Gözü Yaşlı Anne, Başbakan Erdoğan'dan Oğluna İş İstedi

Gözü Yaşlı Anne, Başbakan Erdoğan'dan Oğluna İş İstedi

Eskişehir'de Partisinin Düzenlediği 7. Gençlik Şöleni'ne Katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gözü Yaşlı Bir Annenin Üniversite Mezunu Olan Oğlu İçin İş Talebi Üzerine Gerekli Yardımın Yapılması Talimatını Verdi.

Gözü Yaşlı Anne, Başbakan Erdoğan'dan Oğluna İş İstedi

Eskişehir'de partisinin düzenlediği 7. Gençlik Şöleni'ne katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gözü yaşlı bir annenin üniversite mezunu olan oğlu için iş talebi üzerine gerekli yardımın yapılması talimatını verdi.

Bazı açılışlara katılmak ve ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir'e gelen Başbakan Erdoğan, AK Parti İl Teşkilatı'nın Atatürk Stadı'nda düzenlediği 7. Gençlik Şöleni'ne katıldı. Erdoğan, saha kenarında tekerlekli sandalyedeki engelli vatandaşların yanına giderek, onlarla tek tek görüştü. Bu sırada Erdoğan'ın yanına gelen 53 yaşındaki Emine Kunt, gözyaşı dökerek üniversite mezunu olan ve garsonluk yapan oğlu için iş istedi. Erdoğan da, AK Parti İl Başkanı Murat Canözer'i görevlendirerek, Kunt'a gerekli yardımın yapılması talimatını verdi. Emine Kunt'a kartını veren ve kendisini parti binasına çağıran Canözer, iş konusunda yardım edileceğini söyledi. Başbakanla görüşerek oğluna iş bulunmasından duyduğu sevinci yaşayan Kunt, "Oğlum 31 yaşında, üniversiteyi bitirdi. Bir sigara parasına garsonluk yapıyor. Başbakanımızdan iş istedim. Sağ olsunlar yardımcı oldular" dedi.

(EC-HÖ-CC-Y)