Green Spot Firmasından Bir Yenilik Daha

Green Spot Firmasından Bir Yenilik Daha
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Er-Sa Kimyevi Maddeler Şirketi, minik dostları da unutmayarak onlar için de şampuan üretti.

İzmir'de organik temizlik malzemesi üreticisi Er-Sa Kimyevi Maddeler Şirketi, minik dostları da unutmayarak onlar için de şampuan üretti.

Organik bebek şampuanı, sıvı el sabunu, çamaşır, bulaşık deterjanı gibi ürünler üreten Er-Sa Kimyevi Maddeler San. ve Tic. Ltd. Şirketi, şimdi de evcil hayvanlar için tasarladığı ürünü piyasaya çıkardı. ETKO sertifikalı ekolojik içerikli evcil hayvan şampuanı 'Green Spot' markasıyla satışa sunuldu. Buğday proteini ve aloe vera formülü ile evcil hayvanların ciltlerine uygun Ph değerinde üretilen şampuan, organik ürün mağazaları ve pet shop'ların dışında internetten de ulaşılabilir hale getirildi.

Şirket Genel Koordinatörü Hamza Taşer, İzmir'de 1992 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerini, başlangıçta kimyasal hammaddelerin toptan olarak ithalat ve ihracatıyla başladıkları işi üretimle sürdürdüklerini kaydetti. Son olarak da Green Spot markasıyla organik evcil hayvan şampuanı ürettiklerini anlatan Taşer, şampuanın evcil hayvanların tüylerinin daha sağlıklı ve parlak olmasına katkı sağladığını dile getirdi.

İTHALATA KARŞI YERLİ ORGANİK

Hamza Taşer, "Tamamen yerli olan bu ürünü kendi tesislerimizde üretiyoruz. Şu anda Türkiye'de ilk ve tek olan bu organik şampuan her türlü evcil hayvan için kullanılabilir. Şimdiden Türkiye'nin pek çok yanından talep gelmeye başladı. Özellikle veterinerler büyük ilgi gösteriyor" dedi. Organik temizlik ve kozmetiğin yıllarca yabancı firmaların hegemonyasında, ithalata bağımlı olduğuna dikkat çeken Taşer, "Firmamız tüm ürün gamını üretmek suretiyle hassas yaşayan, çevreye duyarlı herkese istediği bütün ürünleri organik yollarla elde etme şansı sunacak" diye konuştu.

-KUTU -

Organik kafeler geliyor

Hamza Taşer, Er-Sa Grup adına patentli olan Green Spot markasıyla organik temizlik ve kozmetiğin yanı sıra organik tekstil, gıda, oyuncağın da bulunduğunu, bunları tek bir çatı altında toplayacak bir konsept tasarladıklarını kaydetti. Taşer, bu ürünleri gelecek dönemde İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok kentte, organik içecek ve gıda servisinin yapılacağı Green Spot Cafe konseptinde franchise yöntemiyle hizmet vermek istediklerini belirtti. - İzmir

Green Spot Firmasından Bir Yenilik Daha
Green Spot Firmasından Bir Yenilik Daha

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title