Gökhan: Türkiye'de Bence 3 Büyük Yok, 2 Büyük Var

Gökhan: Türkiye'de Bence 3 Büyük Yok, 2 Büyük Var

Fenerbahçe'nin Milli Futbolcusu Gökhan Gönül, 'Türkiye'de Bence 3 Büyük Yok, 2 Büyük Var. Fenerbahçe, Bunların da Üzerinde Bir Yerde Duruyor' Dedi.

Gökhan: Türkiye'de Bence 3 Büyük Yok, 2 Büyük Var

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Gökhan Gönül, ' 'Türkiye'de bence 3 büyük yok, 2 büyük var. Fenerbahçe, bunların da üzerinde bir yerde duruyor'' dedi.

Fenerbahçe TV'de yayınlanan ''Kamp Günlüğü'' programının konuğu olan Gökhan Gönül, kariyerindeki yükselişi ve Fenerbahçe'ye gelişini anlatırken, ''Kademeli olarak yükseldim. Basamakları birer birer çıktım da diyebiliriz. Şu anda Fenerbahçe'ye geldim. Burada da bir şampiyonluk yaşamak istiyorum. Türkiye'de bence 3 büyük yok, 2 büyük var. Fenerbahçe, bunların da üzerinde bir yerde duruyor'' diye konuştu.

Fenerbahçe'de ilk 11'in kesin olmadığını, iyi performans sergileyenin formayı alacağını kaydeden Gökhan, şöyle konuştu:

''Benim özgüvenim yüksek. Kendine güvenen bir insanım. Fenerbahçe kampına geldiğim ilk gün Zico, herkesin şans bulabileceğini söyledi. Burada kimse ilk 11'deyim diye sevinmez ya da yedek kaldım diye üzülmez. Çünkü iyi oynayan her zaman şans bulur. Bu da hepimizin kendini hazır tutmasını gerektiriyor. Zico, hakedene formayı vereceğini söyledi. Yedek kalmayı ben hiçbir zaman dert etmedim. İnatçı bir yapım var. Bu formayı alabileceğimi düşündüğüm için Fenerbahçe'ye geldim. Kimse, böyle bir kulübe gelip yedek kalmayı istemez. Ben de istemiyordum ve sonunda formayı aldım. Özgüvenim var. Zico'nun da emeklerini unutmamak gerekiyor. Bize büyük destek veriyor.''

Sezonun ikinci yarısının zor geçeceğini dile getiren Gökhan, ''Çünkü takımlar artık ellerinde ne var ne yok, herşeyi yapacaklar. Hatayı kabul etmeyen bir dönem olacak. Sertleşecek maçlar. Fenerbahçe'ye karşı ayrı motive oluyor takımlar. Bizden değil puanlar, 1 puan almak bile onlar için sevindirici oluyor'' dedi.

Gökhan, son dönemde formasını giydiği (A) Milli Takım ile ilgili olarak da, ''Milli takım benim için hayallerimi süslüyordu. Hayallerimde bile göremeyeceğim bir yerdeyim şu anda. Hem Fenerbahçe'de, hem de milli takımda'' diye konuştu.

Kaynak: AA