Gs Yönetiminden Sporculara Yemek

Gs Yönetiminden Sporculara Yemek

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu Kazanan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına Bu Akşam Yemek Verdi.

Gs Yönetiminden Sporculara Yemek

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan tekerlekli sandalye basketbol takımına bu akşam yemek verdi.

Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası'ndaki yemeğe, kulüp başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri, tekerlekli sandalye basketbol şubesi sorumlusu Dilara Endican, antrenör Sedat İncesu ve sporcular katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Adnan Polat, başkanlığı dönemindeki ilk kupayı tekerlekli sandalyede kazandıklarını belirterek, ''Benim başkanlık dönemimde ilk aldığımız kupa, Avrupa'da şampiyonluk kupası oldu. Bizi gerçekten gururlandırdılar, onurlandırdılar'' dedi.

Bu şampiyonluğun Avrupa basınında Türkiye'den daha fazla yer aldığını ifade eden Polat, ''Hedef kıtalararası şampiyonluk. Türkiye'nin kıtalararası şampiyonu yok. Yükünüz daha da ağırlaştı'' diye konuştu.

Polat, hafta sonunda futbolculardan da şampiyonluk beklediklerini ifade ederek, ''Bayan ve erkek basketbolumuzda da şampiyonluk bekliyoruz. Eğer bu isteklerimiz olursa Galatasaray, sportif açıdan muhteşem bir sezon geçirmiş olacak'' dedi.

Polat, bayan basketbol takımının yarın Fenerbahçe ile yapacağı play-off final serisi maçını salonda izleyeceklerini söyledi.

Adnan Polat, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun, Fenerbahçe maçındaki olaylar nedeniyle para cezası verdiğinin hatırlatılması üzerine, ''Federasyonumuzun kararına saygılıyız'' demekle yetindi.