Gözlük İşine El Attılar

Gözlük İşine El Attılar
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Bir zamanlar insanların takmaya utandığı okuma gözlükleri hiç olmadığı kadar moda!

Gözlük takmak istemediğiniz günleri düşünün. Oysaki son günlerde kemik çerçeveli gözlük takmak hiç olmadığı kadar cool. Jay-Z, Brad Pitt, David Beckham gibi ünlü erkeklerin yanı sıra Hollywood'un birbirinden güzel isimleri de kemik çerçeveli gözlükler takmaya başladı. Bir zamanlar kimsenin takmak istemediği kemik çerçeveli bu gözlüklerle yıldızlar arz-ı endam etmeye başlayınca da şov dünyasının ünlü isimleri teker teker okuma gözlükleri tasarlamaya başladı.

OKUMA GÖZLÜKLERİ SEKSİ

Okuma gözlüklerini çok seksi bulan Tom Ford'un ardından, attığı her işte başarılı olan Jessica Simpson da okuma gözlüğü koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bu akıma geçtiğimiz hafta el atmadıkları iş kalmayan Kardashian kardeşler ve moda dünyasında da başarısını kanıtlayan Victoria Beckham dahil oldu. Okuma gözlüğü kullanmak zorunda olduğunu ancak istediği gibi bir gözlüğü bulamadığını söyleyen Beckham, çareyi gözlüklerini kendi tasarlamakta buldu. Kardashian'lar da kendi tasarladıkları ve 'seksi'lik garantisi verdikleri gözlüklerinin reklamlarında kendileri oynadı.

KARDASHIAN AİLESİ

Hollywood yıldızlarının teker teker okuma gözlükleriyle fotoğraflanmalarının ardından şov dünyasının ünlü isimleri de gözlük tasarlamaya başladı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title