Gölbaşı Belediyesi Haberleri

Gölbaşı Belediyesi haber, Gölbaşı Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gölbaşı Belediyesi - 31.03.2020
Gölbaşı'nda nanoteknolojik dezenfektan kabinleri konuldu
Gölbaşı Belediyesi girişine kurulan nanoteknoloji ile çalışan dezenfekte kabini vatandaşları memnun etti.
Gölbaşı Belediyesi - 24.03.2020
Gölbaşı Belediyesi yaşlıları yalnız bırakmıyor
Koronavirüs Salgını Tedbirleri Kapsamında Sokağa Çıkması Kısıtlanan 65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlar İçin Valilik Koordinesinde Kurulan 'Vefa İletişim Merkezi' Projesi Kapsamında Gölbaşı Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine Yardım ve Destek Çalışmalarını Sürdürüyor.
Gölbaşı Belediyesi - 18.03.2020
Gölbaşı Belediyesi dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Virüs Kaynaklı Salgın Hastalıkların Yayılmasını Önlemek Amacıyla Belediye Ekiplerince Dezenfekte Çalışması Yapıldı.
Gölbaşı Belediyesi - 13.03.2020
Gölbaşı'nda, camiler dezenfekte edildi
Türkiye'de koronavirüs vakası görülmesi ardından Gölbaşı'nda toplu yaşam alanlarındaki temizlik önlemleri artırıldı. Gölbaşı Belediyesi ekipleri, bu kapsamda camilerde de temizlik çalışması yaptı.
Gölbaşı Belediyesi - 13.03.2020
Gölbaşı'nda, camiler dezenfekte edildi
ANKARA'nın Gölbaşı ilçesinde tüm camiler koronavirüs tehdiden karşı dezenfekte edildi.Türkiye'de koronavirüs vakası görülmesi ardından Gölbaşı'nda toplu yaşam alanlarındaki temizlik önlemleri artırıldı. Gölbaşı Belediyesi ekipleri, bu kapsamda camilerde de temizlik çalışması yaptı.
Gölbaşı Belediyesi - 13.03.2020
Gölbaşı'nda, camiler dezenfekte edildi
Türkiye'de koronavirüs vakası görülmesi ardından Gölbaşı'nda toplu yaşam alanlarındaki temizlik önlemleri artırıldı. Gölbaşı Belediyesi ekipleri, bu kapsamda camilerde de temizlik çalışması yaptı.
Gölbaşı Belediyesi - 11.03.2020
Okullar ve kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte ediliyor
Okullar ve kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte ediliyor Gölbaşı Belediyesi, Kovid-19 (korona) virüsüne karşı ilçedeki tüm okul ve kamu kuruluşlarında dezenfekte çalışmalarına başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gölbaşı Belediyesi Haberleri | Gölbaşı Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 9 - Gölbaşı Belediyesi haberleri, son dakika gölbaşı belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Karantinaya alınan 2 bin 25 kişi tahliye edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 10:15:35. #1.13#

title