Göztepe Karşıyaka Maçı İçin 26 Bin 200 Bilet Bastırdı

Göztepe Karşıyaka Maçı İçin 26 Bin 200 Bilet Bastırdı

Göztepe Karşıyaka Maçı İçin 26 Bin 200 Bilet Bastırdı
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Spor

Göztepe yönetimi, ev sahibi oldukları Karşıyaka derbisi için 26 bin 200 bilet bastırdı.

Göztepe yönetimi, ev sahibi oldukları Karşıyaka derbisi için 26 bin 200 bilet bastırdı. Biletlerden 8000'i kapalı, 14 bini açık, 4200'ü ise konuk Karrşıyakalilar'ın yer alacağı Mersinli tarafındaki kale arkasına ayrıldı. Sanayi tarafındaki kale arkası açılmayacak.

Kapalı tribünün Mersinli tarafında, iki kulüp taraftarı arasında yaşanabilecek olayların önüne geçmek için 1200 kişilik tampon bölge oluşturulacağı için bu bölümdeki biletler A ve B olarak ikiye ayrıldı. Kapalı Tribün A bileti alanlar, protokolün solunda kalan, Mersinli tarafına, B bileti alanlar ise protokolün sağında kalan Sanayi tarafına girecek. Kapalı B bileti olanlar, A kısmına kesinlikle alınmayacak.

Sarı kırmızılı taraftarlar, Göztepe Store'lardan biletlerini almaya başladı. Karşıyaka'ya ayrılan 4200 bilet ise yarın 11.00'de Karşıyaka Taraftarlar Derneği'nde satışa çıkacak.

GÖZTEPE'YE SAKATLARDAN MÜJDE

Karşıyaka'yla pazar günü oynayacağı derbiyi kurtuluş maçı olarak gören Göztepe'de sakatlığı bulunan futbolculardan iyi haber geldi. Adanaspor deplasmanına götürülmeyen Ali Bilgin, Dilaver ve grip olan Ergin tamamen iyileşti. Arka adalesinde sıkıntısı olan Halil'in de pazar akşamı oynayabilecek durumda olduğu açıklandı.

Göztepe'de belindeki problem yüzünden iki hafta daha sahalardan uzak kalacak kaleci Kazım ile dizindeki sakatlığı ciddi olan Paulinho dışında eksik kalmadı. Kuşadası kampını yönetimin isteğiyle iptal eden teknik direktör Kemal Kılıç'ın, takımın moralini artırmak ve motive etmek için büyük çaba harcadığı bildirildi. - İzmir/ Merkez

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title