Gölköy Haberleri

Gölköy haber, Gölköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gölköy - 20.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-12
Gölköy mahallesi Karadağ mevkisinde, 5 metre derinliğindeki içi su dolu kuyuya at düştüğünü farkeden çevredekiler durumu itfaiyeye bildirdi.
Gölköy - 19.03.2020
Ordu'da kar, hayatı olumsuz etkiliyor
Kentin yüksek kesimlerinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle bazı köy ve mahalle yolları, ulaşıma kapandı. Ekipler, kapanan yolların yeniden açılması için çalışma başlattı. Kar kalınlığının 40 santimetreye ulaştığı yüksek kesimlerde bazı mahallelerde su, elektrik ve telefon hatlarında arıza meydana geldi. Karın aniden bastırdığı Gölköy ilçesinde, hayvanlarının yemi biten bazı besiciler, saman siparişi verdi.
Gölköy - 17.03.2020
Ordu ve Giresun'da kar etkili oldu
Kar yağışı nedeniyle il genelinde 64 mahallede enerji kesintisi yaşandığı belirtilen açıklamada, Aybastı, Gölköy, Gürgentepe ilçelerinde birer mahallede meydana gelen arıza nedeniyle haberleşme sağlanamadığı kaydedildi.
Gölköy - 11.03.2020
Bodrum'da Akdeniz Gölü Sulak Alanı havadan görüntülendi
Bodrum Kent Konseyi Gölköy Sulak Alanı Koruma Çalışma Grubu Üyesi Lon Briet, gazetecilere yaptığı açıklamada, sulak alanın bölge için önemli olduğunu söyledi.
Gölköy - 05.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Bolu'da kurduğu vakıf aracılığıyla kentin dört bir yanına eğitim ve sağlık alanında yüzlerce eser kazandıran Devlet Üstün Hizmet Madalyası sahibi hayırsever İzzet Baysal için ölümünün 20'nci yıl dönümünde anma töreni düzenlendi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Gölköy Kampüsü'ndeki anıt mezarda düzenlenen törene Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, İzzet Baysal'ın kızı Esin Avunduk, öğrenciler ve halk katıldı.
Gölköy - 05.03.2020
Bolu'da, yurtlarda kalan öğrencilerde TSK'ya destek
BOLU'da, Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlarda kalan öğrenciler, Bahar Kalkanı Harekatı için İdlib'te bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerine destek olmak için yurttaki ışıkları yakarak "Şanlı TSK" yazısı oluşturdu.Suriye'nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Bahar Kalkanı Harekatı'na Bolu Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı yurtlarda kalan öğrencilerden destek geldi. Bolu'da bulunan Seyyide Nefise, Gölköy, Hayreddin Tokadi, Seyit Avşar, Hattat Emin Barın, İzzet Baysal, Gerede Yurtları ile diğer yurtlarda kalan üniversiteliler yurt ışıklarıyla Türk Silahlı Kuvvetleri'ne destek mesajı gönderdi.
Gölköy - 05.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Suriye'nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Bahar Kalkanı Harekatı'na Bolu Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı yurtlarda kalan öğrencilerden destek geldi. Bolu'da bulunan Seyyide Nefise, Gölköy, Hayreddin Tokadi, Seyit Avşar, Hattat Emin Barın, İzzet Baysal, Gerede Yurtları ile diğer yurtlarda kalan üniversiteliler yurt ışıklarıyla Türk Silahlı Kuvvetleri'ne destek mesajı gönderdi.
Gölköy - 29.02.2020
Kara yollarında durum
Manavgat-Alanya ayrımı-Beydiğin yolunun 32-51, Aksaray-Ortaköy yolunun 0-46, Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 13-20 ve Balıkesir-Kütahya yolunun 13-30.
Gölköy - 26.02.2020
Bodrum'da "kaçak yapı" ile mücadele hassasiyeti fotoğraflandı
Geçen yıl ağustosta başlayan yıkımlar Gümbet, Gökçebel, Yalıkavak, Türkbükü, Gündoğan, Gölköy ve Torba mahallelerinin birçok noktasında gerçekleştirildi.
Gölköy - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Uzunçayır Baraj Gölü Arama çalışmaları Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ferit DEMİR/ TUNCELİ, ================================= 200 milyon dolarlık projenin 'kaçak' bölümleri yıkıldı MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde inşaatı durdurulan 365 villa ve 80 odalı oteli içeren 'The Bo Viera Projesi'nin imara ve yapı ruhsatına aykırı bölümlerinin yıkım işlemi tamamlandı. 30 dönümlük alanda 36 metre yüksekliğinde denize yapılan kaçak dolgunun ise temizleme çalışmaları sürüyor. İlçedeki 19 projenin 15'inde yıkımının tamamlandığı, 4'ünde ise çalışmaların sürdüğü öğrenildi.  Bodrum'da kontrolsüz yapılaşmayla ilgili tepkiler üzerine Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, geçen 20 Ağustos'ta ilçeye gelerek, Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait tekneyle kaçak yapılaşmaya ilişkin denetimler yaptı. Bu denetimlerden sonra Bodrum Belediyesi'nce daha önce imar planında aykırılıklar bulunduğu tespit edilen birçok projenin inşaatı durduruldu. Bakan Kurum, 28 Eylül'de imara aykırı alanları tespit edilen ve yıkımına karar verilen projeler için yeniden Bodrum'a geldi. Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait tekneyle kıyıdan 2'nci kez denetim yapan Kurum, 11'i otel olmak üzere aralarında villa, rezidans ve lüks dairelerin olduğu 19 projedeki yıkım çalışmalarını kontrol etti. Bakanlık, Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Yapı Kontrol Birimi ekiplerinin gözetiminde o projelerdeki yıkım çalışmalarının çoğu tamamlandı. Göltürkbükü'ndeki Mandarin Oriental, Gündoğan'daki The Bo Viera, Gölköy'deki Nef Reserve ile Yalıkavak'taki İnci turizm olmak üzere 4 projede yıkım ve dolgu temizleme çalışmaları bugünde sürdü.
Gölköy - 19.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Gümbet'ten sonra Ortakent, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Gölköy, Bodrum Merkez, Torba ve Güvercinlik olmak üzere birçok noktada daha deniz dibi ve sahil temizliği gerçekleştirilecek.
Gölköy - 17.02.2020
Ordu'da süt ve süt ürünü işleyen firmalar denetlendi
Denetimler için Ordu'da 40 ekip kurulduğu bilgisini veren Yılmaz, bu ekiplerin Altınordu, Gölköy, Korgan, Kumru, Kabataş, Gürgentepe, Aybastı, Fatsa ve Ünye ilçelerinde faaliyet gösteren işletmelerde denetim gerçekleştirdiğini ifade etti.
Gölköy - 14.02.2020
Bodrum'da deniz dibi temizliğine ilk kez sahil güvenlik ekibi katıldı
"Denize En Çok Mavi Yakışır" etkinliği kapsamında Yalıçiftlik'ten sonra Gümbet, Ortakent, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Gölköy, Bodrum Merkez, Torba ve Güvercinlik olmak üzere toplam 13 noktada deniz dibi ve sahil temizliği gerçekleştirilecek.
Gölköy - 13.02.2020
Muğla bodrum'da kaçak yapılaşmaya karşı seferberlik
Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Ahmet Aras tarafından başlatılan kaçak yapılaşmayla mücadele seferberliği devam ediyor. Kıyıların doldurulması, dere yataklarının önünün kesilmesi gibi doğaya verilen tahribatların önlenmesi ayrıca kente özgü mimarinin korunması amacıyla 2019 Nisan ayından bu yana yürütülen çalışmalar aralıksız sürüyor. Bodrum'un betona yenilmemesi, yapı kayıt belgeleri ile imar affının daha fazla suiistimal edilmemesi amacıyla Başkan Aras'ın talimatıyla kurulan Yapı Kontrol Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları kapsamında, 628 mühürleme, 485 para cezası ve 353 yıkım kararı işlemleri gerçekleştirildi. Müdürlüğe, 2019 yılında toplam 14 bin 436 yazılı müracaat yapıldı. Bodrum'da halkın kaçak yapılaşma ve imara aykırı uygulamalar konusundaki duyarlılığı da belediye tarafından başlatılan farkındalık çalışmaları sonrasında arttı. Çevresine ve doğasına sahip çıkan Bodrum halkının, belediyenin çağrı merkezi ile iletişim hattına yaptığı ihbarların sayısında da artış gözlendi. Ocak 2020'den bu yana Karaova, Güvercinlik, Gündoğan, Konacık, Dereköy, Dirmil, Gölköy, Gökçebel ve Türkbükü Mahallelerinde yasal süreci tamamlanan 19 imara aykırı bina ve bina eklentisinin 17'si, vatandaşların kendisi tarafından yıkıldı.
Gölköy - 08.02.2020
Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor
Ordu Ordu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle İkizce'de 25, Akkuş'ta 23, Çaybaşı ve Fatsa'da 11'er, Mesudiye, Ünye ve Altınordu'da 10'ar, Perşembe'de 7, Gölköy'de 5, Çamaş'ta 4, Gürgentepe, Çatalpınar ve Aybastı'da 3'er olmak üzere 125 mahalle yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Gölköy - 08.02.2020
Ulugöl'de kar güzelliği
ORDU'nun yüksek kesimlerindeki ilçelerde kar yağışı etkili olurken, beyaza bürünen Gölköy ilçesindeki Ulugöl'de de kartpostallık görüntüler oluştu.
Gölköy - 08.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------- -Bölgeden genel detay -Yangında mahsur kalan personelin kurtarılması detay -Enkaz altında kalan 2 kişinin kurtarılması detay -Belediye Başkanı konuşması -AFAD Müdürü konuşması -Diğer detay Haber: Sinan HARMANCI/AMASYA, ====================== Ulugöl'de kar güzelliği ORDU'nun yüksek kesimlerindeki ilçelerde kar yağışı etkili olurken, beyaza bürünen Gölköy ilçesindeki Ulugöl'de de kartpostallık görüntüler oluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gölköy Haberleri | Gölköy Haber - Haberler - Sayfa 6 - Gölköy haberleri, son dakika gölköy haber ve gelişmeleri burada. Yurt dışından gelen 23 kişi Bolu'daki öğrenci yurduna yerleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 11:24:43. #1.15#

title