GS Kampındaki Futbolcu Sayısı 30'a Ulaştı

Yeni Sezon Hazırlıklarına Almanya'nın Duisburg Kentinde Devam Eden Galatasaray, Çalışmalarını Akşam Antrenmanıyla Sürdürürken, Kamptaki Futbolcu Sayısı 30'a Ulaştı.

GS Kampındaki Futbolcu Sayısı 30'a Ulaştı

Yeni sezon hazırlıklarına Almanya'nın Duisburg kentinde devam eden Galatasaray, çalışmalarını akşam antrenmanıyla sürdürürken, kamptaki futbolcu sayısı 30'a ulaştı.

Yapılan akşam antrenmanına U-19 Milli Takımı ile Rusya'da iki hazırlık maçı oynayan PAF takımı oyuncuları Murat Akça ve Sinan Osmanoğlu da katıldı. Böylece kamptaki futbolcu sayısı 30'a ulaşırken, ilerleyen günlerde kampa PAF takımından yine bazı oyuncuların katılabileceği bildirildi. Milli takımda forma giyen futbolcular günü izinli olarak geçirirken, sakat olan Servet ve Uğur salonda çalışmalarını sürdürdü.

Antrenmanda Emre Güngör ve Aydın takımdan ayrı olarak çalışırken, diğer futbolcular 5'e 2 ve yan top çalışması yaptılar.

Öte yandan Galatasaray A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, mevkiye göre değil sisteme göre transfer yapacaklarını söyledi. Sezgin, transfer politikasını ''az ve öz transfer'' olarak belirlediklerini ifade ederek, ''2-3 tane daha transfer yapabiliriz. Az ve öz transfer yapmak istiyoruz. Biz mevkiye göre değil sisteme göre transfer yapmanın peşindeyiz. Görüşmeler çok yoğun geçiyor. Ama tabii ki transfer yapmak sanıldığı gibi kolay değil'' dedi.

Mehmet Topal ve Arda için herhangi bir resmi teklif almadıklarını yineleyen Sezgin, ''şu anda Galatasaray'da satılık futbolcu yok, kimseyi satmayı düşünmüyoruz. Var olan kadromuzu daha da güçlendirmek için çalışıyoruz'' dedi.

Kaynak: AA