Gökçek: Doğruysa İstifa Ederim

Gökçek: Doğruysa İstifa Ederim

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, MHP'li Oktay Vural'ın, Mal Varlığı ile İlgili Verdiği Bilgilerin Doğru Olması Halinde "Eksik Olan Gökçek'in İstifa Dilekçesi" Diyerek Yaptığı İstifa Çağrısını Kabul Ettiğini Söyledi.

Gökçek: Doğruysa İstifa Ederim
07.02.2009 02:16 | Son Güncelleme: 07.02.2009 02:16

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, MHP’li Oktay Vural’ın, mal varlığı ile ilgili verdiği bilgilerin doğru olması halinde "Eksik olan Gökçek’in istifa dilekçesi" diyerek yaptığı istifa çağrısını kabul ettiğini söyledi.

Ankara Belediyesi’nden dün yapılan yazılı açıklamada Başkan Melih Gökçek, "Milliyetçi bir arkadaşın, incelemeden bu tarz ifadelerde bulunması gerçekten üzücü" dedi. Melih Gökçek, ortaya atılan iddiaların doğru olmadığının kendisi tarafından belgelenmesi durumunda MHP’li Oktay Vural’ın aynı davranışta bulunup bulunmayacağını ya da haksızlığının ispatlanmasını takiben kendisinden özür dileyip dilemeyeceğini sordu.

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title