GÜLAY SAMANCI HABERLERİ

Gülay Samancı haber, Gülay Samancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülay Samancı - 14.10.2013
Kurban Bayramı'na Doğru
AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı ile Mustafa Akış, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Gülay Samancı - 08.10.2013
Beyşehir'deki Hastane Projesi
Hastane projesi ile ilgili farklı alternatifler içerisinde biz hastanenin yapılacağı yer olarak bu ormanlık alanı tercih ettik diyen Başkan Taşcı, yaşanan süreci anlattı:   "Sağlık Bakanlığımızdan gelen heyet, milletvekillerimiz, teşkilatımız hep birlikte fikir birliği oluşturduk. Hakikaten çok güzel bir yer. Orman içerisinde göle nazır, çevre yoluna cephe, Antalya yoluna 250 metre mesafede, ulaşım kolaylığı olan ve her yönden avantajlı olan bir yer. Hastanenin projesi yapıldı. Türkiye'nin Afganistan'da prestij proje olarak yaptığı hilal hastane projesinin bir örneğini Sağlık Bakanlığımız sadece Beyşehir'de gerçekleştirdi. Bu özel bir proje. Şu anda yapılmış olan proje Dünya Sağlık Örgütü'nün standartlarına haiz Türkiye'nin en kaliteli, en modern en yüksek standart ve donanıma sahip 260 yataklı bir hastane olacaktı. Ancak; orman ile ilgili hassasiyetten dolayı Orman Bakanlığımız bir yer değişikliği yapma kararı aldı. Yer değişikliğinin uygun olacağına dair bir tasarruf ortaya koydu. Biz 10 Kasım'da hastanemizin ihalesi yapılacak derken bu karar bizde şok etkisi yarattı. Milletvekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı bu süreci çok yakından takip ettiler.
Gülay Samancı - 29.09.2013
AK Parti Konya Milletvekilleri Meram'ı Gezdi
AK Parti Konya milletvekilleri İlhan Yerlikaya, Mustafa Kabakcı, Kerim Özkul, Gülay Samancı ve Mustafa Baloğlu, 23.
Gülay Samancı - 28.09.2013
Başörtülü Milletvekili Tartışması
COŞKUN ERGÜL - AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, Meclis'in açılacağı 1 Ekim Salı günü Genel Kurul'a başörtülü olarak girecekleri yönünde basında çıkan haberleri yalanladı.
Gülay Samancı - 27.09.2013
"Bu Güzelliğin Tanınmaması Konya İçin Ciddi Bir Kayıp"
İnanç turizmi açısından çok önemli bir potansiyele sahip olan Kilistra'ya düzenlenen geziye, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Mustafa Kabakcı, Kerim Özkul, Gülay Samancı ve İlhan Yerlikaya da katıldı AK Parti Milletvekili Kabakcı: "Kente 45 kilometre mesafede bulunan bu güzelliğin dünya tarafından biliniyor olmaması Konya için ciddi bir kayıp"
Gülay Samancı - 13.09.2013
Memleket Gazetesi'nin Kuruluşunun 10. Yıl Dönümü
Gazetenin kuruluş yıl dönümü ve yeni hizmet binasının açılışı nedeniyle düzenlenen törene, AK Parti Konya milletvekilleri Gülay Samancı, Cem Zorlu, Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır, eski milletvekili Hasan Angı, Selçuklu Kaymakamı Sabit Kaya, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Müftüvekili Lütfi Ketenci, KSO Başkanı Memiş Kütükcü, KTB Başkanı Uğur Kaleli, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, MHP İl Başkanvekili Hasan Özdemir, KOP Başkanı Prof.
Gülay Samancı - 16.08.2013
AK Parti Konya Milletvekili Samancı'dan Köy Ziyaretleri
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, AK Parti Seydişehir Teşkilatı'nın düzenlediği köy gezilerine katıldı.
Gülay Samancı - 14.08.2013
Şükran Buluşmaları Final Gecesi ile Son Buldu
Çavuş Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen  festivale, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, Seydişehir Kaymakamı Tuncay Sonel, Çavuş belde Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, belde belediye başkanları, Sonsuz Şükran Köyü'nün Kurucusu Mehmet Taşdiken, sanatçılar ve vatandaşlar katıldı.
Gülay Samancı - 07.08.2013
Ramazan Bayramı'na Doğru
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ramazan Bayramı dolayısıyle bir mesaj yayımladı.
Gülay Samancı - 05.08.2013
AK Parti Konya Başkanlığından İftar Yemeği
Programa, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Kabakcı, Hüseyin Üzülmez ve Gülay Samancı ile AK Parti Seydişehir Başkanı Kemalettin Atalay katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülay Samancı Haberleri | Gülay Samancı Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Gülay Samancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülay Samancı kimdir, hayatı ve biyografisi. 28 Şubat Dönemindeki Türkiye Yok Artık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 13:49:17. #1.15#

title