerel Seçimlerin Ardından
Seçim maratonunu Beyşehir'e yakışır şekilde geride bıraktıklarını ifade eden Özaltun, bunda diğer siyasi partilerden rakiplerinin de katkısının olduğunu dile getirdi.   Küçük de olsa herhangi bir olayın yaşanmadığına dikkati çeken Özaltun, şunları kaydetti: "Bu süreçte söz verdiğimiz gibi tüm hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, görüşmeye çalıştık. Bu ziyaretlerde projelerimizi anlatırken, onların talep ve isteklerini dinledik, bunların notlarını aldık. İnşallah 5 yıllık süreçte onların bu taleplerini de yerine getirmek, sorunlarını çözmek için çaba sarf edeceğiz. Bu seçimde bana gerek oyları gerekse de dualarıyla destek veren tüm hemşehrilerimize, AK Parti Konya milletvekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.
Gülay Samancı - 28.03.2014
AK Parti'nin Konya Mitingi Açıklaması
"Sadece Rabbimizin huzurunda rükuda eğiliriz" Saldırıların arkasında milletle bütünleşen AK Parti'nin bu niteliğinin olduğuna dikkati çeken Davutoğlu, sözlerine şöyle sürdürdü: "Daha 12 yıl önce başörtülüler üniversite kapılarında bekletildi, devlet memuru olamayacakları söylendi. Vatandaşlarımız ve hanım kardeşlerimiz arasında başı açık, örtülü ayrımı yapılıyordu. 12 yıl içinde üniversite kapıları açıldı. Devlet dairelerinin kapıları açıldı ama en önemlisi bu milleti temsil eden ve edecek olan TBMM'nin kapıları başı örtülü ve açık herkese açıldı. O kapıdan Konya milletvekillerimiz Gülay Samancı ve Ayşe Türkmenoğlu kardeş olarak, bu milletin birlik ve beraberliğini temsil ederek Meclis'e girdiler.
Gülay Samancı - 25.03.2014
Dışişleri Bakanı Davutoğlu: Bizi Durduramayacaklar
AK Parti iktidarından önce genç kızların üniversite kapılarında bekletildiğini, hakaretlere maruz kaldığını ifade eden Davutoğlu. "Ne oldu? Milletle bütünleşmiş olan AK Parti kadroları sayesinde, önce üniversite, sonra devlet dairesi, nihayet bu milletin iradesini ilelebet temsil edecek olan TBMM'nin kapıları da tüm kardeşlerimize açıldı. O kapıdan iki Konya milletvekilimiz Gülay Samancı ve Ayşe Türkmenoğlu girdiler.
Gülay Samancı - 25.03.2014
Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Konya'da Açıklaması
AK Parti iktidarından önce genç kızların üniversite kapılarında bekletildiğini, hakaretlere maruz kaldığını ifade eden Davutoğlu. "Ne oldu? Milletle bütünleşmiş olan AK Parti kadroları sayesinde, önce üniversite, sonra devlet dairesi, nihayet bu milletin iradesini ilelebet temsil edecek olan TBMM'nin kapıları da tüm kardeşlerimize açıldı. O kapıdan iki Konya milletvekilimiz Gülay Samancı ve Ayşe Türkmenoğlu girdiler.
Gülay Samancı - 22.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Ziyarete, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, AK Parti Meram İlçe Teşkilatı ve belediye meclis üyesi adayları katıldı.
Gülay Samancı - 13.03.2014
AK Parti Konya Milletvekili Yerlikaya Açıklaması
Yerlikaya, Gülay Samancı, Hüseyin Üzülmez ile Seydişehir AK Parti İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği seçim çalışmalarına katıldı.
Gülay Samancı - 11.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Akış ve Gülay Samancı, Beyşehir'de tezgahın başına geçti, balık satışı yaptı.
Gülay Samancı - 08.03.2014
Arınç: Başbuğ'un Tahliyesi Olumlu(2)
Arınç: 2015 SEÇİMLERİNDE DAHA ÇOK KADIN MİLLETVEKİLİMİZ OLACAK Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ak Parti Meram İlçe Başkanlığı tarafından Anemon Otel'de düzenlenen '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' programına katıldı. Arınç, burada yaptığı konuşmada 2015 seçimleriyle daha çok kadın milletvekilinin olacağını belirterek, şunları söyledi: "Artık hiçbir ayırımcılığa tabi tutulmadan, inançlarıyla, kıyafetleriyle, düşünceleriyle ne kadar farklı olurlarsa olsun, hepsi özgürce TBMM'de temsil edilebilecek. Gülay Samancı hanımefendiyi (Ak Parti Konya Milletvekili) dinlerken 1999 seçimlerini düşündüm.
Gülay Samancı - 27.02.2014
Samancı Belediye Ziyareti
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Belediye Başkanı Necmettin Dede'yi makamında ziyaret etti.
Gülay Samancı - 17.02.2014
Muş'ta "Ak Parti İl Danışma Meclisi" Toplantısı
Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, seçimlerin yaklaşmasıyla hummalı bir çalışmaya girdiklerini söyledi.
Gülay Samancı - 16.02.2014
Gülay Samancı, Muş Koordinatör Milletvekili Oldu
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Muş koordinatör milletvekilliği görevine getirildi.
Gülay Samancı - 23.12.2013
Türkiye'de 2013 Böyle Geçti
Kasım 2013'ün önemli gelişmeleri şöyle:   1 Kasım: -AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar, Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak ve Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, TBMM Genel Kurulu çalışmalarına başörtülü olarak katılması ülkede yankı buldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülay Samancı Haberleri | Gülay Samancı Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Gülay Samancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülay Samancı kimdir, hayatı ve biyografisi. İsrail'in Gazze'ye Saldırıları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 20:01:39. #1.16#

title