Gökhan Azcan Haberleri

Gökhan Azcan haber, Gökhan Azcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Azcan - 04.06.2012
Karabük ve Safranbolu, Arıtılmış İçme Suyuna Kavuştu
Karabük ve Safranbolu'nun içme suyu şebekesine arıtılmış su verilmesi için düzenlenen törene Vali İzzettin Küçük, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci, Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Cumhur Ünal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, DSİ 23.
Gökhan Azcan - 16.05.2012
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Özcan Açıklaması
Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gökhan Azcan - 03.05.2012
"Bir Gezi Bin Çizgi" Projesı Açılışı Yapıldı
Safranbolu Bağlar Şehit Atilla Bodur İlköğretim Okulu ve Güleç Sevgi Evleri Çocuk Yuvası öğrencilerinin işbirliği ve ortak çalışmalarını kapsayan projede öğrenciler Amasra gezisi kapsamında, Amasra ve deniz konulu fotoğraf çekimleri, Amasra ve deniz konulu resim çalışması ve konu ile ilgili şiirlerin yazılması aşamalarını gerçekleştirdiler. Güleç Sevgi Evlerindeki projenin açılışına Vali İzzettin Küçük ve Eşi Ayşe Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, bazı daire müdürleri ile KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç, KARDEMİR Genel Müdürü Fadıl Demirel ve projede yer alan öğrenciler katıldılar.
Gökhan Azcan - 03.05.2012
Kore Gazisi Rahatsızlandı
Kaymakamı Gökhan Azcan ve Emniyet Müdürü Yunus Kaya da, hastanede Özer'i ziyaret ederek durumu hakkında ilgililerden bilgi aldı.
Gökhan Azcan - 01.05.2012
Vali Küçük Bulak Mağarasında İncelemelerde Bulundu
Vali İzzettin Küçük, beraberinde Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan ile birlikte Bulak Mencilis Mağarasında incelemelerde bulundu.
Gökhan Azcan - 21.04.2012
Köydes Projeleri İlçelerde Masaya Yatırıldı
Kaymakamlıkta gerçekleştirilen toplantının ardından ilçede yeni faaliyete başlayan BERCE süt hayvancılığı firmasında incelemelerde bulunan Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve Vali İzzettin Küçük, daha sonra Safranbolu'da gerçekleştirilecek toplantıya katılmak üzere buradan ayrıldılar. Safranbolu Kaymakamlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda ise, Kaymakam Gökhan Azcan'ın sunumunun ardından KÖYDES programı hakkında değerlendirmeler ve planlamalar yapıldı.
Gökhan Azcan - 16.04.2012
Başkan Aksoy, 3 Yıllık İcraatlarını Anlattı
Misak-ı Milli Meydanı'ndaki programa 23. Dönem Karabük Milletvekili, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Danışmanı Cumhur Ünal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gökhan Azcan - 16.04.2012
Başkan Aksoy 3 Yıllık İcraatlarını Anlattı
Programa 23. Dönem Karabük Milletvekili ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Danışmanı Cumhur Ünal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclisi Başkanı Hüsnü Özcan, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gökhan Azcan - 16.04.2012
Turizm Haftası Açılışı Yapıldı
Hafta dolayısıyla gerçekleştirilecek etkinliklerin açılışı Safranbolu Kent Tarih Müzesi bahçesinde gerçekleştirilen bir törenle yapıldı. Törene Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, protokol üyeleri ve turizm işletmecileri katıldı.
Gökhan Azcan - 06.04.2012
Öğrencilerden Kaymakam Azcan'a Ziyaret
Samanyolu Eğitim Kurumları'nın Türkiye genelindeki ilköğretim okulu öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirdiği "8.Ulusal Matematik Yarışması"nda derece elde eden Safranbolu Ünsal Tülbentçi İlköğretim Okulu öğrencileri, Kaymakam Gökhan Azcan'ı...
Gökhan Azcan - 06.04.2012
Thk'dan Safranbolu'daki İhtiyaç Sahiplerine Yardım
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan'ın da katıldığı törende, içinde birer kilogramlık et kavurması bulunan paketler, yardıma muhtaç ailelere verilmek üzere muhtarlara teslim edildi.
Gökhan Azcan - 20.03.2012
Karabük'te İntihar
Kalkınma Bakan Yardımıcısı Mehmet Ceylan'ın dayısının oğlu olan Ayhan Çelik için bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Kalkınma Bakanı Yardımıcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 20.03.2012
15 Dönüm Alan Yangında Zarar Gördü
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 17.03.2012
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "2011 yılında turist sayımızda yüzde 27 gibi bir artış yaşadık" dedi.
Gökhan Azcan - 16.03.2012
Vali İzzettin Küçük, Ovacuma Beldesinde İncelemelerde Bulundu
Vali İzzettin Küçük beraberinde Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun ile birlikte Safranbolu'nun Ovacuma Beldesinde incelemelerde bulundu.ziyaret ederek başlayan Vali...
Gökhan Azcan - 14.03.2012
Karabük Valisi Küçük, Ovacuma'da
Küçük'e beldedeki incelemelerine, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan da eşlik etti.
Gökhan Azcan - 10.03.2012
Gülümse Safranbolu Çekiyorum Sergisi Sabiha Gökçen De
Dünya Miras Kenti Safranbolu'nun 41 fotoğrafından oluşan sergi, Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali sergi alanında, Mart ayı boyunca ziyaretçilerle buluşacak. Serginin açılışında, İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İSG CEO'su Gökhan Buğday, havalimanı protokolü ve İSG yöneticileri hazır bulundu.
Gökhan Azcan - 09.03.2012
Cumhuriyet Öncesi ve Sonrası Safranbolu'da Kadın Defilesi Yapıldı
Safranbolu Belediyesi ve SAKEM'in desteği ile Safranbolu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Karabük Üniversitesi Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu'nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 'Akşam Şöleni' adlı eğlence programı düzenlendi. Karabük Valisi İzzetin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof.
Gökhan Azcan - 09.03.2012
Bayan Mehteran Takımı Göz Doldurdu
Safranbolu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Karabük Üniversitesi Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz konferans salonunda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 'Akşam Şöleni' adlı eğlence programı düzenlendi. Karabük Valisi İzzetin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Üniversitesi Rektörü Burhanettin Uysal ve çok sayıda öğrencinin katıldığı program bayan mehteran takımının gösterisi ile başladı.
Gökhan Azcan - 07.03.2012
Şampiyon Kızlardan Kaymakam Azcan'a Ziyaret
Çeşitli müsabakalarda derece elde eden Safranbolu Bağlar Şehit Atilla Bodurspor Kulübü Derneği Kız Voleybol Takımı sporcuları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin beraberinde, Kaymakam Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.
Gökhan Azcan - 28.02.2012
Safranbolu'da "Öğretim Elemanları Resim Sergisi" Açıldı
6 öğretim üyesinin 1 yıllık emeğinin burada sergilendiğini anlatan Gürbüz, şöyle dedi: "Toplumların gelişlik düzeyini belirleyen ölçütlerden birisi de sanata verilen değerdir. Fakültemizin resim bölümü öğretim elemanları ilk kez eserlerini sanatseverlerle açtıkları bu sergi ile buluşturdular. Fakültemiz bir çok başarıya imza atmaya devam ediyor etmeye devam edecek. Resim bölümü öğretim üyeleri bu sergiyi geleneksel bir sanat etkinliği haline getirmek ve bu paylaşım gelecek yıllara da taşımak sanatsal hedeflerimiz arasındadır." Bir hafta açık kalacak serginin açılış kurdelesini Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan kesti.
Gökhan Azcan - 27.02.2012
Bilgi Yarışmasında Şampiyon Okula Kaymakamdan Ödül
Karabük 2.Geleneksel İlköğretim Okulları Bilgi Yarışması'nda, şampiyon olan Safranbolu Mustafa Antepoğlu İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri, Kaymakam Gökhan Azcan tarafından düzenlenen törenle ödüllendirildi.
Gökhan Azcan - 23.02.2012
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "Görülmesi, dokunulması, tat alınması, koklanması gereken bir çok değerler ilçemizde mevcuttur" dedi.
Gökhan Azcan - 22.02.2012
Safranbolu, İstanbul'da Tanıtılacak
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, ilçelerini İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanında açacakları fotoğraf sergisi ile tanıtacaklarını bildirdi.
Gökhan Azcan - 20.02.2012
Safranbolu'dan Umreye Gidenler Törenle Uğurlandı
Yılmaztürk, yaptığı açıklamada, Kaymakam Gökhan Azcan ve Belediye Başkanı Necdet Aksoy'un da katıldığı törenle 1.
Gökhan Azcan - 25.01.2012
Safranbolu'da Angus Çiftliği Açıldı
Çiftlikte 131 baş hayvanın bulunduğunu vurgulayan Küçük, şunları söyledi: "Artık beş on hayvanı bir araya getirerek hayvancılık yapılmıyor. En az 50-100 hayvanı bir araya getireceksiniz, tek kişi veya beraber bir araya gelinerek bu iş ancak üst düzey olabilir yani para kazanabilirsiniz. Öbür türlü sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılıyorsunuz. Bunun manası anlamı yok. Pek çok emek sarf ediyorsunuz ama sonuçta hiçbir şey yok. Ben çok mutluyum. İlimizde hayvancılık artık maya tutmaya başlamıştır. İlçelerimizde örnekleri görülmeye başlamıştır. Tarım müdürlüğümüze gayretleri için teşekkür ediyorum. Bu yeni bir sistem. Cesaret gerektir." Törene, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan da katıldı.
Gökhan Azcan - 23.01.2012
Ortak Akıl Toplantısı
Karabük Valiliği, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ile Dünya Gazetesi koordinatörlüğünde "Zonguldak-Bartın-Karabük Gündemindeki Projeler ve Ortak Akıl Toplantısı" Safranbolu Zalifre Otel'de gerçekleştirildi. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük TSO Başkanı Pehlivan Baylan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, BAKAP Genel Sekreteri Faruk Tezel, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük TSO üyeleri ile işadamları ve Dünya Gazetesi yazarı Osmöan Arolat'ın katıldığı toplantının açış konuşmasını Karabük TSO Başkanı Pehlivan Baylan yaptı.
Gökhan Azcan - 22.01.2012
Milletvekili Yılmaz Tunç Zonguldak Karabük Bartın Projeler ve Ortak Akıl Toplantısına Katıldı
Toplantıya, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Pehlivan Baylan, Karabük Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Burhanettin Uysal, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük Ticaret Sanayi Odası üyeleri ile işadamları katıldı.
Gökhan Azcan - 22.01.2012
Karabük'te "Ortak Akıl" Toplantısı Düzenlendi
Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Gökhan Azcan - 04.01.2012
"Anadolu'nun Saat Kuleleri Bir Araya Getirilecek"
Kaymakam Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Safranbolu Saat Kulesi'nin İzzet Mehmet Paşa tarafından yaptırılışının yıl dönümü dolayısıyla geçen yıl düzenledikleri Safranbolu Saat Kulesi ve Zaman Ölçerler Sempozyumu'nda müzenin kurulmasının kararlaştırıldığını hatırlattı.
Gökhan Azcan - 02.01.2012
Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinliği
Programa Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Beşler, çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.
Gökhan Azcan - 01.01.2012
Milli Şairimiz, M. Akif Ersoy Yılının Son Gününde Anıldı
Karabük Yenişehir Kültür Merkezi'ndeki programa Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Beşler, MEB şube müdürleri, Safranbolu Müftüsü, Muğla Müftüsü ve diğer protokol üyeleri ile çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.
Gökhan Azcan - 31.12.2011
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "İlçemizde 48 çiftçiye 226 bin 218 lira yardım ile 417 bin 526 bin lira hibe yapılmıştır" dedi.
Gökhan Azcan - 29.12.2011
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "İlçemiz her geçen gün bir öncekinden daha zenginleşmektedir" dedi.
Gökhan Azcan - 23.12.2011
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "Tarihi Yörük Köyü'nde 16 tescilli kültür varlığının cephe onarımı yapıldı" dedi.
Gökhan Azcan - 22.12.2011
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "Turizmde bir önceki yıla göre yüzde 27 artış yaşadık" dedi.
Gökhan Azcan - 21.12.2011
Safranbolu'ya 5 Yıldızlı Otel Yapılacak
Karabük Valisi İzzettin Küçük'ün makamında gerçekleştirilen imza törenine Küçük ile birlikte Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve iş adamı Ünsal Tülbentçi'yi temsilen Hüseyin Coşkun katıldı.
Gökhan Azcan - 19.12.2011
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "İlçemiz eğitim alanında Türkiye'de adından söz ettirmektedir" dedi.
Gökhan Azcan - 18.12.2011
Safranbolu'da Köydes Çalışmaları
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi (KÖYDES) Projesi kapsamında ilçede 420 kilometre köy yolunun asfaltlandığını bildirdi.
Gökhan Azcan - 16.12.2011
Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı Tanıtım Toplantısı
Toplantıya Kaymakam Gökhan Azcan, sivil toplum örgütü üyeleri, iş adamları, esnaf ve vatandaşlar katıldı.
Gökhan Azcan - 30.11.2011
Safranbolu'da Tarihi Konakta Yangın
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ile Belediye Başkanı Necdet Aksoy, konakta incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
Gökhan Azcan - 30.11.2011
142 Yıllık Tarihi Konak Alevlere Yenik Düştü
Olay yerine gelen Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz, Safranbolu Emniyet Müdürü Yunus Kaya, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ilgililerden bilgi aldılar ve konak sahibine geçmiş olsun dediler.
Gökhan Azcan - 24.11.2011
Yörük Köyü "Dünya Kültür Mirası Listesine" Hazırlanıyor
Kaymakam Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köyün "Dünya Kültür Mirası Listesine" girebilmesine yönelik süreç kapsamında yerel yönetimin merkezi yönetime başvurması gerektiğini, ilgili bakanlığın UNESCO sürecini yöneteceğini söyledi.
Gökhan Azcan - 16.11.2011
Safranbolu'nun Tarihi Konaklarına Yoğun İlgi
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu'nun korumanın başkenti olduğunu belirterek şunları söyledi: "Ecdat yadigarı olan bu konaklarımızın yanı sıra doğal güzelliklerimiz sayesinde 'Kültür Turizmin Başkenti' olma yolunda ilerliyoruz.
Gökhan Azcan - 03.11.2011
Safran Toplayan Vali Küçük: Bunlar Altın Ben Şu Anda Altın Topluyorum
Bir ilçeye ismini veren ve Dünya'nın en pahalı baharat bitkileri arasında yer alan safran bitkisi için Safranbolu İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından hasat etkinliği düzenlendi. Yazıköy'de 6 yıldır safran ekim işi yapan İrfan Parmaksız'ın tarlasında yapılan etkinliğe Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye başkanı Necdet Aksoy ve bazı daire müdürleri katıldı.
Gökhan Azcan - 03.11.2011
Safran Hasadı Başladı
Vali İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Safranbolu'ya bağlı Yazıköy'de safran bitkisinin hasadına katıldı.
Gökhan Azcan - 03.11.2011
Vali Safran Topladı
Vali İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Safranbolu'ya bağlı Yazıköy'de İrfan Parmak'a ait tarlada safran bitkisinin hasadına katıldı.
Gökhan Azcan - 27.10.2011
Safranbolu Kaymakamı Azcan Açıklaması
"Eserlerimizin bilinçsiz yapılan kazılar sebebiyle kaybetmek yerine uzman kişiler tarafından tarihi dokusu bozulmadan gün yüzüne çıkarılması gerekir" dedi.
Gökhan Azcan - 22.10.2011
Safranbolu'da "Medya Eğitimi" Semineri
-Terör olaylarının basına yansıması- Modern ülkelerdeki terör olaylarının basın kuruluşlarında yayımlanış şekillerine yönelik fotoğraflarla örnekler veren Atalay, şöyle devam etti: "11 Eylül saldırılarından sonra New York Times'ın birinci sayfasındaki fotoğraflarda ceset, kan ve insanları üzecek görüntü yok. Londra'da metroya yapılan saldırıyla ilgili The Guardian da kan görüntüsü yayımlamadı. İspanya El Mundo gazetesi, 130 kişinin hayatını kaybettiği bir saldırıyla ilgili ceset fotoğrafı kullanmadı. Dikkat etmek, birilerinin reklamını yapmamak lazım. Elbette gazeteler bunu reklam değil, habercilik için yapıyorlar. Ama bu hassasiyetleri dikkate almamız lazım. Başbakanımız basın kuruluşlarının sahipleri, editörleri ve temsilcileriyle toplantı yaptı. Ben de basınımızın hassasiyetlerinin arttığını görüyorum. Ülkemiz takım oyunu oynayacaksa bu takımda basının yer alması kaçınılmazdır." Etkinliğe, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Spikerler Derneği Başkanı Veyis Ateş ve bazı ünlü spikerler katıldı.
Gökhan Azcan - 15.10.2011
Mezun Öğrencilerden Resim Sergisi
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Cıngıllıoğlu Sanat Galerisi'ndeki serginin açılışında yaptığı konuşmada, öğrencilerin davranışları ve eserlerinin çok önemli olduğunu, sergide bulunan eserleri satın alanların çok değerli bir esere sahip olacaklarını söyledi.
Gökhan Azcan - 13.10.2011
Türkiye Badminton Şampiyonu'ndan Safranbolu Kaymakamı'na Ziyaret
Eskişehir'de yapılan İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası'nda birinci olan Safranbolu Kız Meslek Lisesi öğrencisi Filiz Avcı, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökhan Azcan Haberleri | Gökhan Azcan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Gökhan Azcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Azcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Safranbolu, 2012 Avrupa Diploması Ödülünü Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 13:23:38. #1.14#

title