Gto Genel Sekreterliği Görevine, Halil Göçer Atandı

Gto Genel Sekreterliği Görevine, Halil Göçer Atandı

Gaziantep Ticaret Odası (gto) Genel Sekreterlik Görevini Vekaleten Yürüten İbrahim Halil Göçer, 30 Mart 2010 Tarihi İtibariyle Gto Yönetim Kurulu'nun Oy Birliğiyle Almış Olduğu Kararla Bu Göreve Asaleten Atandı

Gto Genel Sekreterliği Görevine, Halil Göçer Atandı

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Genel Sekreterlik görevini vekaleten yürüten İbrahim Halil Göçer, 30 Mart 2010 tarihi itibariyle GTO Yönetim Kurulu'nun oy birliğiyle almış olduğu kararla bu göreve asaleten atandı.

Göçer, yazılı açıklamasında, bölgesinin lider Türkiye'nin de sayılı sivil toplum kuruluşlarından biri olan GTO'da böylesine önemli bir göreve atanmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyduğunu belirtti.

GTO'nun katılımcı ve çağdaş yönetim anlayışını uygulamada hayata geçirebilen, ihtiyaç odaklı hizmet yöntemlerinde uzmanlaşmış, ülke, bölge ve şehrin gelişmesinde rehberlik ve öncülük yapmayı içtenlikle benimsemiş, dünya şehri Gaziantep ve küresel entegrasyon hedefinden sapmayan, ortak akla inanan, çevreye duyarlı, kültürel ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, lider bir kuruluş olarak farklılık yarattığını ifade eden Göçer, açıklamasında şunlara yer verdi:

'Oda olarak Gaziantep ile birlikte bölge ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimi için önemli bir misyon üstlenmiş durumdayız. Bugüne kadar Oda olarak yürüttüğümüz çalışmalarla da bu misyonun gereğini yerine getirmeye çalıştık. Bu anlamda bugüne kadar Oda olarak önemli vizyonlar ortaya koyduk. Önümüzdeki süreçte Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz ve kendi alanlarında uzmanlaşmış personelimizin desteğini de alarak bilgim, görgüm ve tecrübelerim dahilinde kentte sağlanan ortak akla ve belirlenen vizyona katkı sunma çabası içerisinde olacağım.'

1983 yılından bu yana çeşitli birimlerde görev aldıktan sonra, 13 yıl genel sekreter yardımcılığı yapan, son 3 yıldan bu yana da genel sekreterlik görevini vekaleten yürüten Göçer, Çukurova Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü mezunu. İngilizce bilen Halil Göçer, evli ve iki çocuk babası.

(YÜC-MHD) - GAZİANTEP