Gökhan Azcan Haberleri

Gökhan Azcan haber, Gökhan Azcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Azcan - 05.04.2013
Alparslan Türkeş'in Mezarı Başında Ölen İmam Defnedildi
Dün Ankara'da Alparslan Türkeş'in anıt mezarında düzenlenen anma törenine giden Safranbolu Değirmenci Camii imamın Zülküf Köse (44) Türkeş'in mezarı başında kalp krizi geçirdi. İmam Köse'ye orada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Değirmenci Camii imamın Zülküf Köse için bugün ikindi namazına müteakip Safranbolu Dedeoğlu Camii'nde cenaze töreni yapıldı. Cenaze törenine Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Kaymakam Gökhan Azcan, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar, MHP Karabük İl Başkanı Metin Demirel ile yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gökhan Azcan - 04.04.2013
Turizm Acentelerine Safranbolu Gezdirildi
Roma, Bizans ve Osmanlıya kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir bölge olan Safranbolu,Tarihi ve Kültürel değerlerin yanı sıra doğal güzelliği ile de ilgi çeken bir yer. Düzenlenen geziye, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Kulüp ve acente temsilcileri ile Safranbolu'daki turizm işletmecileri katıldı.
Gökhan Azcan - 19.03.2013
Safranbolu Belediyesi Yeni Logosunu Seçti
Safranbolu Belediyesi'ne bağlı SAKEM'de yapılan törende birincinin Furkan Yaşar olduğu açıklandı. Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un ev sahipliğini yaptığı törene Kaymakam Gökhan Azcan, Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir, Garnizon Komutanı Cihan Ulukaya, belediye meclisi üyeleri ve daire amirleri katıldı.
Gökhan Azcan - 16.03.2013
Logo Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu
Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen "Safranbolu Logosunu Arıyor" adı altında yapılan yarışmada dereceye giren eserler ve eser sahipleri Safranbolu Belediyesi'ne bağlı bulunan SAKEM'de yapılan törenle ödüllerini aldılar. Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un ev sahipliğini yaptığı törene; Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, belediye meclisi üyeleri, kısım müdürleri ve yarışmacılar katıldı.
Gökhan Azcan - 12.03.2013
Safranbolu Başkentte 'Karabük Tanıtım Günleri' Etkinliğine Sıkı Hazırlanıyor
'Ankara Tanıtım Günleri' kapsamında Safranbolu Eski Çarşı Belediye Binasında Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 07.03.2013
Japon Öğrenciler Tük Kültürünü Öğreniyor
Türk milletinin aile yapısını, inanç ve kültürünü öğrenme amacı Kanagawa Gakuen Lisesi'nin öğrencileri dün Safranbolu'ya gelerek ilk olarak İslamiyet konusunda bilgiler almıştı. Öğrenciler bugün ise Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ile birlikte çeşitlik etkinliklerde bulundu. Kapalı spor salonunda düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Kaymakam Gökhan Azcan, her iki ülkenin geçmişte çok iyi dostluklar kurduğunu, dostlukların bozulmadan devam ettiğini ifade ederek, Safranbolu'da her yıl binlerce Japon turisti ağırladıklarını söyledi.
Gökhan Azcan - 07.03.2013
Japon Öğrenciler Safranbolu'da
Kaymakam Gökhan Azcan, etkinlikte yaptığı konuşmada, her iki ülkenin geçmişte çok iyi dostluklar kurduğunu, dostlukların bozulmadan devam ettiğini belirterek, Safranbolu'da her yıl binlerce Japon turisti ağırladıklarını söyledi.
Gökhan Azcan - 07.03.2013
Depremde Yapılması Gerekenleri 'Simülasyon Aracı'nda Öğreniyorlar
Karabük Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından 1-7 Mart Deprem Haftası dolayısıyla Safranbolu Misak-ı Milli Meydanı'nda bir tören düzenlendi. Törende Karabük Üniversitesi tarafından yapılan deprem simülasyon aracı tanıtıldı. Programa, Vali İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Karabük Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Japon Öğrencilere İslam Eğitimi
Yapılan ankette en çok İslamiyeti ve Türk kültürünü öğrenmek isteyen Japon kız öğrenciler, Safranbolu Belediyesi'ne ait Kültür Merkezi'nde Kaymakam Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Müftü İlyas Yılmaztürk'ten islamiyetle alakalı bilgiler aldı.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Japon Öğrenciler Safranbolu'da
Öğrenciler, Safranbolu Belediyesi'ne ait Kültür Merkezi'nde Kaymakam Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Müftü İlyas Yılmaztürk'ten ilçenin tarihi hakkında bilgi aldı.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Hasdemir: AB Heyecanını 81 İlde Canlı Tutmaya Çalışıyoruz
AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın himayesinde yürütülen, İngiltere'nin Ankara Büyükelçiliği'nce desteklenen 'Türk Yerel Medyası AB Yolunda Projesi'nin 4'üncü bölgesel toplantısı, Safranbolu'da yapıldı. Seminere Karabük Valisi İzzettin Küçük, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Fatih Hasdemir, Vali Yardımcısı Ali Uysal, İngiltere Büyükelçiliği Müsteşarı ve Küresel İşler Daire Başkanı Peter Spoor, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Karabük'te Türk Yerel Medyası AB Yolunda Semineri
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın himayesinde, AB Bakanlığı tarafından yürütülen İngiltere'nin Ankara Büyükelçiliği'nce desteklenen "Türk Yerel Medyası AB Yolunda" semineri Karabük'ün Safranbolu ilçesinde başladı. İki gün sürecek Safranbolu Zalifre Otel'de başlayan toplantıya, Karabük Valisi İzzettin Küçük, İngiltere Büyükelçiliği Müsteşarı ve Küresel İşler Daire Başkanı Peter Spoor, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Fatih Hasdemir, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Protokolün Simülasyon Aracı Deneyimi
Karabük İl Afet Acil Durum Müdürlüğü tarafından 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Safranbolu Misak-ı Milli Meydanı'nda bir tören düzenlendi. Törende Karabük Üniversitesi tarafından yapılan deprem simülasyon aracı açılışı yapıldı. Aracın açılışını Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Simülasyon Aracında Depremi Yaşadılar
Karabük İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nün projesi kapsamında 1 ay süren çalışmalar sonucu dorsenin üzerinde kurulu mobil deprem simülasyon aracı yapıldı. Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Safranbolu Belediyesi Başkanı Necdet Aksoy, Safranbolu Anıt meydanında mobil deprem simülasyon aracının açılışını gerçekleştirerek ev şeklindeki araçta depremi yaşadı.
Gökhan Azcan - 06.03.2013
Deprem Haftası
Araca ilk olarak Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy binerek deprem anını yaşadı.
Gökhan Azcan - 27.02.2013
3. Ortaokullararası Bilgi Yarışması Yapıldı
Ortaokullar arası bilgi yarışmasının finali, Karabük Gençlik Merkezinde Merkezi'nde yapılırken, yarışmayı Karabük Valisi İzzettin küçük, vali Yardımıcısı Erkan Çapar, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal,İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslan Derin ile öğrenciler ve aileleri de izledi.
Gökhan Azcan - 22.02.2013
Kbü'de Keman ve Piyano Resitali
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, resitalin sonunda yaptığı konuşmada, çok değerli eserleri kendilerine başarılı bir şekilde aktaran sanatçılara çok teşekkür ettiğini, bu etkinliklerin devamının geleceğini kaydetti.
Gökhan Azcan - 22.02.2013
KBÜ'de Keman ve Piyano Resitali Gerçekleştirildi
KBÜ'nün ev sahipliğinde, Safranbolu Kaymakamlığı ve Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilen resitale; Karabük Vali Vekili Ertuğrul Şevket Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, KBÜ Genel Sekreteri Av.
Gökhan Azcan - 22.02.2013
Safranbolu Eğitim Camiasında Başarı Sevinci
28. Amerıcan Mathematıcs Competıtıons ABD Nabrasca Üniversitesi'nin (AMC 8) yarışması sınavında derece yapan öğrenciler ile TÜBİTAK tarafından yapılan ilköğretim sınavında Karadeniz Bölge 1.'si olan öğrenciler; Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Genel Meclisi Başkanı Hüsnü Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, Safranbolu Belediye Başkan Vekili Halil Aydın, daire müdürleri ve öğrenci velilerinin katılımıyla Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevi'nde düzenlenen ödül töreninde altınla ödüllendirildi.
Gökhan Azcan - 20.02.2013
Gönül Elçileri Safranbolu'da Buluştu
Safranbolu Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Karabük Valisi İzzettin Küçük'ün eşi Ayşe Küçük, Karabük Milletvekili Osman Kahveci'nin eşi Halime Kahveci, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan'ın eşi Emine Azcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'un eşi Özgül Aksoy ile çok sayıda Safranbolulu kadın katıldı.
Gökhan Azcan - 19.02.2013
"Gönül Elçileri Projesi" Tanıtımı
Safranbolu Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Karabük Valisi İzzettin Küçük'ün eşi Ayşe Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan'ın eşi Zahide Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan'ın eşi Emine Azcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'un eşi Özgül Aksoy ile çok sayıda kişi katıldı.
Gökhan Azcan - 29.01.2013
Safranbolu Evleri Mimarisindeki Komşu Hassasiyeti
-Komşuya saygı- Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 bin yıllık tarihi geçmişe sahip olan Safranbolu'nun pek çok uygarlığa ev sahipliği yaptığını ve günümüze bir kültür zenginliği olarak ulaştığını söyledi.
Gökhan Azcan - 18.01.2013
"Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye"
Kaymakam Gökhan Azcan ise Türk milletinin özünde mazluma yardım etme duygusunun olduğunu ve mazlum olan herkese yardım edildiğini kaydetti.
Gökhan Azcan - 18.01.2013
Safranbolu Belediyesi'nden Suriye'ye Yardım
Safranbolu Belediyesi tarafından başlatılan kampanya kapsamında Suriye'deki vatandaşlar için gıda, giyim, ilaç ve battaniye gibi malzemelerden oluşan iki TIR yardım toplandı. Safranbolu Misaki Milli Meydanı'nda tören düzenlenirken törene; Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 16.01.2013
Safranbolu Bir Değerini Daha Kaybetti
Karabük Valisi İzzettin Küçük, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Gökhan Azcan - 08.01.2013
Futsal 2013 Başladı
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 07.01.2013
Yurtta Kış
Kaymakam Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin 4 mevsim ayrı bir fotoğraf verdiğini, ayrı bir güzelliğe büründüğünü ifade ederek, "Dün gece ve bugün sabah kısa süreli olsada ilçemize mevsimin ilk karı yağdı.
Gökhan Azcan - 25.12.2012
Vali Küçük: Safranbolu Kültür ve Doğa Turizminde İddialı Bir Konuma Geldi
Programa konuk olan Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy da Safranbolu'nun yöresel ürünleri hakkında bilgiler verdi.
Gökhan Azcan - 18.12.2012
Ovacuma Merkez Camii İbadete Açıldı
Eski caminin ihtiyaca cevap veremez hale gelmesinden dolayı 2009 yılında yıkılarak yerine yeni camiinin temeli atıldı. Üç yılda yapımı tamamlanan cami, 750 kişi kapasiteli, 680 metrekare arsa üzerine 500 metekare olarak inşa edildi. Ovacuma Merkez Camii, törenle ibadete açıldı. Törene Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Nejdet Aksoy, Safranbolu İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Eflani Müftüsü Mehmet Günaydın ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gökhan Azcan - 11.12.2012
'Biz Korosu'na Teşekkür Yemeği Düzenlendi
Türk Halk Müziği 'Biz Korosu'nun anısına teşekkür yemeğine koroda yer alan; Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Rektör Prof.
Gökhan Azcan - 01.12.2012
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Safranbolu'yu Ziyaret Etti
Karabük'te şehir içinde bulunan haddehanelerin OSB'ye taşınmasıyla ilgili sorulan soruya da, Yılmaz şöyle cevap verdi: "Bu çalışılması gereken bir konu. İyi projelendirilirse, kendi içinde finans mekanizması olacağını düşünüyorum. Şehir içindeki yerler değerli yerlerdir. Şehir dışına taşınıp şehir içindeki varlıklar değerlendirilirse, böyle bir model kurgulanırsa neden olmasın? Buna biz de elimizden gelen desteği sağlarız." Bakan Yılmaz'a; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 23.11.2012
Protokol Korosundan Öğretmenlere Konser
Karabük Üniversitesi öncülüğünde ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki Büyükyıldız'ın şefliğinde oluşturulan, Cumhuriyet Savcısı Hakan Arslan, Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, diğer daire amirleri, öğretmen ve öğrencilerden oluşturulan 50 kişilik "Biz Korosu", 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Prof.
Gökhan Azcan - 23.11.2012
Protokol ve Öğrenci Korosu, Öğretmenler İçin Türkü Söyledi
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Karabük Üniversitesi'nin konferans salonunda konser düzenlendi. Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr. Zeki Büyükyıldız şefliğinde bir araya gelen Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, Karabük Orman İşletme Müdürü Emin Uzunsoy, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 46 kişilik "Biz Korosu" 2,5 aylık çalışma sonunda ilk Türk halk müziği konserini verdi.
Gökhan Azcan - 22.11.2012
İl Protokolünden Oluşan Koro Konser Verecek
Karabük Üniversitesi öncülüğünde ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki Büyükyıldız'ın şefliğinde oluşturulan, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Cumhuriyet Savcısı Hakan Arslan, Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, diğer daire amirleri, öğretmen ve öğrencilerden oluşturulan 50 kişilik "Biz Korosu", 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türk Halk Müziği konseri verecek.
Gökhan Azcan - 20.11.2012
Kbü'de Türk Halk Müziği Konseri
KBÜ'den yapılan yazılı açıklamada, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, KBÜ Rektörü Burhanettin Uysal, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, öğretim görevlileri, idari görevliler ve öğrencilerden oluşan Biz Korosu'nun, 23 Kasım günü Türk Halk Müziği konseri vereceği belirtildi.
Gökhan Azcan - 09.11.2012
"Damak Tadı Dinmeyen Lezzet Maniye" Projesi Sona Erdi
Safranbolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen seminere, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil Tekin, Safranbolu protokolü, üreticiler ve çok sayıda davetli katıldı.
Gökhan Azcan - 09.11.2012
"Damak Tadı Dinmeyen Lezzet Maniye" Projesi
Seminere, Kaymakam Gökhan Azcan ve çok sayıda çiftçi katıldı.
Gökhan Azcan - 09.11.2012
Okul Önü Trafiği Öğrencilere Emanet
Eğitilen öğrencilere kimlik kartları İlçe Emniyet Müdürlüğünde Kaymakam Gökhan Azcan tarafından verildi.
Gökhan Azcan - 06.11.2012
Safran Hasadı Başladı
Safranbolu Kaymakamlığı'nca Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) finansmanı ile yürütülen "Tarihin Sessiz Tanığı Safranbolu'da Buluşalım" projesi kapsamında Safran Hasat Şenliği düzenlendi. İki aşamada gerçekleştirilen şenlik kapsamında ilk olarak safran tarlasında sembolik olarak Safran hasadı gerçekleştirildi. Safranbolu Yazıköy'de İrfan Parmak'a ait Safran tarlasında gerçekleştirilen hasada Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Çetin Ayvalık ile davetliler ve köylüler katıldı.
Gökhan Azcan - 03.11.2012
Leyla Gencer Anıldı
Konsere, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin ve çok sayıda davetli katıldı.
Gökhan Azcan - 03.11.2012
'Mucize Bitki' Safranın Hasadı Düzenlenen Törenle Başladı
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan da, "Safranbolu'ya adını vermiş çok güzel bir değer.
Gökhan Azcan - 03.11.2012
Kilosu 20 Bin Liraya Varan Bitkinin Hasadı Başladı
Kaymakam Gökhan Azcan, törende yaptığı konuşmada, kasım ayında mor renkli ve hoş kokulu çiçekleri açan safran bitkisinin, sabah erken saatlerde güneş tam doğmadan önce toplandığını söyledi.
Gökhan Azcan - 02.11.2012
Karabük'te Leyla Gencer Anısına Konser
Konsere, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Karabük İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin ve çok sayıda davetli katıldı.
Gökhan Azcan - 02.11.2012
Safranbolu'da "Damak Tadı Dinmeyen Lezzet Maniye" Semineri
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "Damak Tadı Dinmeyen Lezzet Maniye" projesinin kapanış seminerini düzenleyeceklerini bildirdi.
Gökhan Azcan - 29.10.2012
Bayramda Safranbolu'ya Yoğun İlgi
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Kurban Bayramı tatilinde çeşitli turlar ve geziler kapsamında Safranbolu'da yaklaşık 100 bin turisti ağırladıklarını bildirdi.
Gökhan Azcan - 29.10.2012
Safranbolu'da 29 Ekim Kutlamaları
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Safranbolu Misaki Milli Meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. Törene; Safranbolu Kaymakamı Gökhan Özcan, 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutan Vekili Jandarma Binbaşı Mete Lobut, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenciler, vatandaşlar ve askeri erkan katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende konuşma yapan Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, "Bugün 29 Ekim Türk ulusunun en büyük bayramı olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 89.
Gökhan Azcan - 19.10.2012
Safranbolu'da "Çifte Bayram" Sevinci
-Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan- Kaymakam Gökhan Azcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her geçen yıl daha çok turisti ağırladıklarını belirterek, yılda ortalama 600 bin yerli ve yabancı turisti ağırladıklarını söyledi.
Gökhan Azcan - 18.10.2012
Sakem'den Sergi
SAKEM tarafından açılan bu sergiyi gelenekselleştireceklerini anlatan Aksoy, şöyle konuştu: "SAKEM, Safranbolu'nun geleneksel kültürünü geleceğe taşımak, Safranbolu insanını kişisel gelişim, mesleki gelişim, yeni nitelik kazandırma, kadınlarımızın daha sağlıklı olabilmeleri ile ilgili olarak kadın sağlığına önem verme, eğitim gibi pek çok alanda yaygın eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Kısaca SAKEM Safranbolu'yu geleceğe taşımaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor. Bütün bu çalışmaları yılın belli bölümlerinde Safranbolu'nun çeşitli yerlerinde yaptıkları çeşitli etkinliklerle ilçe halkını buluşturmaya gayret gösteriyoruz. Sergimizde emeği olan tüm hoca ve öğrencilerimize teşekkür ediyor hayırlı olmasını temenni ediyorum." Sergiyi, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Başkan Aksoy, İlçe Emniyet Müdürü Erol Beşe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Derin ve İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk açtı.
Gökhan Azcan - 18.10.2012
Sakem'in Halkla Buluşma Günlerine Büyük İlgi
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 17.10.2012
Afad Müdürlüğünden Deprem Projesi
Karabük İl Acil ve Afet Durum Müdürlüğü tarafından yapılan ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından desteklenen 'Olası Bir Karabük Depremine Karşı Halkın Bilinçlendirilmesi' konulu konferans düzenlendi. Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevi salonunda gerçekleştirilen konferansa, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Belediye Başkanı Dr.
Gökhan Azcan - 16.10.2012
Karabük'te Tur Midibüsü Kaza Yaptı, 23 Üniversiteli Yaralandı
Olay yerine Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve İlçe Emniyet Müdürü Erol Beşe gelerek bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gökhan Azcan Haberleri | Gökhan Azcan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Gökhan Azcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Azcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Konuşan Fırçalara Yoğun İlgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 03:49:50. #1.16#

title