HABER: Göksel Gümüşdağ: Fenerbahçe İrfan Can, Mahmut ve Mert'i istedi

Göksel Gümüşdağ: Fenerbahçe İrfan Can, Mahmut ve Mert'i istedi

18 Ekim 2019 15:14
Göksel Gümüşdağ: Fenerbahçe İrfan Can, Mahmut ve Mert'i istedi

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe'nin sezon başında 3 oyuncuları için transfer teklifinde bulunduğunu açıkladı. Gümüşdağ, "Sadece İrfan Can ile ilgili değil Mahmut ve Mert ile ilgili teklifler de aldık. Fenerbahçe Kulübünden de teklif geldi, farklı kulüplerden de teklif geldi. Ama biz vermeyi düşünmedik." ifadelerini kullandı.

Haber Yorumları (5)
FENERLİHALİT: yaaa zamannda mertin degerini bilmezsen simdik dünya para öde almak icin süper bir yol haritasi bu fenerbahcenin yaptigi
ADİLL: Haber doğruysa , Sayın Ali Koç FB de orta sahada yeterinden fazla oyuncu var . . Anlayamıyorum ne yapaçak İrfan ve Mahmut''u . . ?
NODUL: ülkemizin güzide takımlarında toplam 2 derken emre ozan burağı adam yerine koymadın anladıkta öbür güzidelerin ilk 11 de zaten türk pasaportlu yok bunları niçin gündeme ge getiriyorsun sen bir fenerbir aziz yıldırım düşmanısın infantino ve ayıboğanla işbirliği yapıp fenerbahçeye operasyon yapan ekipin başındaki şahsiyet. . . .
FFFBBB: meydan boş üfürün şimdi transfer zamanı hıç bırşey yapmayın mevlüt gibi birını alın yeter …. yıne kandırın alıştık artık. . . .
ALPER: Ortağın istiyorsa naz yapma ver gitsin nasıl olsa sonunda vereceksinnnn
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title