Gül'e Maskeli Destek

26.08.2007 17:32 | Son Güncelleme: 26.08.2007 17:32
Gül'e Maskeli Destek

Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor Taraftarları, Kayserispor-kasımpaşa Karşılaşmasında Hemşehrileri Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'e Cumhurbaşkanlığı Yolunda Maskeli Destek Verecek.

Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor taraftarları, Kayserispor-Kasımpaşa karşılaşmasında hemşehrileri Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'e cumhurbaşkanlığı yolunda maskeli destek verecek.

Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor Taraftarları Derneği Başkanı Hakan Pazan, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Adayı Abdullah Gül'e destek amaçlı bastırdıkları 5 bin adet maskeyi Kayserispor-Kasımpaşa maçında taraftarlara dağıtacaklarını söyledi. Kayserispor-Kasımpaşa karşılaşmasının önemine değinen Pazan, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa'da büyümüştür. Abdullah Gül ise Kayseri'de doğmuştur. Bu karşılaşma hemşehrimiz Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın karşılaşmasıdır. Bu

karşılaşmada cumhurbaşkanlığı yolunda hemşehrimize sloganlar ile maskeli destek vereceğiz. Bu arada Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da resminin bulunduğu maske yapıldı. Kendi evimizde oynayacağımız bu karşılaşmada galip geleceğimizi umuyorum" dedi.

Pazan, Kasımpaşa taraftarları ile irtibata geçerek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için bastırılan maskeleri de kendilerine verebileceklerini sözlerine ekledi.

(MÇ-İY-SN-SN-S)

Gül'e Maskeli Destek

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title