Gölova Haberleri

Gölova haber, Gölova son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gölova - 14.07.2020
Son dakika haberleri | Elazığ'a vali yardımcısı ve kaymakam atamaları
7 ilçenin kaymakamı değişti Öteyandan 7 ilçenin kaymakamı ise değişti. 7 kaymakamdan 2'si farklı illerde vali yardımcılığı görevine getirildi. Ağın Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, Diyarbakır Vali Yardımcılığı'na yerine ise Edirne Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa, Karakoçan Kaymakamı Nebi Çanga, Artvin Vali Yardımcılığı'na yerine Malatya Arguvan Kaymakamı Abdullah Şahin, Keban Kaymakamı Ersin Tepeli Aydın Koçarlı Kaymakamlığı'na yerine Sivas Gölova Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Palu Kaymakamı Mustafa Demir, Yozgat Akdağmadeni Kaymakamlığı'na yerine Sivas Akıncılar Kaymakamı Tayfun Deli,Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat Denizli Serinhisar Kaymakamlığı'na yerine Bilecik İnhisar Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz,Arıcak Kaymakamı Şenol Öztürk Batman Hasankeyf Kaymakamlığı'na yerine Adana Pozantı Kaymakamı Muammer Sarıdoğan ve Maden Kaymakamı Refik Özsoy Şırnak İdil Kaymakamlığı'na yerine ise Düzce Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin atandı.
Gölova - 08.07.2020
Kara yollarında durum
Suşehri-Gölova-Refahiye yolunun 6-12.
Gölova - 07.07.2020
Kara yollarında durum
Suşehri-Gölova-Refahiye yolunun 6-12.
Gölova - 05.07.2020
Gölova'da sağanak yağış sele neden oldu
Gölova'da sağanak yağış sele neden oldu SİVAS'ın Gölova ilçesinde sağanak yağış sele neden oldu.
Gölova - 01.07.2020
Sivas'ta selden zarar gören ilçede hasar tespit çalışmasına başlandı
Sivas'ta dün sağanaktan sonra oluşan selde hasar gören Gölova ilçesinde hasar tespiti için çalışma başlatıldı.
Gölova - 13.06.2020
Gölova'da asfalt çalışmaları
Sivas'ın Gölova ilçesinde asfaltlama çalışmaları başladı.
Gölova - 16.05.2020
Sivas'ta bazı yasaklar esnetildi
Bir süredir yeni Covid-19 vakası görülmeyen ve vaka sayısının hızla azaldığı Sivas'ta, Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan bazı yasakların esnetildiği duyuruldu. Sivas Valiliğinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, esnekliğin bayram öncesi kişilerin ihtiyaçlarını gidermelerini nedeniyle izin verildiği belirtildi. Bu kapsamda 30 Mart tarihinde Sivas'ın Suşehri, Akıncılar, Gölova ve Koyulhisar ilçeleri ile kent merkezi arasında getiriler seyahat kısıtlaması ve izne tabi seyahat uygulamasına son verildi.
Gölova - 15.05.2020
Sivas'ta 4 ilçedeki kısıtlama sona erdi
Sivas'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerinden il merkezine gelişte uygulanan kısıtlama kaldırıldı.
Gölova - 29.04.2020
Sivas'ta 4 ilçeye giriş çıkışlar izin belgesine bağlandı
Sivas'ta salgına karşı alınan tedbirler kapsamında Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerine giriş-çıkışlar 'Seyehat İzin Belgesine' tabi tutulacak.
Gölova - 29.04.2020
İki köyde karantina süresi uzatıldı
Sivas Valiliği Pandemi Kurulundan yapılan açıklamada, izolasyonun tam olarak sağlanamadığı Gölova ilçesine bağlı Boğazköy'de karantina uygulamasının 5 Mayıs 2020, Doğanşar ilçesine bağlı Sarısuvak Köyündeki karantina uygulamasının ise 8 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatıldığı duyuruldu.
Gölova - 29.04.2020
Sivas'ta 2 köydeki karantina uygulaması 1 hafta uzatıldı
SİVAS'ta, koronavirüs tedbirleri kapsamında 2 köyde uygulanan karantina, bir hafta süreyle uzatıldı. Bir köydeki karantina ise bu gece son bulacak.  Sivas İl Hıfzısıhha Kurulu tarafından alınan kararla,  sosyal izalasyonun tam olarak sağlanması' için Gölova ilçesine bağlı Boğazköy köyündeki karantina uygulaması 5 Mayıs'a, Doğanşar ilçesine bağlı Sarısuvat köyündeki karantina uygulaması da 8 Mayıs'a kadar uzatıldı.
Gölova - 27.04.2020
Sivas'ta bir köydeki karantina süresi 7 gün uzatıldı
Sivas'ın Gölova ilçesine bağlı Boğazköy köyünde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina 7 gün uzatıldı.
Gölova - 16.04.2020
Sivas'ta 1 köy daha karantinaya alındı
SİVAS'ın Doganşar ilçesine bağlı Sarısuat köyü de koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında karantina altına alınarak giriş ve çıkışlara kapatıldı.  Koronavirüs salgınını önlemek amacıyla Sivas Valiliği tarafından Doğanşar ilçesi Sarısuat köyü karantina altına alındı.14 gün boyunca köye giriş-çıkışlar yasaklandı. Valilikten yapılan açıklamada, "Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılarak vatandaşlarımızın hayatını tehdit etmesini engellemek ve köylerimizin sosyal izolasyona geçmelerini sağlamak üzere Doğanşar ilçesi Sarısuat köyü 16.04.2020 tarihinde İlçe Hıfzıssıha Kurulunca karantina altına alınarak köye giriş ve çıkış yasaklanmıştır" denildi.Sivas'ta halen Koyulhisar ilçesi Boyalı ve Sütlüce, Akıncılar ilçesi Şenbağlar, Suşehri ilçesi Çitlice, Çakırlı, Erence, Akşar, Aşağı Mahalle ile Tepeardı Mahallesi Canikdağı sokakta bulunan bulunan 15 kişinin yaşadığı aile apartmanı, Zara ilçesi Korkut köyü ve Merkez Mahallesi ile Tuzla, Ağılönü, Eskiköy, Uzunoğlan mezraları, Şarkışla ilçesi Yapracık ve Gölova ilçesi Boğazköy karantinada bulunuyor.
Gölova - 16.04.2020
Sivas, Nevşehir, Yozgat ve Niğde'de Kovid-19 tedbirlerini ihlal edenlere para cezası
Ayrıca Gölova ilçesinde tedbirlere uymayan 35 kişiye 44 bin 58 lira ceza verildi.
Gölova - 16.04.2020
Yasaklara uymadılar 44 bin lira ceza yediler
Sivas'ın Gölova ilçesinde korona virüs tedbirleri kapsamında alınan yasaklara uymayan şahıslara toplamda 44 bin 59 lira para cezası kesildiGölova Kaymakamlığı kesile cezayı sosyal medya hesabından, " Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında;
Gölova - 16.04.2020
Sivas'ta koronavirüs tedbirlerine uymayan 35 kişiye 44 bin lira para cezası
Sivas'ın Gölova ilçesinde koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymayan 35 kişiye 44 bin 58 lira para cezası verildi.
Gölova - 14.04.2020
Sivas'ta 2 köy daha karantinada
?Sivas'ta koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni karantina kararları alındı. Bu çerçevede Şarkışla ilçesine bağlı Yapracık ve Gölova ilçesine bağlı Boğazköy, bugün itibariyle 14 günlük karantinaya alındı.
Gölova - 14.04.2020
Sivas'ta iki köy daha karantinaya alındı
Sivas Pandemi Kurulunun aldığı kararla Şarkışla ilçesine bağlı Yapracık köyü ve Gölova ilçesine bağlı Boğazköy karantina altına alındı.
Gölova - 14.04.2020
Sivas'ta 2 köy daha koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Sivas'ın Şarkışla ve Gölova ilçelerinde 2 köy, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Gölova - 31.03.2020
Sivas'ta 17 Seyahat İzin Kurulu oluşturuldu
Alınan kararın ardından vatandaşların otobüs seyahati yerine özel araçlara yöneldiğini belirten Vali Ayhan, şunları kaydetti: "Şehirlerin ve ilçelerin girişleri kontrol altında. Her gelen vatandaşımıza sağlık taraması yapılarak 14 gün boyunca evinden çıkmaması noktasında ikazlarda bulunuluyor. Bunun bir sonraki aşaması dışarı çıktığı takdirde idari para cezasıdır. Maksat bireysel ve toplumsal sağlığı muhafaza etmektir. İlimizde toplu taşıma yüzde 95 oranında azalmış vaziyette. Bu sevindirici ama hala olayın ciddiyetini anlayamayanlar var." "Bulunduğunuz yerde kalın" Kelkit Vadisi olarak adlandırılan Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar ve Gölova gibi ilçelere yoğun şekilde şehir dışından gelenler olduğunu belirten Vali Ayhan, "Ciddi tedbirlerimiz var.
Gölova - 31.03.2020
Suşehri'nde yeni korona yasakları
Kurulun aldığı ek kararlar ise şu şekilde duyuruldu. "Başta İstanbul'dan olmak üzere il dışından gelen tüm vatandaşlarımızın 14 gün evlerinde karantinada kalmalarına karar verilmiştir. 14 gününü dolduruncaya dek evlerinde karantinada kalacaklarına dair taahhütname imzalatılacaktır. Şehirlerarası toplu taşıma araçları Suşehri'nden sadece Koyulhisar, Akıncılar ve Gölova ilçelerine yolcu taşıyabilecek olup, Sivas merkeze ve diğer ilçelerimize ancak seyahat belgesi olanları taşıyabilecektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gölova Haber, Gölova Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 2 - Gölova haber sayfamızda Gölova haberleri okuyabilir, Gölova son dakika haberleri ve güncel Gölova gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haber | Selendi Kaymakamı Yıldırım göreve başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 06:17:41. #1.15#

title