Gonca Kreş Öğrencileri Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Gonca Kreş Öğrencileri Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Zonguldak Ereğli Özel Gonca Kreş Öğrencileri, Polis Teşkilatı'nın 164. Kuruluş Yıldönümü Nedeni ile Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı Makamında Ziyaret Etti. Ziyarette Hazırladıkları Soruları Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'a Sordu.

Gonca Kreş Öğrencileri Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Zonguldak Ereğli Özel Gonca Kreş öğrencileri, Polis Teşkilatı'nın 164. kuruluş yıldönümü nedeni ile Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette hazırladıkları soruları Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'a sordu.

Ereğli Özel Gonca Kreş öğrencileri ve öğretmenleri Polis Teşkilatı'nın 164. yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette minikler Polis Teşkilatı hakkında merak ettikleri soruları İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'a yöneltti. Özellikle hırsızlarla ilgili sorulara ağırlık veren minik öğrenciler, polislerin silahlarını ne zaman kullandıklarını da sormayı ihmal etmedi.

Sorulan sorulara açıklama getiren Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz, "Bizler suçlulara suçlarına göre ifadelerini alarak, gerekli görüldüğü takdirde adliyeye sevk ediyoruz. Silahlarımızı da bize karşı silah kullanılmadığı sürece kesinlikle kullanmıyoruz. Sizler de evde yalnız kaldığınızda kesinlikle tanımadığınız insanlara kapıyı açmıyorsunuz. 8 yaşına kadar arabaların ön tarafına oturmuyorsunuz. Sizler bizlerin ve Türkiye'nin geleceğisiniz. Bizler de Türk polisi olarak sizlerin huzur ve güvenliği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Ziyaret sonrasında Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz, öğrenciler ve öğretmenler birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. (CİHAN)