GÖKHAN ÇETİNSAYA HABERLERİ

Gökhan Çetinsaya haber, Gökhan Çetinsaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Çetinsaya - 02.10.2013
Oecd Eğitim Bakanları Gayriresmi Toplantısı Başladı
Toplantının açılışına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, OECD Genel Sekreteri Angel Gurria ile YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya da iştirak ediyor.
Gökhan Çetinsaya - 01.10.2013
Oecd Eğitim Bakanları Yarın Toplanıyor
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya'nında katılacağı "OECD Eğitim Bakanları Gayrı Resmi Toplantısı" yarın İstanbul'da yapılacak.
Gökhan Çetinsaya - 26.09.2013
Ankara'da "Uluslararası Öğrenciler Konulu" Toplantı Yapıldı
Katılımcılara seslenen YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya Türkiye'nin 2023 Vizyonu Strateji Belgesinin kısa süre içinde tamamlanacağını belirterek Türk yükseköğretim sisteminin üç temel hedefinin; niceliksel büyümeyi niteliksel büyümeye çevirmek, nitelikli doktora eğitimi ile nitelikli öğretim üyesi yetiştirmek ve "uluslararasılaşma" olduğunu ifade etti.
Gökhan Çetinsaya - 18.09.2013
İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu
500 kişi düğüne katıldı Four Seasons Hotel'de düzenlenen düğüne 500 davetli katıldı. İş dünyasının önemli isimlerinin de bir araya geldiği düğünde, misafirler Serdar Ortaç şarkılarıyla coştu. Mutlu çiftin şahitliğini; Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Çetinsaya, Makel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Çalışkan, Nuh Çimento Yönetim Kurulu Üyesi Gökberk Hisarcıklıoğlu ve gelinin dayısı Fahrettin Dörtkol üstlendi.
Gökhan Çetinsaya - 05.09.2013
Üniversitelerarası Kurul Toplantısı Isparta'da Yapılacak
SDÜ'den yapılan yazılı açıklamada YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, YÖK üyeleri ve Türkiye genelindeki bütün üniversitelerinin rektörlerinin katılacağı toplantı, 9 Eylül Pazartesi günü saat 10.
Gökhan Çetinsaya - 26.08.2013
IECMSA 2013 Başladı
Açılış törenine YÖK başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, İUS Rektörü Prof.
Gökhan Çetinsaya - 26.08.2013
Gündem / 26 Ağustos 2013
(Şam/Halep/Beyrut) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- Uluslararası Saraybosna Üniversitesinde, 2. Uluslararası Avrasya Matematik Bilimleri ve Uygulamaları Konferansı (IECMSA-2013) başlayacak. Konferansın açılışına Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya da katılacak.
Gökhan Çetinsaya - 21.08.2013
Aöf'lü Öğrencilerin Açlık Grevi
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Öğrenci Platformunun bütünleme sınavı ve muafiyet haklarının iade edilmesi için başlattığı açlık grevi ile ilgili, "YÖK Başkanı Sayın Gökhan Çetinsaya'yı bu gençlerin derdini, ızdırabını empati yaparak anlamaya davet ediyorum" dedi.
Gökhan Çetinsaya - 21.08.2013
"Öğretim Üyeliği Maaşı Raporu"
YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, "Türkiye'deki akademisyenlerin özlük hakları meselesi, bugün akademisyenlerin maaşlarının şu sektörden veya bu sektörden geri kalması, yurt dışındaki diğer muadil kıyaslamalardan geri kalması meselesi değildir.
Gökhan Çetinsaya - 20.08.2013
Mevlana Barış Enstitüsü Kuruldu
Enstitünün kurulmasında desteklerini esirgemeyen Dışişleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'na, YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya'ya ve katkısı olan herkese canıgönülden teşekkür ediyorum.
Gökhan Çetinsaya - 20.08.2013
"Akademisyenlerin Maaşları, Malezya ve Güney Afrika'daki Meslektaşlarından Düşük"
HANDE İLBEYİ CANCA - SETA'nın hazırladığı Öğretim Üyeliği Maaş Raporu'nda, Türkiye'deki öğretim üyelerinin maaşlarının düşük olduğu, bunun da yetenekli insanların üniversitelerden uzaklaşmalarına neden olduğu bildirildi.  SETA, Türkiye'de üzerinde çok da fazla araştırma yapılmamış öğretim üyelerinin maaşlarıyla ilgili ulusal ve uluslararası düzeyde karşılaştırmaların da yer aldığı rapor hazırladı. Rapora ilişkin detaylı veriler, yarın YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya ve çok sayıda rektörün katılımıyla gerçekleştirilecek basın toplantısında kamuoyuyla paylaşılacak.
Gökhan Çetinsaya - 14.08.2013
Gençlik Spor Dergisi'nin 20. Sayısı Çıktı
YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya Röportajı YÖK'ün dönüşen bürokratik yapısı ve yeni YÖK yasası neleri değiştirecek? Süreç nasıl başladı ve şuan hangi aşamada? Peki bütün bunlar gençler için ne ifade ediyor, onlar bu düzenlemelerden nasıl etkilenecek? Bu ve buna benzer birçok soruyu Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof.
Gökhan Çetinsaya - 28.07.2013
Demokrat Eğitimciler Sendikası Taleplerini Açıkladı
Bu nedenle, Devlet Personel Başkanlığı'na ilettiğimiz, 84 madde ve toplam 124 adetten oluşan taleplerimizi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya ile Gençlik Spor Bakanı Suat Kılıç'a da gönderdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gökhan Çetinsaya Haberleri | Gökhan Çetinsaya Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Gökhan Çetinsaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Çetinsaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye ile Hindistan Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 06:22:31. #1.16#

title