Guam Türkiye "Franchising Türkiye’11" Fuarında

Guam Türkiye "Franchising Türkiye’11" Fuarında

Guam Türkiye 'Franchising Türkiye’11' Fuarında
Bültenler - Haberler | Güncel

Türkiye'de İkinci Yılında Franchising Vermeye Başlayan Fil Kozmetik İtalyan Guam markasıyla 14-17 Nisan tarihlerinde İstanbul Franchising Türkiye'11 Fuarın'a katılıyor

Sentez Uluslararası Fuar ve Organizasyon firması tarafından 2. kez düzenlenen 2. Girişimcilik ve Ticaret Fuarı "Franchsing Türkiye'11" 14-17 Nisan tarihleri arasında 4 gün süre ile İstanbul Beşiktaş'taki fuar merkezinde gerçekleşiyor.

İtalyan Guam Ürünlerinin Türkiye Distribütörü Fil Kozmetik iki yıldır Türkiye'de ürünlerin pazarlamasını sağlıyor. GUAM ürünleri ile Oteller ve Şehir Mağazacılığında sunulan Franchising hizmetinin amacı, Boutique mağaza anlayışı ile ürünün sunularak otellerde ve şehir mağazacılığında hizmet kalitesini yükseltmek.

Firma yetkilisi Mine Kanat; "Franchising Türkiye'11 fuarı ile Guam markasını daha geniş bir kitleye

tanıtarak Türkiye'deki otellerimizde ve şehirlerimizde boutique mağazalarımızı açtırmayı ve pazardaki payımız genişletmeyi amaçlıyoruz. 14-17 Nisan tarihleri arasında İstanbul'da yatırımcılarımız ile görüşeceğiz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz tanıtımlarla Boutique mağazalarımız için sunduğumuz franchising'e ilginin oldukça fazla olduğunu gördük" dedi.

Tüm yatırımcılarımızı bekliyoruz…

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title