Görümce' Filmine Antalya Galası

Görümce' Filmine Antalya Galası

BKM Film'in yapımını üstlendiği gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi dille ele alan 'Görümce' filminin Antalya galası yapıldı.

Görümce' Filmine Antalya Galası
04.12.2016 19:23 | Son Güncelleme: 04.12.2016 19:23

BKM Film'in yapımını üstlendiği gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi dille ele alan 'Görümce' filminin Antalya galası yapıldı. Özdilekpark'taki Cinetime'da gerçekleşen gala öncesinde alışveriş merkezini dolduranlar, hayranı oldukları sanatçıları heyecanla bekledi. Filmin hem senaristliğini yapan, hem de başrollerden birini canlandıran Gupse Özay ile Buğra Gülsoy ve Eda Ece'yi büyük coşku ile karşılayan Antalyalılar, sevdikleri sanatçılarla sohbet etme imkanı buldu.

Filmin oyuncuları kendilerini karşılayan kalabalık karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Gupse Özay hayranlarına, "Siz Antalyalıların güzel yüzlülüğü beni hep etkilemiştir. Beni hep heyecanlandırmıştır. Bu filmde yeri gelecek gülmekten kırılacaksınız. Yeri gelecek üzüleceksiniz. Sonra sizi üzdüğümüz için bize alınmayın. Mutlaka ama mutlaka bu filmi izleyin" dedi.

Eda Ece ile Buğra Gülsoy, filmi çekerken çok eğlendiklerini söyleyerek, izleyicilerin de eğlenmesi dileğinde bulundu. Hayranları ile özçekim yapan sanatçılar daha sonra sinemaseverlerle birlikte filmi izledi.

Filmin oyuncu kadrosunda Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece ile birlikte Özlem Tokarslan, İnci Pars, Özlem Öçalmaz, Dilşah Demir, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Gürkan Akhanlı, Alp Tuğhan, Anıl Tetik ve Fatih Özkan bulunuyor.

- Antalya

Kaynak: DHA

title