'Gözetleme Kulesi' TV'de İlk Kez D-Smart'ta - Haberler
Haberi Paylaş

'Gözetleme Kulesi' TV'de İlk Kez D-Smart'ta

Bültenler - Haberler | Güncel
'Gözetleme Kulesi' TV'de İlk Kez D-Smart'ta

D-Smart, izleyicilerini TV'de ilk kez yayınlanacak filmlerle buluşturmaya devam ediyor.

19. Altın Koza Film Festivali'nin adından en çok söz ettiren filmi 'Gözetleme Kulesi', 21 Nisan Pazar günü, saat: 21.00'da, D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te ekranlara gelecek.

D-Smart, izleyicilerini en başarılı sinema filmleriyle buluşturmaya devam ediyor. 19. Adana Altın Koza Film Festivali'nde kazandığı ödüllerle sinema dünyasında adından sıkça söz ettiren 'Gözetleme Kulesi', TV'de ilk kez D-Smart izleyicisi tarafından izlenecek.

D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te, 21 Nisan Pazar günü saat 21.00'da ekranlara gelecek olan "Gözetleme Kulesi", 19. Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Yönetmen", "En İyi Görüntü Yönetmeni", "En İyi Kadın Oyuncu", "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu", "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödüllerini almıştı. Film, Toronto ve Rotterdam Film Festivalleri gibi yurt dışı festivallerinden de ödüllerle dönmüştü.

Oyuncu kadrosunda Olgun Şimşek, Nilay Erdönmez, Menderes Samancılar, Rıza Akın, Serdar Orçin, Berk Hakman gibi ünlü ve başarılı isimlerin yer aldığı "Gözetleme Kulesi", yönetmen Pelin Esmer'in ikinci uzun metrajlı filmi. Çekimlerinin çoğu Kastamonu'nun Tosya ve Cide ilçelerinde gerçekleştirilen "Gözetleme Kulesi", başkalarından kaçarken birbirlerine denk gelen; kendi kendilerine karşı verdikleri savaşı birlikte sürdürmek zorunda kalan Seher ve Nihat'ın öyküsünü anlatıyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title