Gorezda: Balkanlarda Ramazan

Gorezda: Balkanlarda Ramazan

Bayrampaşa Belediyesi Tarafından Düzenlenen Balkanlarda Ramazan Programı'nın 3.'sü Bosna Hersek'in Gorazde İlçesi'nde Düzenlendi.

Gorezda: Balkanlarda Ramazan

Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Balkanlarda Ramazan Programı'nın 3.'sü Bosna Hersek'in Gorazde İlçesi'nde düzenlendi.

Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Balkanlarda Ramazan Programı devam ediyor. İlkinin Bosna Hersek'in başkenti Saray Bosna'nın Travnik İlçesi'nde düzenlenen programın 2.'sinin Saray Bosna'nın merkezinde gerçekleştirilmesinin ardından 3. de yine Saray Bosna'nın Gorezde İlçesi'nde düzenlendi. İftarla başlayan ve sema, sihirbaz ve ateş gösterisinin ardından konserle devam eden program Gorezde halkı tarafından uzun süre alkışlandı. Program gece geç saatlere dek devam etti.

Bayrampaşa Belediyesi'nin Bosna Hersek'le başlayan Balkanlar'da Ramazan Programı, Sırbistan Karadağ'da devam edecek. Belediye ekibi, bu akşam Sırbistan'a gitmek üzere yola çıkacak. Sırbistan'da 2 gün farklı bölgelerde Ramazan programına devam edecek olan belediye, daha sonra Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan ve Romanya'ya gidecek.

Kaynak: İHA