Grammy'de Sahne Alacaklar

Grammy'de Sahne Alacaklar

Beyonce ve Tina Turner'in, Grammy Ödülleri Geccesinde Düet Yapacağına Dair Söylentiler Çıkmaya Başladı.

Grammy'de Sahne Alacaklar

BEYONCE VE TİNA TURNER'İN, GRAMMY ÖDÜLLERİ GECCESİNDE DÜET YAPACAĞINA DAİR SÖYLENTİLER ÇIKMAYA BAŞLADI.

Soul ve pop müziğin efsane seslerinden biri olan Tina, geçen yıl Londra Ulusal Tarih Müzesi'nde sergilediği performansı saymaz isek, 2000 senesinden bu yana sahne performansı gerçekleştirmiyor ve adeta emekliye ayrılmış gidi idi. Fakat şimdi,New York Daily News haberine göre Grammy geccesi sahne alarak emekliliğini bozmaya kararlı görünüyor.

Hiç şüphesiz ki,bu iki ismin düet yapma olasılığını güçlendiren olay 2005 senesinde Kennedy Center'de yaşanmıştı. Beyonce, Tina Turner'in de içinde olduğu kalabalığın önünde, Tina Turner'in 'Proud Mary' adlı parçasını seslendirmişti.Performansından önce ise efsanevi şarkıcıya olan hayranlığını belirtti ve O'na saygı amacı ile şarkıyı dinlerken herkesin ayakta olmasını istedi. Ayağa kalkanlar arasında George W.Bush'da vardı, Beyonce'yi büyük kalabalık içinde oturarak izleyen kişi sadece Tina Turner olmuştu.

Tüm müzikseverler, 68 yaşındaki Tina Turner ve 26 yaşındaki Beyonce'nin, 10 Şubat'ta 50.Grammy Ödülleri Töreni'nde sergileyeceği performansı görmek için merakla beklemeye başladı.