Güçlükonak'ta Okul Eğitim Kalitesinin Arttırılması Projesi

Güçlükonak'ta Okul Eğitim Kalitesinin Arttırılması Projesi

Güçlükonak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçedeki Eğitim Kalitesinin Arttırılmasına Yönelik Geliştirdiği Güçlükonak Okullarının Eğitim Kalitesinin Artırılması Projesini Hayata Geçirdi

Güçlükonak'ta Okul Eğitim Kalitesinin Arttırılması Projesi

Şırnak'ın Güçlükonak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçedeki eğitim kalitesinin arttırılmasına yönelik geliştirdiği Güçlükonak Okullarının Eğitim Kalitesinin Artırılması Projesini hayata geçirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geliştirilen GOKAP ile ilgili açıklama yapan Güçlükonak Milli Eğitim Müdürü Lokman Ekinci, projenin amacının okullardaki eğitim kalitesini yarışma havası içinde arttırmak olduğunu söyledi.

Projenin 6 ana başlık altında toplandığını belirten Ekinci, şöyle dedi:

'Bunlar, akademik başarı, eğitsel hedefler, fiziki iyileştirme, kültürel bilimsel yarışma, kurumlar arası işbirliği, paydaş eğitimi hedefleridir. Güçlükonak'ta yürütülecek olan proje ile okullarımızda idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kadar herkesin çalışmalarını büyük bir heyecan içinde yürüteceğine olan inancımız tamdır. Bu çalışmalar sonunda dereceye giren okullara okul ölçeğinde önemli miktarlarda ödüller verilecektir. Dileğimiz bu proje ile okullarımızda heyecanlı ve güzel bir havayı oluşturabilmektir' dedi.

(YEL-TEN-ÜNS) - ŞIRNAK