Gökhan Gönül'den Sağlıkçılara Fiziksel Tepki - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  Gökhan Gönül'den Sağlıkçılara Fiziksel Tepki

  Skorer - Haberler | Spor
  Gökhan Gönül'den Sağlıkçılara Fiziksel Tepki

  Beşiktaş-Antalyaspor karşılaşmasında sağlık görevlilerinin yavaş hareket etmesi üzerine Gökhan Gönül, sağlıkçılara fiziksel olarak tepki gösterdi. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Gökhan Gönül; "Son anda kendimi kontrol edip vurmadım" dedi.

  BEŞİKTAŞ (Skorer) -

  Beşiktaş- Antalyaspor karşılaşmasının 64. dakikasında Bahadır'ın sakatlanmasının ardından sağlık görevlilerinin yavaş hareket etmesi üzerine Gökhan Gönül, sağlıkçılara fiziksel olarak tepki gösterdi.
  Beşiktaş-Antalyaspor mücadelesinin 64. dakikasında, Antalyaspor'dan Bahadır sakatlık geçirdi. Hakem Halis Özkahya, sağlık görevlilerini sahaya davet ederken, tribünler ve Beşiktaşlı futbolcular, Antalyasporlu futbolcuların uzun süre yerde kalmasına tepki gösterdi. Sağlık görevlilerinin müdahalesi sonrasında Bahadır'ın oyuna devam edemeyeceği belirtilirken, Halis Özkahya, bu futbolcunun sedyeyle oyundan çıkarılmasını istedi. Ancak sağlık görevlilerinin yavaş hareket etmesi ve Bahadır'ı sedyeye koymaması üzerine, ters kanatta bulunan Gökhan Gönül hızla bu noktaya gelerek sağlık görevlilerine tepki gösterdi. Görevlilere bağıran Gökhan Gönül'ün sağlık görevlilerine fiziksel temasta bulunduğu gözlendi.
  Gökhan'ın tepkisi sonrasında sağlıkçılar, Bahadır'ı oyun alanının dışına çıkardı. Bahadır'ın yerine oyuna Salih Dursun dahil oldu.
  "Son anda kendimi kontrol edip vurmadım"
  Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Gökhan Gönül: "20 senedir futbol oynuyorum. Kimseye haksızlık yapmadım. Sağlıkçıya vuruyormuşum gibi görünüyor ama gerçekten öyle bir şey yok. Son anda kendimi kontrol edip vurmadım. Tansiyonu yüksek bir andı. Ben vurmadım öyle gözüküyor. Şimdi söylüyorlar ama ben bunları kimlerin söylediğini iyi biliyorum. Klavye başında oturan tipler bunlar. Yerden yere vurmaya çalışan tipler. O arkadaşa sorun, vurdu derse hakkımda söylenenleri kabul ederim.Verdiğim kötü görüntü için kusura bakmasınlar ama vurmadım. Burada olsa keşke ama sorarsanız da zaten benim söylediklerimin aynısını söyleyecektir
  ]
  ]
  ]

  Skorer - Spor Haberleri
  500