Görülmüştür Filmi

Görülmüştür filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Görülmüştür filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Görülmüştür Filmi
18.12.2018 08:54 | Son Güncelleme: 18.12.2018 08:54

Görülmüştür, fotoğrafta gördüğü bir kadını takıntı haline getiren genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Zakir, İstanbul’da bir cezaevinde memur olarak çalışan bir adamdır. Hayatını mahkumlar arasına geçiren Zakir, cezaevinde hükümlülere gelen mektupları okumakla görevlidir. Her gelen mektup önce Zakir’in kontrolünden geçer. Mektupta yazılanlar cezaevi protokolüne göre bir sorun teşkil etmediği taktirde sahibine ulaşabilir. Cezaevine postalanan mektupların kontrol edildiği bir gün, mektubun birinin içerisinde bulunan bir fotoğraf Zakir’in dikkatini çeker. Fotoğraf Selma adındaki genç ve güzel bir kadına aittir. Genç adam çok etkilendiği bu fotoğrafı çalmaya karar verir. Ancak bir süre sonra olay basit bir hırsızlık olarak kalmaz. Zakir, fotoğrafta gördüğü Selma’yı takıntı haline getirmiştir.

Yönetmen: Serhat Karaaslan

Senaryo: Serhat Karaaslan

Oyuncular: Berkay Ateş, Saadet Işıl Aksoy, İpek Türktan, Füsun Demirel, Erdem Şenocak, Müfit Kayacan

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Görülmüştür

Yapımcı Firma: +90 Film Ltd.

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye, Almanya, Fransa

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Başka Sinema

Vizyon Tarihi: 21.12.2018

Görülmüştür Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title