Gökhan Ünal'a Trabzon'da Muhteşem Karşılama

Trabzonspor'un, Kayserispor'dan Transfer Ettiği Gökhan Ünal'a Trabzon'da Bordo-mavili Taraftarlar Muhteşem Bir Karşılama Töreni Düzenledi.

Gökhan Ünal'a Trabzon'da Muhteşem Karşılama

Trabzonspor'un, Kayserispor'dan transfer ettiği Gökhan Ünal'a Trabzon'da Bordo-mavili taraftarlar muhteşem bir karşılama töreni düzenledi. Omuzlara alınan golcü oyuncu, Trabzonspor'un şampiyonluğa ulaşacağını, kendisinin de gol kralı olacağını söyledi.

Trabzonspor ile 3+1 yıllık sözleşme imzalayan golcü oyuncu Gökhan Ünal, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve yöneticilerle birlikte Trabzon'a geldi. Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifle uçakla saat 21.45'te Trabzon Havalimanı'na gelen golcü oyuncu için Bordo-mavili taraftarlar muhteşem bir karşılama töreni düzenledi. Taraftarların çiçeklerle karşıladığı Gökhan Ünal, şampiyonluk tezahüratlarıyla birlikte omuzlarda taşındı.

Trabzonspor taraftarının sevgi gösterileriyle karşıladığı Gökhan Ünal, büyük bir camiaya geldiğini belirterek, "Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. İsteklerimi biliyorum. Taraftarların da isteklerini biliyorum. İnşallah bu sezon şampiyonluğu hep birlikte tadacağız. Trabzonspor'a geldiğim için çok mutluyum. Hep birlikte hedeflere doğru ilerleyeceğiz" dedi.

Taraftarların kendisine göstermiş olduğu sevgi gösterisi karşısında duygulandığını dile getiren golcü oyuncu, "Onlara söyleyecek laf bulamıyorum. Onların bu sevgisine layık olmaya çalışacağım. Güzel günler bizi bekliyor. Trabzonspor'da gol krallığı hedefim var. İnşallah Trabzonspor şampiyonluğa ulaşacak, ben de gol krallığına ulaşacağım. Trabzonspor yönetimi çok iyi bir kadro kuruyor. Bu kadro ile üst sıralarda olacağız ve şampiyonluğa da ulaşacağımıza inanıyorum. Trabzonspor'u tercih etmemdeki en büyük neden buraya karşı bir sempatimi olmasıdır" şeklinde konuştu.

Havalimanına Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ile birlikte gelen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, Trabzonspor'un yaptığı çalışmaların sonuçlarını bir bir aldığını belirterek, "Gökhan Ünal transferinden sonra transfere biraz ara vermek istiyoruz. Bu arada bir değerlendirme yapacağız. Trabzonspor'un ileride yapacağı yatırımlarla birlikte oyuncularla ilgili olarak yapacağı düşünceleri tartışıp bir plan doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu. Ersun Yanal, Vestel Manisasporlu futbolcu Burak Yılmaz'ın transferinden vazgeçtiklerini sözlerine ekledi.

(GÖK-KÇ-S)