Grup Yorum Haberleri

Grup Yorum haber, Grup Yorum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Grup Yorum - 25.8.2013
Onu Ezberlesem Okul Biterdi
Tutukluların, "taşıdıkları pankart, üye oldukları veya gittikleri derneğe göre ilişkilendirdiği bilgisi paylaşılan raporda, Tutukluların, Barikat okuyorsa, THKP-C ya da MLKP, Kızıl Bayrak okuyorsa, Türkiye Komünist İşçi Partisi (TKİP), İşçi Kültür Evi'ne gidiyorsa, Türkiye Komünist İşçi Partisi (TKİP), Partizan Okuyorsa, TKP/ ML TİKKO, Grup Yorum Konserine gitmiş ya da Yürüyüş okuyor ise DHKP-C gibi örgütlere üye oldukları" gibi bir sonuç çıkarıldığı değerlendirmesinde bulunuldu.
Grup Yorum - 24.8.2013
CHP'nin Kırıklar Buca Cezaevi Raporu: Gezi Tutuklusu Her İki Kişiden Biri Alevi
Tutukluların, taşıdıkları pankart, üye oldukları veya gittikleri derneğe göre ilişkilendirdiği bilgisi paylaşılan raporda, Tutukluların, Barikat okuyorsa, THKP-C ya da MLKP, Kızıl Bayrak okuyorsa, Türkiye Komünist İşçi Partisi (TKİP), İşçi Kültür Evi'ne gidiyorsa, Türkiye Komünist İşçi Partisi (TKİP), Partizan Okuyorsa, TKP/ ML TİKKO, Grup Yorum Konserine gitmiş ya da Yürüyüş okuyor ise DHKP-C gibi örgütlere üye oldukları gibi bir sonuç çıkarıldığı değerlendirmesinde bulunuldu.
Grup Yorum - 28.7.2013
Terör Örgütleri Çocukları Konser ve Yaz Kamplarıyla Kandırıyor
Ercan'ın oğlu Berk Ercan'ın hayatı, 16 yaşındayken lise 1. sınıfta gittiği Grup Yorum konseriyle değişmeye başladı.
Grup Yorum - 22.7.2013
Karakol Saldırısının Failine 590 Yıl Hapis
İddianamede, 'Grup Yorum' adlı müzik grubunu örgüt üyelerinin oluşturduğu, örgüt adına gelir elde etmek ve örgüte adam kazandırmak gibi bir misyonu üstlendiği anlatıldı.
Grup Yorum - 18.7.2013
Avukatlar Hakkındaki "Terör Örgütü Üyeliği" İddianamesi
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen iddianamede, "Halkın Hukuk Bürosu'nun, DHKP-C terör örgütü adına faaliyet yürüten avukatların bir araya geldiği bir yapılanma olduğu" öne sürüldü.  DHKP-C terör örgütünün oluşumu ve yapısının anlatıldığı iddianamede, örgütün kültür-sanat alanındaki faaliyetlerinin halen Okmeydanı'ndaki İdil Kültür Merkezi tarafından yürütüldüğü, bu merkezde düzenlenen saz ve enstrüman kurslarıyla örgüte sempatizan kazandırmanın amaçlandığı iddia edildi.  İdil Kültür Merkezi'nin ayrıca Grup Yorum isimli müzik grubunu da içinde barındırdığı belirtilen iddianamede, Grup Yorum'un düzenlediği konserlerle bir taraftan örgüte sempatizan kazandırırken, bir taraftan da örgüte gelir elde ettiği öne sürüldü.
Grup Yorum - 16.7.2013
Mustafa Ali Tombul'dan İyi Haber Geldi
Gezi Parkı Platformu'nun Mustafa Ali Tombul için İzmir Gündoğdu Meydanı'nda konser düzenleyeceğini ifade eden baba Mehmet Tombul, "Mustafa Ali için Cumartesi günü akşam Gündoğdu Meydanı'nda Grup Yorum konseri düzenlenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Grup Yorum Haberleri | Grup Yorum Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Grup Yorum haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Grup Yorum kimdir, hayatı ve biyografisi. Berkin Elvan'ın Anne ve Babası Şikayetçi Sıfatıyla İfade Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 07:28:15. #1.15#
title