Gölbaşı Belediyesi Haberleri

Gölbaşı Belediyesi haber, Gölbaşı Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gölbaşı Belediyesi - 08.07.2021
Ramazan Abilerinden Çocuklara Şenlik Müjdesi…
Gölbaşı Belediyesi Çocuk Yaz Şenliği 10-11 Temmuz tarihlerinde başlıyor.
Gölbaşı Belediyesi - 30.06.2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'i Ziyaret Etti
30 Haziran 2021, Çarşamba Haberler Türkiye'nin Ocak ayında Uzay'a fırlatılan uydusu Türksat 5A, bugün yayına başladı. Ankara Gölbaşı'ndaki Türksat tesislerinde düzenlenen tören sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı Belediyesi'ni ziyaret etti.
Gölbaşı Belediyesi - 30.06.2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'i Ziyaret Etti
30 Haziran 2021, Çarşamba HaberlerGölbaşı Belediyesi "Hoş Geldin Bebek" projesi ile 600 aileye ulaştı.
Gölbaşı Belediyesi - 29.06.2021
Ankara, en modern kurban satış ve kesim merkezine kavuşuyor…
Gölbaşı Belediyesi kurbanların güvenli ve steril bir ortamda kesilebilmesi amacıyla geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Kurban Satış ve Kesim Yeri'nin açılışını gerçekleştiriyor.
Gölbaşı Belediyesi - 28.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gölbaşı Belediyesi'ni Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı Belediyesi'ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'ten çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gölbaşı Belediyesi - 22.06.2021
İşçi ve Memur Promosyonları İçin Protokol İmzalandı
Yeni yıl öncesi Gölbaşı Belediyesi'nde çalışan işçilerin en düşük maaşını 3 bin 325 TL yapan, 6 aylık maaş farklarını ise verdiği sözü tutarak ödeyen Başkan Ramazan Şimşek, salgın süreci sebebiyle zor günlerden geçen işçi ve memurlara müjdeli haberi vererek promosyon desteğini sağlayacaklarını duyurmuştu.
Gölbaşı Belediyesi - 20.06.2021
Gölbaşı Belediyesi'nden Kuşlara Yuva
20 Haziran 2021, Pazar HaberlerGölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'ten minik canlara yuva...Gölbaşı'ndaki sokak hayvanlarının doğal ortamlarında yaşamlarını sürdürebilmesi amacıyla çalışmalarına devam eden Gölbaşı Belediyesi, şimdi de kuş yuvaları üretmeye başladı.
Gölbaşı Belediyesi - 18.06.2021
Gölbaşı Kurban Kesim ve Satış Yeri'nde son hazırlıklar tamamlanıyor
Gölbaşı Belediyesi kurbanların güvenli ve steril bir ortamda kesilebilmesi amacıyla geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Kurban Satış ve Kesim Yeri'nin hazırlıklarını tamamlıyor.
Gölbaşı Belediyesi - 05.06.2021
Gölbaşı Belediyesi Okulları Lgs Sınavı Öncesi Hazırlıklarını Tamamladı
5 Haziran 2021, Cumartesi HaberlerGölbaşı okulları LGS'ye hazır...Gölbaşı Belediyesi, yarın yapılacak Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi ilçede sınava girilecek okulları, sağlık ve temizlik şartlarına uygun hale getirerek, sınava hazırladı.
Gölbaşı Belediyesi - 31.05.2021
Afet farkındalık eğitimi yarın Gölbaşı'nda başlıyor
Gölbaşı Belediyesi ve Gölbaşı Kaymakamlığı AFAD ve ADAK iş birliği ile önemli bir eğitim çalışmasına imza atacak.
Gölbaşı Belediyesi - 31.05.2021
Gölbaşı pazarı yenileniyor
Gölbaşı Belediyesi'nin kendi atölyesinde ürettiği tezgahlar ile daha modern bir görüntüye kavuşturulan Köylü Pazarı'nın üretici ile halkın buluşma noktası olduğunu söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek "Seğmenler Pazar yerinde bulunan Köylü Pazarımızı daha modern bir hale getirmek için Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerimizde ürettiğimiz tezgahların montajını yaptık.
Gölbaşı Belediyesi - 28.05.2021
Başkan Şimşek'ten işçilere 3 bin 300 TL promosyon desteği…
Yeni yıl öncesi Gölbaşı Belediyesi'nde çalışan işçilerin en düşük maaşını 3 bin 325 TL yapan, 6 aylık maaş farklarını ise verdiği sözü tutarak ödeyen Başkan Ramazan Şimşek'ten salgın süreci sebebiyle zor günlerden geçen işçiye bir müjdeli haber daha geldi.
Gölbaşı Belediyesi - 26.05.2021
Gölbaşı Belediyesi park ve bahçelerini yaza hazırlamaya devam ediyor
Bir yanda Sevgi Çiçekleri kendine has güzelliği ile büyülerken; bir yanda da park ve bahçelere dikilen çiçekler Gölbaşı'nın eşsiz doğası ile bütünleşiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gölbaşı Belediyesi Haberleri | Gölbaşı Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Gölbaşı Belediyesi haberleri, son dakika gölbaşı belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Gölbaşı en güzel kurbanlığını seçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 06:40:41. #1.13#

title