GÜLAY SAMANCI HABERLERİ

Gülay Samancı haber, Gülay Samancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülay Samancı - 26.01.2015
AK Parti Karatay Kadın Kolları 4. Olağa Kongresi
Bugün de kadın kollarının kongresinde olduklarını dile getiren Genç, şunları kaydetti: "Her zaman ellerinde broşürlerle, sokaklarda semt pazarlarında evleri ve iş yerlerini tek tek gezen ama hiçbir zaman yorulduk demeyen davamız ve sevdamız AK Parti diyerek sıcak, soğuk yağmur, çamur demeden yolları aşındıran kadınlarımızın kongresindeyiz. Bugün görev devredecek olan Münevver Yavaş'a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görevi devralan Neslihan Yıldırım'a başarılar diliyorum." Kongreye, AK Parti Konya Milletvekilleri İlhan Yerlikaya, Ayşe Türkmenoğlu, Gülay Samancı, MKYK üyesi Özlem Hasibe Çepni, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru katıldı.
Gülay Samancı - 14.12.2014
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, AK Parti iktidarlarının hayatın her alanını ilgilendiren politika ve düzenlemelerle birlikte kadın, aile, çocuk, engelli, yaşlı, şehit yakınları ve gazilerle ilgili olmak üzere pek çok konuda yasal düzenleme ve çalışmalar gerçekleştirdiğini anlattı.
Gülay Samancı - 25.11.2014
Şanlıurfa'da "Kadına Şiddete Hayır Konferansı"
Konferansa, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri Eskişehir Milletvekili Ülker Can, Konya Milletvekili Gülay Samancı, Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Selamet, Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, öteki ilgililer, partililer ve Suriyeli kadınlar katıldı.
Gülay Samancı - 18.11.2014
TBMM Genel Kurulu
Öte yandan, boş olan Milli Savunma Komisyonu üyeliğine MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, Adalet Komisyonu üyeliğine de AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı seçildi.
Gülay Samancı - 19.10.2014
Konya'da AK Parti 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları Sona Erdi
Toplam 28 ilçede gerçekleştirilen danışma meclisi toplantılarına, AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı, Ayşe Türkmenoğlu, Harun Tüfekçi, Ali Öztürk katıldı.
Gülay Samancı - 19.10.2014
Beyşehir' 40. Danışma Meclisi Toplantısı
  Toplantıya, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Konya İl Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Mehmet Akif Göksu, İlçe Koordinatörü ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Önal ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Gülay Samancı - 18.10.2014
AK Parti 40. Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Gülay Samancı - 18.10.2014
Halkapınar'da AK Parti 40. İlçe Danışma Kurulu Meclisi Toplantısı
Halkapınar'da AK Parti 40. İlçe Danışma Kurulu Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.
Gülay Samancı - 17.10.2014
AK Parti Heyetinden Botaş ve Enerya'ya Ziyaret
AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun ve AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Botaş Konya Şubesi ile Enerya Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.
Gülay Samancı - 07.10.2014
AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı'nda Bayramlaşma
Toplantı salonundaki programa AK Parti Konya milletvekilleri Mustafa Akış ve Gülay Samancı, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, meclis üyeleri ve partililer katıldı.
Gülay Samancı - 08.08.2014
Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Başkan Murat Özaltun, "Beyşehir'deki eksikliklerin başında doğalgaz geliyor. Geçtiğimiz günlerde ilçemizi ziyaret eden Dışişleri Bakanımız sayın Ahmet Davutoğlu ile de konuyu paylaştım ve taleplerimizi içeren bir dosyayı kendilerini sundum. Sayın Bakanımız gerek bakanlar düzeyinde, gerekse başbakanlık düzeyinde Beyşehir'e doğalgazın kazandırılması konusunda yardımcı olmaya hazır olduğunu ifade ettiler. Diğer taraftan Milletvekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı'da doğalgazın Beyşehir'e gelmesi konusunda çalışmalarını sürdürüyorlar.
Gülay Samancı - 04.08.2014
Derbent Festivalinde Gazze Şehitleri Unutulmadı
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ise bir taraftan coşku yaşarken, diğer taraftan da içlerinin kan ağladığını dile getirdi.
Gülay Samancı - 27.07.2014
Ramazan Bayramı'na Doğru
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Gülay Samancı - 24.07.2014
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları
Çocukların protestosuna bazı velilerin yanı sıra AK Parti Milletvekilleri Cuma İçten, Gülay Samancı ve Nurcan Dalbudak da destek verdi.
Gülay Samancı - 13.04.2014
Karapınar'da Hafızlar Taçlarını Taktı
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, bir spor salonundaki törende, hafızları, aileleri ve kurs öğreticilerini tebrik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülay Samancı Haberleri | Gülay Samancı Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Gülay Samancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülay Samancı kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Konya Milletvekili Samancı'dan Hastane Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 20:45:10. #1.15#

title