Gölova Haberleri

Gölova haber, Gölova son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gölova - 06.04.2018
Dha Yurt Bülteni-18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Olay yerinden detaylar Yaralıların yerde yatması Vatandaşların yaralılara müdahalesi Sağlık ekiplerinin gelmesi Yaralıları müdahale Yaralıların ambulansa bindirilmesi  Detaylar Haber-Kamera: Şaban KARDEŞ-Onur KAYA/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ), ========================================= Bakan Yılmaz, Sivas'ta cenazeye katıldı (2) BAKAN YILMAZ, NİKAH ŞAHİDİ OLDU Gölova'da cenaze namazının ardından karayolu ile Sivas'a gelen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, kentte Merve Emmioğlu ve Atilla Arslan'ın düğününe katıldı.
Gölova - 06.04.2018
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Cenazeye Katıldı (2)
BAKAN YILMAZ, NİKAH ŞAHİDİ OLDUGölova'da cenaze namazının ardından karayolu ile Sivas'a gelen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, kentte Merve Emmioğlu ve Atilla Arslan'ın düğününe katıldı.
Gölova - 06.04.2018
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Cenazeye Katıldı
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata'nın annesinin cenazesine katıldı.  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata'nın dün Sivas'ta vefat eden annesi Pembe Özata'nın (70) cenazesine katılmak üzere Sivas'ın Gölova ilçesine bağlı Boğaz köyüne geldi.
Gölova - 06.04.2018
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Cenazeye Katıldı
MİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata'nın annesinin cenazesine katıldı.  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata'nın dün Sivas'ta vefat eden annesi Pembe Özata'nın (70) cenazesine katılmak üzere Sivas'ın Gölova ilçesine bağlı Boğaz köyüne geldi.
Gölova - 06.04.2018
Dha Yurt Bülteni-11
MEB İsmet Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata'nın dün Sivas'ta vefat eden annesi Pembe Özata'nın (70) cenazesine katılmak üzere Sivas'ın Gölova ilçesine bağlı Boğaz köyüne geldi.
Gölova - 06.04.2018
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Cenaze Törenine Katıldı
Rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde dün hayatını kaybeden Sedat Özata'nın annesi Pempe Özata'nın (70) cenazesi, Gölova ilçesine bağlı Boğazköy'e getirildi.
Gölova - 03.04.2018
Sivas Tarımına Dap Desteği
İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmalarla, DAP kapsamında 2017 yılında Sivas'ta bin 403 hektar sulama sahasında 8 milyon 515 bin liralık yatırım gerçekleştirildi. Altınyayla, Suşehri, Doğanşar, Yıldızeli, Zara, Gölova, İmranlı ve Koyulhisar ilçelerinde yürütülen çalışmalarla DAP Sivas'ta meyvelerini vermeye başladı.
Gölova - 29.03.2018
Gölova'da Sıvat Dağıtımı Töreni
Sivas'ın Gölova ilçesinde beton ve metal sıvatların hak sahiplerine teslimi için tören düzenlendi.
Gölova - 16.03.2018
Sivas'ta Kar Yağışı
İlçede sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Suşehri-Sivas karayolu üzerinde bulunan 2010 rakımlı Geminbeli Geçidi ve Gölova-Erzincan karayolu Çobanlı mevkisinde trafikte zaman zaman aksamalar yaşandı.
Gölova - 11.03.2018
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hastaoğlu, Suşehri'nde
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Suşehri ilçesinde oda üyeleriyle bir araya geldi. İlçede bulunan bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan Hastaoğlu, 1 Nisan'da yapılacak Sivas Ticaret Borsası seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diledi. Hastaoğlu, "Nisan ayı içerisinde yapılacak seçimler öncesinde arkadaşlarımızla birlikte borsamız üyelerini ziyaret ederek seçimde oy kullanmaları için davet ediyoruz. Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar ve Gölova ilçesinde bulunan üyelerimizle bir arada olmaktan mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum.
Gölova - 23.02.2018
Gölova'da Okuma Yazma Öğrenenler İçin Sertifika Töreni
Gölova okuma yazma kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
Gölova - 22.02.2018
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tan Suşehri'nde
Tan da amaçlarının halka hizmet etmek olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Görevimiz halkla olan bir görev. Bu nedenle, gerek İl Müdürlüğümüzde, gerekse ilçelerde bulunan müdürlüklerde görev yapan personellerimizin vatandaş odaklı olmasını arzu ediyoruz. Onların taleplerini iyi dinlemelerini, sıkıntılara devletin verdiği yetkiler doğrultusunda destek olmalarını istiyoruz. Bu nedenle, Suşehri ilçesinde bulunan müdürlüğümüz de bizim için çok önemli. Çünkü kendi bünyesiyle Akıncılar, Gölova ve Koyulhisar ilçelerine de hizmet veriyor.
Gölova - 22.02.2018
Gölova'da "Kariyer Günleri" Etkinliği
Gölova'da Kaymakamı Ali İhsan Başak, "Kariyer Günleri" etkinliği programına konuk oldu.
Gölova - 20.02.2018
Sivas'ta Afganistan Uyruklu 20 Kaçak Yakalandı
Sivas İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Erzincan-Tokat D-100 karayolu Gölova ilçesi Boğazköy mülki sınırları içerisinde sabah saatlerinde bir minibüsü durdurdu.
Gölova - 20.02.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Sivas İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Erzincan-Tokat D-100 karayolu üzerinde yol kontrol ve arama faaliyeti yaptı. Gölova ilçesi Boğazköy mülki sınırları içerisinde sabah saatlerinde bir minibüs durduruldu.
Gölova - 20.02.2018
Sivas'ta Afganistan Uyruklu 20 Kaçak Yakalandı
Sivas İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Erzincan-Tokat D-100 karayolu Gölova ilçesi Boğazköy mülki sınırları içerisinde sabah saatlerinde bir minibüsü durdurdu.
Gölova - 20.02.2018
Sivas'ta 20 Kaçak Göçmen Yakalandı
Sivas’ın Gölova ilçesinde jandarma ekipleri yol kontrolleri sırasında durdurdukları minibüste yurda kaçak yollarla giriş yapan 20 kaçak göçmen yakaladı.
Gölova - 20.02.2018
Sivas'ta 20 Yabancı Uyruklu Yakalandı
Sivas'ta yasa dışı yollarla yurda girdikleri belirlenen 20 yabancı uyruklu yakalandı. Gölova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Tokat-Erzincan karayolu Gölova ilçesi yakınlarında yaptıkları kontrol devriyesinde H.
Gölova - 15.02.2018
AK Parti Giresun Milletvekili Geldi, Suşehri'nde
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Suşehri ilçesini ziyaret etti. Suşehri Belediyesi Konferans Salonunda, Suşehri, Akıncılar, Koyulhisar ve Gölova ilçe yöneticilerinin katılımıyla Yerel Yönetimler Vadi İlçeleri Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.
Gölova - 18.01.2018
Sivas'ta Bir Otobüste 137 Kaçak Göçmen Yakalandı
SİVAS'ın Gölova ilçesinde, bir otobüste yapılan aramada 137 yabancı uyruklu kaçak yakalandı.
Gölova - 18.01.2018
Sivas'ta Bir Otobüste 137 Kaçak Göçmen Yakalandı
SİVAS'ın Gölova ilçesinde, bir otobüste yapılan aramada 137 yabancı uyruklu kaçak yakalandı.
Gölova - 18.01.2018
Dha Yurt  Bülteni-13
'EVİM ÇÖKTÜ' Şeyhmus Bağış, beş parasız ve dilenecek duruma düştüğünü öne sürerek, "Yaşım ilerlediği ve hasta olduğum için artık eskisi gibi gündelik işlerde de çalışamıyorum. Hayatımın en güzel yıllarını kimliksiz geçirdim. 14 yılın acısını kim dindirecek? Başvurduğum her kapı yüzüme kapandı. İmkansızlıklar içinde yaşamıma devam ederken şimdi de evim çöktü, evim başıma yıkıldı. Sadece çocuklarımı kurtarabildim, tüm eşyalarımız göçük alında kaldı. Bu karda kışta dışarıda kaldık yetkililere başvurdum, geldiler resim çektiler bana sadece 3 bin 500 lira verdiler. Sonra da 'eksikliklerini tamamlarız' dediler ama ne gelen oldu ne giden. Her yeri açık evin içinde çocuklarım hastalandı. Bu sefer cumhurbaşkanlığına faks gönderdim. Oradakiler geri dönüş yaparak dosyamı Mardin Valiliği ve Artuklu Kaymakamlığı'na gönderdiklerini söylediler. Ancak henüz bir sonuç çıkmadı. Bu saatten sonra ne yapacağımı bilmiyorum. 14 yıllık kaybımı istiyorum." Görüntü Dökümü ------------------------- -Köyden görüntü -Çimento kullanmadan yeni yaptığı evden görüntü -Şeyhmus Bağış ve çocuklarının açıklamaları -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Nezir GÜNEŞ/MARDİN, ========================================== Bir otobüste 137 kaçak göçmen Sivas'ın Gölova ilçesinde bir otobüste yapılan aramada yurda yasa dışı yollarla girdikleri belirlenen 137 yabancı uyruklu şahıs yakalandı.
Gölova - 18.01.2018
Sivas'ta 137 Yabancı Uyruklu Yakalandı
Sivas'ın Gölova ilçesinde yurda yasa dışı yollarla girdikleri belirlenen 137 yabancı uyruklu yakalandı.
Gölova - 28.12.2017
Sivas'ta 43 Kaçak Göçmen Yakalandı
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri dün Akıncılar ve Gölova ilçeleri arasında, Erzincan-Tokat D-100 Karayolu üzerinde yol kontrolü ve arama yaptı.
Gölova - 28.12.2017
Kaçak Göçmen Taşıyan Sürücüye, Biletsiz Yolcu Taşıma Cezası
Sivas İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından geçtiğimiz gün Akıncılar ve Gölova ilçelerinde, Erzincan-Tokat D-100 karayolu üzerinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyeti sırasında durdurulan otobüste 43 kaçak göçmen tespit edildi.
Gölova - 28.12.2017
Sivas'ta 43 Yabancı Uyruklu Yakalandı
Sivas'ın Akıncılar ve Gölova ilçelerinde yurda yasa dışı yollarla girdikleri belirlenen 43 yabancı uyruklu yakalandı.
Gölova - 27.12.2017
İzmir'de Hırsızlık
Alınan bilgiye göre, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çakaltepe Mahallesi Palamutarası mevkisinde şüphe üzerine 19 KH 836 plakalı kamyoneti durdurdu. Kamyonetin kasasında, Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Gölova Mahallesi'ndeki ormanlık alana dikildikten sonra çalındığı ihbarı yapılan trafo direği ile 67 demir direk bulundu.
Gölova - 20.12.2017
Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Sivas Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yıldız Dağı Kayak Merkezi'nde yapılan toplantıya Koyulhisar, Gölova ile Ulaş ilçelerinin muhtarları katıldı.
Gölova - 06.12.2017
Gölova İçme Suyuna Sondajlı Takviye
Gölova ilçe merkezinde içme suyuna takviye amacıyla sondajla su çıkartıldı.
Gölova - 30.11.2017
Gölova'da "Mevlid-i Nebi" Programı
Sivas'ın Gölova ilçesinde, "Mevlid-i Nebi" programı düzenlendi.
Gölova - 27.11.2017
Gölova'da Anadolu Lisesi Binası Yenilenecek
Sivas'ın Gölova ilçesinde Şehit Sümer Deniz Çok Programlı Anadolu Lisesi binasının yıkılarak, yeniden inşa edileceği bildirildi.
Gölova - 16.11.2017
Gülova'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sivas'ın Gölova ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Gölova - 13.11.2017
Kaya'dan Gölova İlçesine Ziyaret
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Gölova ilçesini ziyaret etti.
Gölova - 25.10.2017
Sivas'ta Ot Yangını Eve Sıçradı
Sivas'ın Gölova ilçesinde kuru otların tutuşmasıyla başlayan yangında, iki ev kullanılamaz hale geldi.
Gölova - 17.10.2017
Gölova Kaymakamı Başak'tan Köy Ziyaretleri
Gölova Kaymakamı Ali İhsan Başak, Çobanlı, Günalan ve Aydoğdu köylerinde incelemelerde bulundu.
Gölova - 11.10.2017
Sivas'ta Yangın: 1 Ölü
Sivas'ın Gölova ilçesinde bir evde çıkan yangında, dumandan etkilenen yaşlı kadın hayatını kaybetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gölova Haber, Gölova Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 7 - Gölova haber sayfamızda Gölova haberleri okuyabilir, Gölova son dakika haberleri ve güncel Gölova gelişmelerini görebilirsiniz. Sivas'ta Suç Örgütü Operasyonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 18:59:57. #1.14#

title