Görevli Polisleri Darp Eden 2 Kişi Yakalandı

Görevli Polisleri Darp Eden 2 Kişi Yakalandı

Aydın Merkez Osman Yozgatlı Mahallesi'nde Bir Trafik Kazasına Müdahale Eden Trafik Ekibinde Görevli Polis Memuru Saldırıya Uğradı. Darp Edilerek Yere Düşen Polis Memuru Hastaneye Kaldırılırken, Olaydan Sonra Gerçekleştirilen Operasyonla Polisi Yaralayan 2 Şüpheli Yakalanarak Gözaltına Alındı.

Görevli Polisleri Darp Eden 2 Kişi Yakalandı

Aydın merkez Osman Yozgatlı Mahallesi'nde bir trafik kazasına müdahale eden trafik ekibinde görevli polis memuru saldırıya uğradı. Darp edilerek yere düşen polis memuru hastaneye kaldırılırken, olaydan sonra gerçekleştirilen operasyonla polisi yaralayan 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Olay dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Osmanyozgatlı Mahallesi Osman Yozgatlı Kavşağı'nda meydana gelen trafik kazasından dolayı toplanan vatandaşların dağılmasını isteyen polis memuru A.C (36) ve T.A.'yı (38) kalabalıkta bulunan şüpheliler E.Ö (32) ve S.T (42) mukavemette bulundu. Şüpheliler polis memuru A.C'yi darp ederek yaraladı. Beton zemine başını çarpan polis memuru Aydın devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'ne kaldırılırken, diğer polis memuru T.A. kendisini korumak için havaya 3 el ateş açtı. Olay yerine gelen takviye kuvvetlerin yardımı ile olay yatıştırılırken, olaydan sonra kaçan şüpheliler düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

(İK) 25.06.2008 17:16 TSİ