Grev Haberleri

Grev haber, Grev son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Grev - 07.09.2020
Son dakika haberi: İspanya'da yeni eğitim öğretim yılı Kovid-19 endişesinin gölgesinde başladı
İspanya'da okullarda alınan genel önlemlerden bazıları şu şekilde sıralandı: "Sınıflar bölünerek öğrenci sayısının azaltılması, ek öğretmen ve okul personeli alınması, 6 yaşından itibaren tüm öğrencilere maske takma zorunluluğu getirilmesi, yaş gruplarına göre öğrencilerin okula giriş çıkış saatlerinin değiştirilmesi, okula girişte ateş ölçümü ve ayakkabı hijyen temizliği yapılması." Bu arada taleplerin çok altında ek öğretmen alımı yapıldığı eleştirisinde bulunan sendikalar, eğitimdeki Kovid-19 önlemlerinin yetersiz olduğu gerekçesiyle Madrid'deki öğretmenlerin 22 ve 23 Eylül'deki grev kararının devam ettiğini açıkladı.
Grev - 06.09.2020
Haftanın tarihine bakış
1923- İkdam, Akşam, İleri, Tercümanı Hakikat, Tevhidi Efkar, Tanin, Vatan ve Vakit gazeteleri, dizgici grevi nedeniyle çıkamayınca, ortaklaşa "Müşterek" gazetesini yayımlamaya başladılar.
Grev - 03.09.2020
İzmir'de Çiğli Belediyesine grev kararı asıldı
İzmir'de, Çiğli Belediyesi şirketlerinden ÇİBEL ile DİSK'e bağlı Genel İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden uzlaşma çıkmaması üzerine işçiler, belediye binasına grev kararı astı.
Grev - 01.09.2020
Son dakika haber: ABD'nin New York kentinde Kovid-19 nedeniyle okulların açılması 21 Eylül'e ertelendi
Okulların açılmasının ertelenmesinde öğretmenlerin güvenlik önlemlerinin yeterli olmadığı gerekçesiyle greve gitme tehdidi etkili oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Grev Haberleri | Grev Haber - Haberler - Sayfa 10 - Grev haberleri, son dakika grev haber ve gelişmeleri burada. Tarihte bugün ne oldu? 14 Eylül tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli olaylar oldu? İşte, 14 Eylül'de yaşananlar!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 18:25:06. #1.15#

title